Jump to content
GIGN Forum

macho


vecis2k7
 Share

Recommended Posts

  • Replies 210
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

nodraazta varbut ir tava mamma... (vienmer esmu gribejis to pateikt)

pakalpojums kljuust par pakalpojumu tad, kad ir saistiiba pret klientu... gigna gadijumaa neviens nesola registretu niku par 10ls...

kaspar es stipri shaubos ka tu par saviem vardiem vari dziive atbildet , neskatoties ka tu sver mazaak nekaa meitenes =)

pag bija topici kuros cilveeki raksta ka vinjus met araa no servera jo ienaak registreets speeletaajs un kaadas bija atbildes ??

10ls un buus tev registreets niks uz servera =)

Link to comment
Share on other sites

kaspar es stipri shaubos ka tu par saviem vardiem vari dziive atbildet , neskatoties ka tu sver mazaak nekaa meitenes =)

pag bija topici kuros cilveeki raksta ka vinjus met araa no servera jo ienaak registreets speeletaajs un kaadas bija atbildes ??

10ls un buus tev registreets niks uz servera =)

tici vai nee bet man pajaat

Link to comment
Share on other sites

Pa pa - maziтр rezumз:

1. Hivucis nenoliedz, ka ir izmantojis cilvзku uzticоbu lai nozagtu tвs paroles;

2. Hivucis liek nojaust to ka viтр ir viens no tiem, kas kв vislielвkie lыzeri pзrk eksвmenu atbildes;

3. Hivucis uzskata ka ir OKEJ dzоvot 100% uz vecвku rзнina;

4. Hivucis strвdвjot darbв ZOG NO UZТЗMUMA KURВ STRВDВ!

Zini - es pat nekomentзрu... tur jau tвpat ar tevi viss ir skaidrs. Tu esi reвli sыdоgs cilvзks un ceru dabв tвdu kв tu nav daudz.

P.s. Par dareku man vairs ar nekas nav slikts sakвms, blodiju nezinu, bet cik saprotu viтam vienkвєрi ir reвli neveicies kad ar tevi iepazinвs.

Link to comment
Share on other sites

tici vai nee bet man pajaat

zini kas ir diezgan stulbi =) tas kad tu gaaji 11taaja vai 12taaja klase tu vareeji pielietot speeku pret 7 klases skolnieku =) tas ir vareni kaspar biggrin.gif , zheel ka tu patc nekad neesi dabuujis pa seju no kaada vecaaka cilvekaa , bet es nebriinitos ja tev patc 15 gadiigs varetu dazhus labus zobus izdauziit

Link to comment
Share on other sites

Pa pa - maziтр rezumз:

1. Hivucis nenoliedz, ka ir izmantojis cilvзku uzticоbu lai nozagtu tвs paroles;

2. Hivucis liek nojaust to ka viтр ir viens no tiem, kas kв vislielвkie lыzeri pзrk eksвmenu atbildes;

3. Hivucis uzskata ka ir OKEJ dzоvot 100% uz vecвku rзнina;

4. Hivucis strвdвjot darbв ZOG NO UZТЗMUMA KURВ STRВDВ!

Zini - es pat nekomentзрu... tur jau tвpat ar tevi viss ir skaidrs. Tu esi reвli sыdоgs cilvзks un ceru dabв tвdu kв tu nav daudz.

P.s. Par dareku man vairs ar nekas nav slikts sakвms, blodiju nezinu, bet cik saprotu viтam vienkвєрi ir reвli neveicies kad ar tevi iepazinвs.

zheel ka tu otraa punktaa esi kluudiijies =)

un par blody vari nerunaat , tur tev nav nekaada sakara kaadas ir muusu attieciibas , zheel ka tev nav labu draugu kuriem uzticeeties

GL tev

Link to comment
Share on other sites

Citejot wormu:pakalpojums kljuust par pakalpojumu tad, kad ir saistiiba pret klientu... gigna gadijumaa neviens nesola registretu niku par 10ls...

