Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

juus es ar no koncerta , bik pabljaustijos :) forshi, ka tipa Kaupers jautaa- Visi te,navnekas pa telviizoru, viens blakus iekliedzaaas "JAUNAIS VILNIS" :D - nesaparotu kapee to suuda konkursu taa reklamee :))

bet vispaar praata veetra laba grupu, pirms paaris gadiem mezhparkaa arii biju, un arii nebija gariigais uz kusteeshanos, bet nu grupa maak aizraut :)

aa jaa prikols, nodzied peedejo dziesmu, a neviens nemaz nedomaa iet prom XD gaida veel paariit, peec paaris minuuteem arii atnaaca :)) )

lab guleet jaaiet riit zobaarsts :fsckinsad:

edit: aa jaa braucot maajaas briedis staaveeja uz celja :)) baigi smukais- taadi ragi :P

Edited by RiSKS
Link to comment
Share on other sites

vēljoprojām esmu šokā par to, ka daudzi nav sapratuši, jēgu no Abrenes un tās aprinķa atdošanas Krievijai. 1. Tur jau tā tikai krievi dzīvo. 2. nafig ir vaidzīgs nabadzīgākais Latvijas rajons un viņa problēmas? 3. Problēmas ar robežkontroles punktu, lai tak Krievija risina tās problēmas, mums mazāk.

Kaut kad pirms psrs un kaut kad ap to laiku (ja pareizi sapratu) Abrene piederēja Cariskajai Krievzemei. Gāja pārrunas un atdeva ar. To rusofobīju radat jūs paši.

Link to comment
Share on other sites

Tikko atbraucu no centra. Pasēdējām ar vienu džeku un viņa draudzeni, padzērām alu un parunājām par dzīvi. Viņi aizbrauca uz Jūrmalu (bljed, mašīnā man vietas vairs nebija. sukas tādi). Tagad pieveikšu pāris aliņus no ledusskapja un tad jūtu, ka būs jāiet cs paspēlēt :D

p.s. fuck bbp

Link to comment
Share on other sites

Kaut kad pirms psrs un kaut kad ap to laiku (ja pareizi sapratu) Abrene piederēja Cariskajai Krievzemei. Gāja pārrunas un atdeva ar. To rusofobīju radat jūs paši.

Patiešām nožēlojami. Ceru, ka neuzskati sevi par latvieti. "Tur jau tā tikai krievi dzīvo" var attiecināt uz trešdaļu Latvijas teritorijas. Uzdāvināsim arī Latgali? Varbūt Rīgu?

Problēmas ar robežpunktiem? Tās ir Krievijas mākslīgi radītas problēmas ar mērķi manipulēt ar Latvijas pusi. Izskatās, ka tev ir ļoti pavājas vēstures zināšanas, Krievijas impērijai piederēja visa Latvijas teritorija. Abrenes apriņķis ir baltu cilšu nepārtraukti apdzīvota teritorija vismaz 5000 gadu garumā. "Atdeva ar"!? Tika parakstīts miera līgums, kurā Abrene uz mūžīgiem laikiem tika atzīta par neatņemamu Latvijas sastāvdaļu. Aiz olām pakārt tos tautas nodevējus, kas balsoja par robežlīguma ratifikāciju un tos suņus, kas skalo smadzenes tiem, kas acīmredzot patstāvīgi vēl neprot domāt.

Link to comment
Share on other sites

Kaut kad pirms psrs un kaut kad ap to laiku (ja pareizi sapratu) Abrene piederēja Cariskajai Krievzemei. Gāja pārrunas un atdeva ar. To rusofobīju radat jūs paši.

Tas taka laikam vairak man. Bet nu vbyuer ar savam zinashanam atbildeja jau... Taka es par to tik daudz nezinu neko neteikshu bet nu es neatbalstiju to kad Abreni vajadzetu atdot!

Juura uudens tads samera paveest aizbraucam tad kad saule jau gandriz bija pazudusi. Vilnji gan ritigi labie!

Link to comment
Share on other sites

Nee lidz saulkrastiem ta samera patalu no Riigas labi nav tik traki bet kad uz laukiem brauc tad var iebraukt :D kapec jauta?

Es vakarbuljos biju tas tuvak man vnk un sencis negribeja braukt nekur ipashi talu :)

Link to comment
Share on other sites

Problēmas ar robežpunktiem? Tās ir Krievijas mākslīgi radītas problēmas ar mērķi manipulēt ar Latvijas pusi. Izskatās, ka tev ir ļoti pavājas vēstures zināšanas, Krievijas impērijai piederēja visa Latvijas teritorija. Abrenes apriņķis ir baltu cilšu nepārtraukti apdzīvota teritorija vismaz 5000 gadu garumā. "Atdeva ar"!? Tika parakstīts miera līgums, kurā Abrene uz mūžīgiem laikiem tika atzīta par neatņemamu Latvijas sastāvdaļu. Aiz olām pakārt tos tautas nodevējus, kas balsoja par robežlīguma ratifikāciju un tos suņus, kas skalo smadzenes tiem, kas acīmredzot patstāvīgi vēl neprot domāt.

