Jump to content
GIGN Forum

Gign Allstar 2007


samuray
 Share

Recommended Posts

beidziet te tagad mani nolikt, būtu paši uzņēmušies visu norīkot, tad redzētu cik grūti tas ir, acīm redzot komandas vēl tik pārdalītas, jo lielākā daļa ir neapmierināti sad.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 450
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Es piemēram nesaprotu TO, ka paņēma crushillu kas sen uzpeleeja pa vakariem kkad samtaims. Un es SŪRI grūtajos sviedros spelēju pa gignu KATRU dienu mani nepaņem dry.gif

100 punkti ka tiksi spēlēt, jo visi tak netiks.

vajadzētu uztaisīt obligāto rezervistu sarakstu, tb tie kurus ņems pirmos, ja kāds trūks, jo vairāki neiekļautie bija pelnījuši tikt kādā no komandām.

Link to comment
Share on other sites

blink.gif nesapratu. Es par netikšanu spēlēt domāju cilvēkus no pamatsastāva jo ir gandrīz neiespējami atrast laiku kas der 60 cilvēkiem. Tāpēc tie, kas ir rezervistos un kuri būtu pelnījuši spēlēt arī tiks spēlēt.
Link to comment
Share on other sites

Es īstenībā nezinu, kas vainas bija sadalījumam pa skolām? Kāpēc tā nevarētu izdarīt?

tieši tā. tomēr pamatideja bija ( iz saknēm cool2.gif ), ka dala pa skolām.

un pagājušo reizi es vēl atceros, kā pa mistiskiem irc kanāliem lēkāju meklējot purnus, jo uz tieši momentu, kad vajadzēja tikt ņihuja to cilvēku nebija.

Link to comment
Share on other sites

Piekriitu macho par tiem rezervistiem ka jaauztaisa atsevisks saraksts kas tiks pirmie un kas nee..... es gignaa speeleeju 2 meeneeshus un saprotu ka tikt speeleet iespeeja ir ljoti nieciiga taapecc iisti pa rto nepaardzzivoju kaa paareejie unsure.gif

samuray atbildi plzz uz pm!

Link to comment
Share on other sites

vbajadzeja vnk privat pm tiem kas spelees, lai nerodas roblemas ko panjema un ko nee, un tad pateikt kad spele, tie kas gribes spelet bet nav sanjemusi pm lai seez mirc or smt un gaida savu kartu spelet ja nu kada nav....

bet jau jau sadi viss tika risinats, tad tiesam vajag sarakstu ar tiem kuri tiks njemti pirmaamkartaam...

Link to comment
Share on other sites

100 punkti ka tiksi spēlēt, jo visi tak netiks.

vajadzētu uztaisīt obligāto rezervistu sarakstu, tb tie kurus ņems pirmos, ja kāds trūks, jo vairāki neiekļautie bija pelnījuši tikt kādā no komandām.

Es pirmais biggrin.gif

Ne es tiesam veletos piedalities wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Likaas,ka vieta sastaavaa man bus izkarota,bet figu!Te kadi 25procenti,tikushi kas GIGNAA jau kadus 2-3meneshus lidz 1/2 gadam nava radiijushies!Bet piemeram kaa es speleju citigi dien dienaa,un nejau vienigais no rezervistiem es taads!bet nu lai jau paliek!

taa kaa EDD atsakas,vai varu tikt vinja tiiimaaa?

Un cik man zinams tad D tiimaa, arii Dream shodien uz Angliju aizbrauca,un iespejams ka nebus nemaz 20.gif

P.s. Taa kaa 4tiimi,tad pienjemu ka tie ir pusfinali un tad sekos speles pa 3sho vietu un finals!taa kaa kadas 2-4h varetu viss pasaciens ieilgt!

Es uz angliju braucu atpakalj riit... un par katru cenu centiishos tikt, bet probleema varetu but nets, kas vareetu peksnhji nobrukt. biggrin.gif

Pazinoshu ja netieku, ja ne caur sevim, tad caru kaadu citu. tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

es samurajam teicu, lai ieliek muus abus vienaa tiimaa, vinsh teica, ka padomaas, bet laikam noignoreeeja manu prasiibu, taa luuk, mans emocionaalais draugs smile.gif

jasno slowik shock1.gif samurajs pidinjs sad.gif

anyway, B TEAM, manuprāt, smagi paņems.

Edited by minOrity
Link to comment
Share on other sites

Emo paljube mees esam vajakie, bet es domaaju, ar tevi komandaa mees nebaidamies tumsas, un panemsim visus biggrin.gif

bencik es takš jau rakstīju B teams, nevis D. D teamam nav ne mazāko izredžu, ņemot vērā, ka esmu diezgan pārliecināts, ka pats personīgi šķiet netikšu. Paziņa spēlēs no manīm confused.gif

Link to comment
Share on other sites

forshi! visi raujaas uz sho speeli, bet tavaa vietaa luuk speeleeshot tavs pazinja. interesanti, kaapeec gan tu vari izlemt, kas speelees? man nez kaapeec shkjiet, ka tevi par sho tekstu vajadzeetu izmest no pamatsastaava thumbsup.gif

...un panjemt mani pamatsastaavaa! smile.gif bet tas buutu ljauni! sad.gif

Link to comment
Share on other sites

forshi! visi raujaas uz sho speeli, bet tavaa vietaa luuk speeleeshot tavs pazinja. interesanti, kaapeec gan tu vari izlemt, kas speelees? man nez kaapeec shkjiet, ka tevi par sho tekstu vajadzeetu izmest no pamatsastaava thumbsup.gif

skaidra lieta!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...