Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

archee es tak teicu :) Ka ir cilvēki,kam mani posti tomēr nav tukšs posts :) Ja jau mani posti būtu tukši,,tad tak es neraxtītu,savas dienas gaitais kas beidzas ar pixāšanu! Nu un tad kad manas nieres atteiksies tad arī šeit es varēšu veikt precīzus datus,cik bieži un daudz esmu pixājis u.t.t! Līdz ar šis topics ir tā saucamais mans PIEZĪMJU BLOCIŅŠ :)

P.s. nav man Nightmare nekas aizkjeeries :) bet es joprojam pixaju un ritaa no riita man buus sušņaks :(

Edited by GooD`MeN
Link to comment
Share on other sites

kas tur prasija par kanaaliem... zinu ka defos kanaalus ltv1, ltv7, lnt var skatiities tieshajaa, bet par TV3 man pasham arii ir interese, shie galiigi negrib dot skatiities :(

Cik reaali ir salikt mashiinas ovaalaas tumbas istabas sienaas taa lai viss izskatiitos daudzmaz pieklaajiigi?

Nu briinumu laiks jaa :D nejau tieshi uz tiem ziemassveetkiem, bet taa vispaar :) kas tur reaali buutu vajadziigs? Magnetola auto, ovaalaas, subis...? Cik noprotu to visu pie kompja pa taisno piejuugt nevar, tad kas veel vajadziigs? Pashu mashiinu istabaa iedziit nav iespeejams :muahaha:

Link to comment
Share on other sites

Nu jā, tur prasās pēc pēdiņām.

Good men taisnību sakot tev palīdzēt ir par vēlu un neviens manuprāt te to arī necenšas izdarīt, jo būsim godīgi, visiem tāpat ir pohuj. Kas attiecas tālāk par to kāpēc tevi šeit ''aizstāv'', es to sauktu par piebalso, tad tā šajā topikā ir kā stila lieta, piebalso good menam un esi pixaatājs(šaurā personu lokā kruts).

Link to comment
Share on other sites

:(

Cik reaali ir salikt mashiinas ovaalaas tumbas istabas sienaas taa lai viss izskatiitos daudzmaz pieklaajiigi?

Nu briinumu laiks jaa :D nejau tieshi uz tiem ziemassveetkiem, bet taa vispaar :) kas tur reaali buutu vajadziigs? Magnetola auto, ovaalaas, subis...? Cik noprotu to visu pie kompja pa taisno piejuugt nevar, tad kas veel vajadziigs? Pashu mashiinu istabaa iedziit nav iespeejams :muahaha:

Aizmirsti par magnetolu, dabū pastiprinātāju un rībini caur to. Esmu redzējis sienā ielaistas tumbas (tiesa, ne ovālas)- ir pa pirmo, skaņa gan nedaudz dīvaina.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...