Jump to content
GIGN Forum

DebĪlie ČĪti @)#(*%^@)!#%*(


macho
 Share

Recommended Posts

bļeģ esmu nobesījies. ČĪTI ir debīlākais kas pasaulē radīts. Visi, kas viņus izmanto lai spēlētu ir gluži vienkārši nošaujami vai vismaz padarāmi par invalīdiem uz mūžu.

Man vajag čītu kurš pataisa transparentas sienas. Ja tajā sūdā nāk visādi hujovi aim un ESP bonusi klāt, tad tos izrubīt. VISS KO MAN VAJAG ir transparenta sienas. NEKO VAIRĀK. Nekādus pretinieku spoguļus, mega radarus, kartes skatus no augšas, nekādus 40 dažādus aim veidus, NEKO, tikai un vienīgi FAKING CAURSPĪDĪGAS SIENAS.

ja kādam ir, lūdzu atsūtiet vai nu pa mircu vai pm šite vai rakstiet šinī topikā. Man pofig cik čīts ir vecs, galvenais lai ietu uz cs1.6 versijas (kaut kādas v24 hvz, neaceros).

zaibis

Link to comment
Share on other sites

atceros, ka agrāk ar, cik vien tas stulbi varētu izklausīties, bija baigi grūti atrast jēdzīgus, nepārbāztus čītus. atradu vienus, kuri man vislabāk derēja. vienīgais viņos sienas nebija caurspīdīgas, bet apkārt cilvēciņi spīdēja cauri sienām bez jebkādiem uzrakstiem. viss vienkārši. vienīgais tev laikam tas nederēs, gan jau ka vajag priekš kaut kāda mūvija, ne?

Link to comment
Share on other sites

atceros, ka agrāk ar, cik vien tas stulbi varētu izklausīties, bija baigi grūti atrast jēdzīgus, nepārbāztus čītus. atradu vienus, kuri man vislabāk derēja. vienīgais viņos sienas nebija caurspīdīgas, bet apkārt cilvēciņi spīdēja cauri sienām bez jebkādiem uzrakstiem. viss vienkārši. vienīgais tev laikam tas nederēs, gan jau ka vajag priekš kaut kāda mūvija, ne?

nē viņš spēlēs GIGNĀ! smile.gif

Link to comment
Share on other sites

FighterFX 6.0 vai Furious SP 5.0

parejie sux, vaig shitos tik uzkonfiguret adminu darbam naughty.gif

Tu saproti

Ja tajā sūdā nāk visādi hujovi aim un ESP bonusi klāt, tad tos izrubīt. VISS KO MAN VAJAG ir transparenta sienas

A ja kā es redzēju daudzos saitos bija apraksti tur ir viss ALL sh,wh,aim etc. smiliez.de_2125.gif

Link to comment
Share on other sites

Tu saproti

A ja kā es redzēju daudzos saitos bija apraksti tur ir viss ALL sh,wh,aim etc. smiliez.de_2125.gif

Ja tajā sūdā nāk visādi hujovi aim un ESP bonusi klāt, tad tos izrubīt. VISS KO MAN VAJAG ir transparenta sienas

Taada iespeeja pastaav...

Link to comment
Share on other sites

macho, novelc dll failu.. viņu izmanto mūvīmeikeri, lai uztaisītu wireframe sienas or something.. nezinu..

tur ir pieejams wh aims un citi sūdi, viegli konfigurējams n stuff..

skype me : jansis4853 - aizsūtīšu, iemācīšu lietot, kad Tev vajadzēs.

p.s.

lielās fazer šokolādes ar riekstiem parāds izdzēšās, okz? smile.gif*~ mcaa

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...