Jump to content
GIGN Forum

Jaunumi slikti :(


SuperRembo
 Share

Recommended Posts

Guest darek

/ME REEC

/ME TOTAALI LIIDZ ASARAAM

/ME MIRST NO SMIEKLIEM

REMBO pastaasti to tiem kuriem tas interesee.....

Tu neesi iisti riktiigs jau 2ais topic shitik tups , tu domaa mums baigi ineterese , ka tavaa kompii ''dafiga'' viirusu nu un manaa arii , ebt man anti prog.Nu visiem tagad buutu jaalec kaajaas aiz sajuusmas...

Edited by white-line
Link to comment
Share on other sites

white-line ... Pastaast, kas tur bija taads tik shausmiigi smiekliigs?

Kaa tu zini, varbuut kaadam shis viss interesee ko vinsh raxta un grib zinaat shos jaunumus ...

BTW ja nebuutu "Dabas briinumu", tad es nez ... Shis forums buutu vienkaarshi paaraak peleeks...

So Tu te nelecies augumaa, lai vinsh dziivo

Link to comment
Share on other sites

ruki pro4 ! Rembo ir dieva daavana tongue.gif Visi kas vinju aiztiks var reikjinaaties ar to, ka kaads tevi var smiliez.de_1591.gif !

DA ja nopietni Rembo ienes forumaa funu un mani tas priece vai arii es esmu smiliez.de_2428.gif .

hehh atceries vecos laikus kaa rembo suudzeejas par to ka vinju slayoja un kickoja, un luudza imunitaati tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest darek
white-line ... Pastaast, kas tur bija taads tik shausmiigi smiekliigs?

Kaa tu zini, varbuut kaadam shis viss interesee ko vinsh raxta un grib zinaat shos jaunumus ...

BTW ja nebuutu "Dabas briinumu", tad es nez ... Shis forums buutu vienkaarshi paaraak peleeks...

So Tu te nelecies augumaa, lai vinsh dziivo

smiliez.de_2524.gif ....Es reecu par to kur shitaads var rasties jau 2ais topick shitik sekls , to 2. topic vinjsh pat nosauca savaaa nickaa.....Par to smeejos...

Un tu nu nebuusi tas kursh man pateiks kuram lekt augumaa un nelek....

Link to comment
Share on other sites

man patiik superrembo - cilveeks ar tiiru dveeseli.

man patiik lasiit vinja jaunos topikus un postus.

man patiik tas satraukums, kas ielikts vinja rakstos.

plauc un zel superrembo !

Edited by Jaanis
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...