Redz, es neesmu īpaši precīzi izteicis savu nostāju. Piekrītu, ka nevajadzēja atdot Abreni, bet nav vairs jēga riet un vaidēt, jo tur vairs neko nevar darīt, tāpēc šajā jautājuma ir nepieciešams skatīties un domāt tā, lai nebūtu jānožēlo un jāķer kreņķis atlikušo dzīv. Es uzskatu, ka ir jādomā par lietām, kuras var mainīt (jā zinu, ka tika iesniengta apelācijas prasība satversmes tiesā or smth), jo no Krievijas Abreni vairs neatgūt.

Abrene un tās aprinķis tika atdota Latvijai parakstot miera līgumu 1920. gadā(jā, visa Latvija atradās cariskās Krievijas paspārnē, arīdzan Abrene- tātad sanāk, ka Abrene toreiz piederēja Krievijai. Toreiz Latvija atguva Abreni ar spēku.). Toreiz par Abreni cīnijās, jo tur atradās ekonomiski svarīgs dzelzceļš un robeža. Tagad tur palika bagātīgi meži un arī īsākais ceļš uz Krieviju. Protams, ka par savu ir jācīnās, bet nevajag jebkuru soli pārvērst kā psrs atgriešanos. Intereses pēc, kur bija minēta informācija, ka gadiem ilgās robežkontroles problēmas bija makslīgi radījusi Krievija?

Link to comment
Share on other sites

Šobrīd runa nav par bijušo Abrenes apriņķi, bet gan par Liepnas pagasta teritoriju, kuras daļa arī ir iekļauta ratificētajā robežlīgumā. Liepnas pagasts nekad nav atradies Abrenes apriņķī un ir neapšaubāma Latvijas teritorijas sastāvdaļa. Atdošanas oficiālais iemesls - robežu izlīdzināšana, taču nekas tamlīdzīgs nav noticis. Krievijas puse nav atdevusi ne akru savas zemes, kas nozīmē, ka šoreiz ir acīmredzami pārkāpts Satversmes 3. pants, taču masu saziņas līdzekļi nez kāpēc klusē kā ūdeni mutē ieņēmuši. Vēl viens minētais iemesls - lētākas robežas iekārtošana - ir absurds, jo atdotajā Liepnas pagasta teritorijā atradās privātīpašnieku zeme, kas Latvijas valstij būs pilnībā jākompensē, tādējādi izmaksas šajā variantā ir nesalīdzināmi lielākas.

Man nav ne jausmas par kādām problēmām tu runā. Ja domā kilometriem garās rindas pie robežkontroles punktiem, tās atrodas Krievijas pusē, Latvijai to izraisīšanā nav pilnīgi nekāda sakara. Rindu novēršanas nepieciešamība bija vietējo nodevēju plaši izmantots iegansts robežlīguma ratifikācijas nepieciešamībai, taču, kā redzams, šobrīd itin nekas nav mainījies.

Link to comment
Share on other sites

nū jāā, to par Abreni, to par Liepnu (to pat nepieminot).

Rindas bija arī Latvijas pusē, tās esmu redzējis pats, pie tam vairākkārt. Bija arī kontrobandas problēmas, jo lielo rindu dēļ bija izteikta paviršiba no abu valstu pusēm.

labi, proejehaļi.

Link to comment
Share on other sites

Jāāāāā, labais, atkal nedēļu normāli pakustēties nevarēšu. 2 itkā sīkas traumas labajai kājai, kas tagad, šķiet, ir apvienojušās vienā palielā. Nē nu nebija jau gudri vakardien pēc futbola vēl klibot uz estrādi patusēt. Un dzert alu. Un desot pāris stundas pie latviešu mūzikas. Bet vismaz faking labi pavadīju laiku. :)

Link to comment
Share on other sites

ESMU vnk EXTAZEEE :) jee beibiij I`m HOT :) Bitch party vnk spardija dirsu! NEVIENU kautinju neredzeju :) Vispar tauta un publika shogad bija draudziiga ka nekad! :) Bet komenieks bija labs un tagad vel ir :)

BILDES dazhas chekojat PASAKUMI 2008

http://www.gign.lv/forum/index.php?showtop...5&start=165

Edited by GooD`MeN
Link to comment
Share on other sites

:) jee beibiij I`m HOT :) Bitch party vnk spardija dirsu! NEVIENU kautinju neredzeju :) Vispar tauta un publika shogad bija draudziiga ka nekad! :) Bet komenieks bija labs un tagad vel ir :)

BILDES dazhas chekojat PASAKUMI 2008

http://www.gign.lv/forum/index.php?showtop...5&start=165

Nenormāli apskaužu tos, kuri bija tur... Personiski netiku, jo esmu salauzis roku =/ [tieši dienu pirms] :<

Link to comment
Share on other sites

Nu, nu skaudība nav laba lieta :) Pats arī netiku, nemīz.