Citejot macho faq topicaa:Tad lūk

* Kad varēs piereģistrēties?

Vienīgais veids kā piereģistrēties patlaban ir samaksājot 10ls un neizskatās, ka tas mainīsies.

Link to comment
Share on other sites

test2 tu toch otrajaa punktaa kljuudijies- vinjam pagaidaam vel nav bijusi iespeeja pirkt eksaamenu atbildes, jo vinjsh tikai shogad beigs 12. klasi. pie tam shaubos vai vinjsh pat to "godīgi "nopirks""...

Link to comment
Share on other sites

test2 tu toch otrajaa punktaa kljuudijies- vinjam pagaidaam vel nav bijusi iespeeja pirkt eksaamenu atbildes, jo vinjsh tikai shogad beigs 12. klasi. pie tam shaubos vai vinjsh pat to "godīgi "nopirks""...

zheel bet man atbildes nav jaaperk =) jo varbuut tad kad tu tiki rv1g bija viegli tikt =) bet ejot laikam eksaameni paliek grutaaki , un ir jabuut labaam zinaashanaam algebraa =) lai tiktu rv1g

Link to comment
Share on other sites

Zini man pietiek ar tiem pašiem trijiem punktiem kuros man- tevi nezinot - izrādījās taisnība.

Kāda sakarā tu saistībā ar blody piemini mani un manas attiecības ar maniem draugiem? Tu par mani un par maniem draugiem ne velna nezini. Tādēļ pietaupi šis monologu frāzītes.

Link to comment
Share on other sites

Zini man pietiek ar tiem pašiem trijiem punktiem kuros man, tevi nezinot - izrādījās taisnība.

Kāda sakarā tu saistībā ar blody piemini mani un manas attiecības ar maniem draugiem? Tu par mani un par maniem draugiem ne velna nezini. Tādēļ pietaupi šis monologu frāzītes.

tu taapat vareetu , vai arii tu vari turpinaat gudri dirst

Link to comment
Share on other sites

tu taapat vareetu , vai arii tu vari turpinaat gudri dirst

smiliez.de_2125.gif Vispār man klasē arī bija viena tāda riktīgi stulba meitene, par kuru es brīnījos kā viņai izdevās tikt pirmajā. Bet tu izskatās sit viņu pušu smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Zini hivuci tu varētu pārmaiņas pēc arī pacensties atspēkot, kādu no šeit izteiktajiem izteikumiem saistībā ar tevi.

Ps. tikai lūdzu centies neatbildēt ar kaut ko tipa "ai juuuz lohi; ble man zaebalo jaaiet izdzert vien null ziiben; sori dzeki pie manis atnaca divas nimfomaanes man jaiet stradat" . Atbildi normāli, bez pretjautājuma un aizvainojuma. Tas nav grūti!

Link to comment
Share on other sites

zini kas ir diezgan stulbi =) tas kad tu gaaji 11taaja vai 12taaja klase tu vareeji pielietot speeku pret 7 klases skolnieku =) tas ir vareni kaspar biggrin.gif , zheel ka tu patc nekad neesi dabuujis pa seju no kaada vecaaka cilvekaa , bet es nebriinitos ja tev patc 15 gadiigs varetu dazhus labus zobus izdauziit

Hivemaind, visi nav taadi izsiteeji kaa tu, kas iet pa centru un meklee krievus(neticu drizaak kaadu, taadu pasu beernu kaa tu( kautgan tas ari tev sadotu pa seju ).

