Jump to content
GIGN Forum

Ahoy.!


sk8er
 Share

Recommended Posts

Nuu taa !!

Labs vakars ..

Sauc mani Nauris un niks ir sk8er, 19 gadi.

Gign sabiedribā uzturos jau kādus 3 gadus...

Pārsvarā serverī uzturos vakaros (tas ir no 17:00) peec darba un darba laikaa smile.gif

Un sestdienaas gandrīz visu dienu.. nu protams ja nav kaada party tad arii visu nakti!

Komandas kuras apmietinātu būtu xslap xslay, lai iekustinātu tos, kas ir mazliet aizgulējušies. Un mans atbasts irr samuray & big_shit ..

Edited by sk8er
Link to comment
Share on other sites

lol, ba1ba smile.gif vismaz shis pousts vinjai nedaudz konstruktiivaaks nekaa pirmais.

man nav nekas pret skeiteri, bet manupraat adminu ir pietiekami. un ja geks spele darbdienu pecpusdienas/vakaros un pa brivdienam, tad tajos laikos jau toch kaads ir serverii.

un jaa, tikai ar slap/slay - tas nav gluzhi iists admins. votenes toch vajag klaat.

Link to comment
Share on other sites

lol, ba1ba smile.gif vismaz shis pousts vinjai nedaudz konstruktiivaaks nekaa pirmais.

man nav nekas pret skeiteri, bet manupraat adminu ir pietiekami. un ja geks spele darbdienu pecpusdienas/vakaros un pa brivdienam, tad tajos laikos jau toch kaads ir serverii.

un jaa, tikai ar slap/slay - tas nav gluzhi iists admins. votenes toch vajag klaat.

ja kas, EDD..tad tas bija vnk izmeeginajuma pousts(mulkiigs, bet tomeer), jo ieprieks nevareeju poustot(kaut kas bija nojucis), bet Kaspars neizdzeesa nez kapeec araa to poustu .. saprori, viss ir ljoti vienkaarsi 76.gif gan jau tev pieleca 31.gif ceru... rolleyes.gif

Link to comment
Share on other sites

nu ja flashback saka, ka jāliek - tad jāliek 1d71.jpg

neaizmirsti izlasīt noteikumus. naughty.gif

p.s. plz nomaini avatara bildi images2.jpg

p.p.s. laiku pa laikam būtu jāapmeklē forums, lai varetu rakstīt atmazkas par nepamatoto sleju sūdzibām laugh.gif

p.p.p.s. kur big_shit posts? 1d71.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...