Vakar normāli pačiloju vasarnīcā. Pabraukājos ar riteni, biju uz jūru - nopeldējos, pasauļojos un vakarā ar senci un vectētiņu iedzērām pa aliņam un uzspēlējām zoli. Bija labi :) Tā žara, kas pa dienu, gan ir pa traku. Svīsti kā cūka (samuray, tikai nešauj), līdz ko izej saulē un pakusties :D Pēc pāris dienām paliek 19, bļin vecs jau esmu..

Eminem - Like Toy Soldiers

Edited by cash^
Link to comment
Share on other sites

Ritiigi nopampis esmu... vienos pamodos. Ehh nav labi tik velu mosties visas dienas vnk tik atri paskrien. Biju uzlicis modinataju kur nedzirdeju un ta jau man ir vairakas reizes kad uzlieku un vnk nedzirdu ka vinsh zvana. Agrak man ta bija tikai kad dzeris esmu :D Sencis izsledza jo izbesijas ka piikst visu laiku.

Shodien japljauj zale ajjj ka man besi to dariit bet labi es ari neko citu majas nedaru ka tikai zali nopljauju.

Flaw - payback

Link to comment
Share on other sites

Vakar biju uz juurinju. Saakumaa uudens izskatiijaas tik auksts. Tomeer izraadiijaas ka uudens bija veel siltaaks nekaa ezeraa. Un taa nu mees ar samurayu un draugu uzriikojaam uudens sumo. Kur uzvereejaam katrs pa paaris reizeem. Jo ilgaak bijaam uudenii jo viljnji lielaaki palika. Taa nu mees iznjeemaamies pa juuru diena bija tik labi pavadiita. Veel bija doma vakaraa iet basi uzspeeleet bet nesanaaca. Tomeer dazi draugi pieviila un nekas nesanaaca.

P.s Tagad tikai taads iisti vasariigs laiks ir palicis, bet vasara jau tuliit cauri ;(

Edited by bullet
Link to comment
Share on other sites

Vakardiena atkal noslīka pudelē. Turpinās mana eksistence un man ir uznācis manāms slinkums. ā, jā, man ir sadauzīts elkonis, visticamāk parāvu uz muti. Un ārā ir faking karsts, bet nu pizģets, to jau jūs paši noteikti zinat.

Pērkons - Krauklīts Sēž Stabiņā.

P.S. atradu aliņu.

P.P.S. ~_~

Edited by acido
Link to comment
Share on other sites

yooo beidzot esmu nokāpis no 5 dienu korķa.

Tātad centīšos īsumā aprakstīt, kas ar mani noticis pēdējās 5 dienās.

Viss sākās trešdienas vakarā, kad ap 9 vakarā draugi piedāvāja iziet pačilot parkā ar aliem, nu okei ilgi nebija jādomā. Satikāmies pāņēmām katrs bamsli (apinīti) x), sākām kustināt man, protams, pietika

, bet redz draugiem par īsu un visiem tuksnesis makā, JĀ es, protams, kā izpalīdzīgs cilvēks palīdzēju nopirku viņiem mokas, laiks gāja uz priekšu un pēkšņi attapāmies centrā pie Latvijas pirmās rokkafeinīcas (PABLO) ilgi nenācās domāt un gājām iekšā (tur katru trešdienu ir zelta bedre :) ) īsāk sakot disene. Padejojām, padzērām un ap četriem kustējāmies mājās.

Un tā ceturtdiena bija jau klāt, kārtīgi izgulējos, paēdu, paskatījos tv un pienācā jau vakars. Izrādījas, ka man ir palicis brīvs dzīvoklis, sazvanīju draugus un uzaicināju uz pokeru.

