Jump to content
GIGN Forum

macho


vecis2k7
 Share

Recommended Posts

  • Replies 210
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

H!vemind nenjem vinjus galvaa smile.gif un nenjemiet H!vemind galvaa wink.gif

Tavs gala vaards, visi tagad nomierinaajushies, atvainoshanas sanjemta, tagad jaaizraada kaada laipniiba no Tavas puses, pietiktu ar kaartiigu atvainoshanos, ja Tev tas izdotos domaaju ar laiku shito visu vareetu aizmirst un peec kaada laika pie spirta burkas par visu shito slikto sapni pasmieties thumbsup.gif

sensejs.

Link to comment
Share on other sites

mle..kamer izlasiju visas shitas 14 lpp.... huh.gif Baigo jautribu esat sheit sarikojushi. rolleyes.gif

Jaa..daudz biezu vardu un daudz draudu. Bet 95% tuksha plapashana.

Runajot par tiem VID tas butu tas pats, kas tagad sakt draudet, eu dzeki es jums uzsutishu slepenos vid agentus virsus, lai panjemtu pie dziesmas , ka majas ir nelegalie softi. Ja par tadiem 10 ls tagad saksism saukt vid, tad jau vajadzetu aizklapet vel neskaitamus saitus. Skiet, ka shadas nelielas finansialas mahinacijas nevienu valsts iestadi ne suda neinteresee. Galvenais, lai nav saitaa pederastija, tad viss ir bumbas.

Hive Tu domaa, ka Tevi 12 kl skolniecinju kads nems pa pilnu!??Liecies mieraa varesi aizpildit savu zinojumu un gaidit [ne]rezultatu.

Nuu...virtualie apvainojumi man liekas taa ir ikdiena un tur daudz nav kaut satraukties un njemt ipashi pieree.Un plus vel kaut kadas fiziskas izrekjinahanas...pffff..svcs. Parasti ne viens nesatiekas un nekas nenotiek.Taa kaa tas viss ir tads udentinsh vien ir.

Un nav jau smuki zagt citu paroles, es nebutu patikami parsteigts, ka kads vanditos ar manu akkountu un pec tam man naktos to visu zaudet.Es butu patiesi saruugtinats. sad.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...