Jump to content
GIGN Forum

Jaunais Draugiem.lv Fuc*eris V0.6? Taisniiba?


jerrico
 Share

Recommended Posts

Emm, manējais.

kas tas ir taveejais? ievadiit e-pastu, paroli un tad nosuutiit jonassam? kur dabuuji shito pats uztaisiiji? smile.gif

edited: ievadiiju (ne)savu e-pastu un (ne)savu paroli, uzspiedu ielogoties un aizveraas vispaar ciet

edited: aa nee tomeer aizgaaja, izskatas peec vecaas 0.4 versijas... tikai bishkinj shkjiibaakaam malaam

Edited by jerrico
Link to comment
Share on other sites

kas tas ir taveejais? ievadiit e-pastu, paroli un tad nosuutiit jonassam? kur dabuuji shito pats uztaisiiji? smile.gif

edited: ievadiiju (ne)savu e-pastu un (ne)savu paroli, uzspiedu ielogoties un aizveraas vispaar ciet

edited: aa nee tomeer aizgaaja, izskatas peec vecaas 0.4 versijas... tikai bishkinj shkjiibaakaam malaam

Nē, vecajā 0.4 versijā nevarējanosūdzēt tautas policijā. A šito es laikam no DC novilku uin tas bij pasen....

P.S ir arī tāds fuc*eris kur ir tā. Tu ieej draugos, palaid fuc*eri un tad tev pele vnk skraida pa ekrānu un spiež uz visa pēc kārtas. biggrin.gif Tā arī var palielināt statistiku + tevi nevar pieķert.

Link to comment
Share on other sites

Shitaa banu uz 24h bez problemam noraut ,ka pat nospljauties nepaspeju! 1d71.jpg1d71.jpg

skatoties profilu nekaadu banu dabuut nevar, suutos veestules momentaali smile.gif

rodas taads jautaajums preksh kam taads fuckers vajadziigs.. A PREKSH KAM VISPAAR dziivee kkas vajadziigs? ja jau taads fuckers uztaisiits kaadelej lai es vinju neizmantotu smile.gif mle bet taapataam neiet wacko.gif

Link to comment
Share on other sites

rodas taads jautaajums preksh kam taads fuckers vajadziigs.. A PREKSH KAM VISPAAR dziivee kkas vajadziigs? ja jau taads fuckers uztaisiits kaadelej lai es vinju neizmantotu smile.gif mle bet taapataam neiet wacko.gif

zini, dziivee ir taads jeedziens - bezjeedziiba. cilveeki rada bezjeedziigas lietas un citi cilveeki taas izmanto, cik bezjeedziigi, ne? smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...