Jump to content
GIGN Forum

Konceri


Endijs_Dzerkalis
 Share

Recommended Posts

ar visu savu G-Unit[a] ?  huh.gif  kur vareetu informaaciju uzzinat?

takš nebūs viņš. fiftifs takš nemaz nenojauš par eiropas, kur nu vēl Latvijas eksistenci.

tuvākajā laikā nekas ievērojams nav gaidāms, ja nu vienīgi ozola reborns.

nesen bja Ludacris (laikam viņš), bet tur tikai no 18 laida iekšā

p.s. Adik, raksti tā, lai tavus tekstus saprot ne tikai cilvēki ar latgaļu valodas (slenga) priekšzināšanām

EDIT: Feik, aa nu labi, tad tas bija Busta Rymes. tos 2 džekus tāpat neklausos, tāpēc man ir vienalga. tad jau labāk uzlieku kādu Akon`a plati un uzgriežu vienu danci

Edited by cash^
Link to comment
Share on other sites

takš nebūs viņš. fiftifs takš nemaz nenojauš par eiropas, kur nu vēl Latvijas eksistenci.

tuvākajā laikā nekas ievērojams nav gaidāms, ja nu vienīgi ozola reborns.

nesen bja Ludacris (laikam viņš), bet tur tikai no 18 laida iekšā

p.s. Adik, raksti tā, lai tavus tekstus saprot ne tikai cilvēki ar latgaļu valodas (slenga) priekšzināšanām

Ludacris? huh.gif vai tik tas nebija bust? smile.gif O.Z.O.L.S smiliez.de_2125.gif plagjiaats!

Link to comment
Share on other sites

Bustarhymes kljovajaa klubaa essential! Bet es domaaju ka tur buus pagruuti ar to konci, jo essential nav no taam vietaam kur taisiit taada puikas konci kaa Busta...buutu bijis areenaa,tad jau buutu cita lieta!

Link to comment
Share on other sites

Es biju uz GZA konci sapnu fabrrika , afigenjas 4uvaks......

Bet ja francijaa ustasies wu - tang clans tad , jebkuta gadijuma brauksu , jo francija vel notiks WCG, ceru tas notiks viena taj pasa laika wink.gif ....

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...