(@Hivemind) mees vakar ar blody, whitebone

(@Hivemind) skraidiijam pa riigu

(@Hivemind) krievus mekleejam

(@Hivemind) peec roxy

(@Hivemind) kuri kaut ko dirsa whitebonam

p.s nav veel uzinstaleeta tilde tapeec garumziimes nevaru salikt

post-10-1176066537.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ble viss, es pieregestreeju jaunu niku, nu juus sukas dabuusit truukties taa four real! Ja gribat paarliecinaaties par to cik es patlaban esmu naidiigs tad uzspiediet uz shito http://www.draugiem.lv/friend/?61168 =) ,ja vien neesat paarmiizushi jeegu jau tagad.

test2, vai pareizaak sakto lohs2 - es tev atspeekoshu tavu seju kad mees reaalajaa satiksimies. Un visus krievus 12m raadiusaa. Ble.

Ja veel man kaads kaut ko uzdirsiis uzsuutiishu VIDu! =)

© h!vemind

Edited by deguns2k7
Link to comment
Share on other sites

Hivemaind, visi nav taadi izsiteeji kaa tu, kas iet pa centru un meklee krievus(neticu drizaak kaadu, taadu pasu beernu kaa tu( kautgan tas ari tev sadotu pa seju ).

(@Hivemind) mees vakar ar blody, whitebone

(@Hivemind) skraidiijam pa riigu

(@Hivemind) krievus mekleejam

(@Hivemind) peec roxy

(@Hivemind) kuri kaut ko dirsa whitebonam

p.s nav veel uzinstaleeta tilde tapeec garumziimes nevaru salikt

aizmirsi ielikt pashu labaako smile.gif

(@Hivemind) man nahuj negribaas tagad neko

(@Hivemind?) tikai piepist muuli

(@Hivemind?) protams nebuutu slikti ar roku kaadu kajstarpi izbraukaat

(@Hivemind?) biggrin.gif nee

(@Hivemind?) nahuj niezeetu

(@Hivemind?) es tagad ar epilaacijas kremu

(@Hivemind?) pimpi dzenu biggrin.gif

thumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

Atvainojos par iejaukšanos jūsu privātajā diskusijā, bet iesāpējās niere..

Par še iepriekšaprunāto "ziedojumu" juridisko pusi vēlētos šo to ievemt.

Nav jābūt ģēnijam, lai saprastu ka naudas ziedojumi apmaiņā pret pakaplojumiem ir pārdošana, kuras gadījumā ir jāmaksā k-kādi nodokļi. Tas, ka "ziedojot nekas netiek garantēts" nemaina pārdošanas faktu, vēl feināk - tā ir virtuālu pakalpojumu tirdzniecība ar krāpniecības elementiem. Iespējams kļūdos..

Esmu foršs.

Link to comment
Share on other sites

patiesībā es pat varētu apņemtos līdz galam šito izskatīt no juridiskās viedokļa, bet pagaidām vienkārši jāsaprot, ka 1) VID toč te nav ieinteresēts un 2) lai EP kaut ko sāktu darīt, vajag ko daudz vairāk nekā ziedojumu vākšanu kas var izrādīties vai neizrādīties likumīga.

+ kas teica, ka saņēmējs nenomaksā ienākuma nodokli par šito? smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Atvainojos par iejaukšanos jūsu privātajā diskusijā, bet iesāpējās niere..

Par še iepriekšaprunāto "ziedojumu" juridisko pusi vēlētos šo to ievemt.

Nav jābūt ģēnijam, lai saprastu ka naudas ziedojumi apmaiņā pret pakaplojumiem ir pārdošana, kuras gadījumā ir jāmaksā k-kādi nodokļi. Tas, ka "ziedojot nekas netiek garantēts" nemaina pārdošanas faktu, vēl feināk - tā ir virtuālu pakalpojumu tirdzniecība ar krāpniecības elementiem. Iespējams kļūdos..

Esmu foršs.

lol. Ja te miljoni vai kaut vai tūkstoši ietu uz riņķi, tad varbūt tas kādu kasītu, bet te ir mikroskopiska naudas tērcīte un tā nevienu neuztrauc, jo neviens līdz šim nav izčakarēts wink.gif

kas attiecas uz deguns2k7 - spēcīgi rūkts. Man vairs nav ko piebilst.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...