Jump to content
GIGN Forum

Kā Pakārt Savu Serveri :)


Recommended Posts

Pirms paris menesiem es ka idiots blaustijos un prasiju palidzibu ka uzlikt aizsardzibu. Neviens no jums nepiebiedrojas meklejumos un nepalidzeja aizlapit caurumus. Tagad beidzot sāksiet kustināt savas smadzenes, ja? Sen bija laiks!

Es atradu veidu kā uz Windows aizlāpīt servera gļuku bez jebkādiem firewall un arī bez linux iztieku tīri labi.

Turklat ko jus te vispar lamajaties? Jus spelejat speli kura patik. NOPERCIET! Uz steam nekas negļučīs.

smiliez.de_2477.gifsmiliez.de_2551.gifsmiliez.de_2538.gifsmiliez.de_2125.gifsmiliez.de_2469.gifviolent1.gif31.gifevilmad.gif

Pacietieties! Pēc kāda laika nopublicēšu arī ielāpu.

Tikmēr pamocīsieties paši. Gign forums jau tā pārāk daudz jums priekšā pasaka. XD.gifnew_silly.gif

k-c.sytes.net nav mans serveris, bet vari mēģināt pakārt. Ja sanāks, atsūti PM thumbsup.gif Vismaz zināšu, ka ir caurums ko lāpīt. 1d71.jpg

Link to comment
Share on other sites

paliidzot mekleet. Jau dzirdot, ka pastāv kautkāds exploits jums būtu jāsarosās nevis jāizdzēš no foruma risinātāju posti. smile.gif

ko lai saka. Gign administrācijai ir izdevīgi, ka jūs neatrodat patchu. smile.gif Un tapēc viņi toreiz manus postus dzēsa ārā. upset.gif

Link to comment
Share on other sites

janhouse, bled, lai arī mani tas tasv exploits neskar, jo man ir pārtaisīta engine uz linux, man vnk besī arā tā tava attieksme - respektīvi exploit izplatīšana, bezjēdzīgos nolūkos .... ja tu pats būtu exploit autors, es vēl saprastu ....

.... ja man būtu laiks, un es nedaudz piedurtos .... reāli tava aizsardzība nepalīdzētu, ja vien nava balstīta uz steamotas engines, or firewall string filtru ..... reāli divas vienīgas funkcionējošās aizsardzības 100 procentos .....

231456 ..... kad būšu mājās, nu tā, lai aplaustu tavu bezjēdzīgo lielību, izslēgšu serveri ...

P.S janhouse jaunais secure masters ? būs ar tevīm/ tavu serveri nedaudz japaspēlējās ....

Starpcitu, uz win ir FW, kas spēj pasargāt ... protams uz iptables ar attiecīgiem moduļiem ir vieglāk ....

nikrer plz pastaasti ko vairaak !!! neesi takaa tas pedins janhouse!!!!!!

janhouse tu tagad es apmietinaats!!! vari iet padrociit !!! lohs!!!!!

Link to comment
Share on other sites

lazda, ej, ieskrien sienā. ja piecelsies, tad atkārto iepriekš minēto.

palīdzību no citiem ar tekstiem 'PLZZZ', 'NEESI PEDINJSH' ir diezgan muļķīgi. būtu pats pameklējis, vai vismaz normāli palūdzis palīdzību, kas tavā gadījumā [ default windows user ] ir bezjēdzīgi, tāpat, kā turēt serveri zem windows.

zinu, ka manam postam nav jēgas, bet nu...

Link to comment
Share on other sites

lazda, ej, ieskrien sienā. ja piecelsies, tad atkārto iepriekš minēto.

palīdzību no citiem ar tekstiem 'PLZZZ', 'NEESI PEDINJSH' ir diezgan muļķīgi. būtu pats pameklējis, vai vismaz normāli palūdzis palīdzību, kas tavā gadījumā [ default windows user ] ir bezjēdzīgi, tāpat, kā turēt serveri zem windows.

zinu, ka manam postam nav jēgas, bet nu...

tagad visi kam uz serveris uz windows skries un mainiis uz linux!!!! vispaar es pat nepaziistu nevienu kam ir liux !!! zinu ka gigns staav uz linux!!!! ja es zinaatu kaa pret to ciiniities es bez domaasanas visiem izstaastiitu!!!!

Edited by ^^Lazda**
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...