Pāņēmām alus un sākām spēlēt, paspēlējām kādas ~2h pavadīju draugus un gāju gulēt un nedrīkst nepieminēt faktu, ka papisu ~3 ls :(

jeejj piektdiena, lielā diena nu bija atnākusi. Piecēlos ap pusdienas laiku izdarīju visas def lietas un aizbraucu uz centru, izdarīt vēl kaudzi neinteresantas lietas. Sākām zvanīties viens ar otru un kko štukot uz vakaru, visu sapirkām, aiznesām uz dzīvokli un aizgājām uz pludmali, tas viss notikās ap 19, ja nemaldos, man biļete nebija, kādu nedēļu pirms sapratu nav jēgas no viņas, draugi iegāja iekšā katrs sev tur dabūja visas tās aproces. Es pa to laiku ārā stāvot satiku HUSEINU, izpīpājām pa cigaretei, aprunājāmies, appmainījāmies ar vakara plāniem , čalis sāka lielīties, ka diviem pa degunu jau sadevis :D lab enivei pa pāris vārdiem pārmiju vēl ar ordinariju un analginu un devos atpakaļ uz dzīvokli, izrādās draugi man neiznesa aproci, par ko nebiju īpaši priecīgs, lab kas bija bijis, atnācām lēnā garā sākām kustināt tb draugi sāka kustināt, tāpēc ka es sev neko nebiju nopircis, jo biju PRET sākt dzert tik agri :/ pēc tam sanāca nelielas nepatikšanas, nācās parvākties no viena dzīvokļa un citu

okei viss sanāca, aizgājām uz to otro tur satikāmies vēl ar pāris paziņām, kur vienam no tiem izrādījās

vesela kaste ar lucky dog`iem, protams, viņš nebija spējīgs vairāk viņus tukšot un es nedaudz piepalīdzēju un veiksmīgi sanāca atrast brāli pāli. Nedaudz vēl kko padarījām un devāmies un BBP, aizgājām līdz ieejai, kam bija aproces vai bilētes iegāja iekša un teica, ka iznesīs man aproci, ilgi nebija jāgaida, ka nāca viens mazais krabis pazīstams no sētas un es tā nenopietni uzjautāju vai nav aproce, uz ko viņš atbildēja, ka ir. Uzreiz ķēros klāt pie lietas un teicu, lai velk man viņu virsū, jo pats nemāku tad nu mazliet pasāpēja roka, bet galvenais, ka aproce bija uzvilkta, nokaulēju summu no 4 ls un 3 ls un devos iekšā un man par leilu pārsteigumu atradu veselo biļeti uz otro dienu (jeej biju priecīgs) Savācāmies atkal visi kopā un gājām izlūkot perimetru, apciemojām DANCE telti, palēkājām mazliet un sanāca pierunāt aiziet līdz cascadai, jo gribēju viņu redzēt tā nu 1:30 bijām pie skatuves pašā priekšā un cascada kā nav tā nav. Pagāja 10 min/20min/ bļag biju nenormāli dusmīgs un nesaprotu nah jāraksta tie laiki, ja tajos tie mākslinieki nebūs, okei pret REAMON, nekas pret nebija, pat patika man viņš, vienkārši gāju uz cascadu nevis uz reamon. 30 min nogaidījis uzmetu mīkstu un gāju atpakaļ

uz DANCE pa ceļam iekodu, iedzēru un visu pārējo nakti +/- pavadīju dance hause teltī, noklausījos Kasparu Kondratu līdz galām un gāju tb drīzāk ripoju mājās.

next day: piecēlos ap 12, uzvanīju draugam, pierunāju aiziet uz jūru nopeldēties (kādus ~2k no pasākumu vietas) okei aizgājam, ielecām ūdenī un gandrīz momentāli gājām arā, jo vienkārši nebija iespējams uzturētes tur ilgāk, ūdens prosta smirdēja pēc urīna, bija tāda sajūtu ka tu ūrīnā peldies( pretīgi), pārnācu mājās, iegāju dušā un aizmigu līdz vakaram. Piecēlos un sākās viss no sākuma dzīvoklis alkohols, vienīgi šodien man bija biļete, nāca vakars un man uzzvanīja un piedāvāja vēl vienu biļeti par velti, sākumā apstulbu, satikos paldies paldies un gāju uz kasi, kur veiksmīgi sanāca nopārdot pa 10 ls atrasto biļeti. Iekšā viss notika tas pats, kā iepriekšējā dienā aizgāju līdz Čingstonam (sagaidīju) un gāju atpakaļ uz bogdanu taranu :) notusējos līdz 7 rītā un aizbraucu mājās.

atkal ap pusdienas laiku piecēlos un gāju ar draugu lāpīties, nesanāca dirsā bļaģ 6 vakarā atkal biju pālī

un atlūzu, piecēlos noskatījos DOM 2 un jauno vilni un atkal aizmigu.

Šodien tik labi jūtos, pasākumu uzskatu par izdevušos.

Un nobeigumam... Timbaland - Elevator :khehehe:

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...