Jump to content
GIGN Forum

Rēcīgie Turnīra Noteikumi


macho
 Share

Recommended Posts

es nevaru, tāds new_rofl.gif

http://www.gffun.com/f/index.php?showtopic=1030&hl=

nosperti noteikumi no SR topika, es nemaz neievēroju. Tur čuķ ne par katru punktu var zviegt. laugh.gif Ja neierodas, jānorāda SMAGS iemesls. Uff.

6. Spēlējot nedrīkst izmantot map bugus. t.i. nekādas kāpšanas, kur nevar.

tāāāāāāda pērle. Nez kā tad viņš var uzkāpt tur kur NEVAR uzkāpt? smiliez.de_2125.gif Ok, laikam domāts ar cita palīdzību uzkāpt. BET TUR TAK TĀPAT UZKĀPT NEVAR, NEVAR. Tad kā tas čalis tur tiks, ja nevar uzkāpt? lololololol.

3. Spēle ar papildlaikiem. Ja ir neizšķirts, katra komanda spēlē 6 raundus pie katras komandas, līdz ir noskaidrots uzvarētājs.

normāli - mr 12 un neizšķirta gadījumā 6 pie KATRAS puses smile.gif

kā arī FINĀLSPĒLĒM nav paredzēts gadījums kad neizšķirts ir abās kartēs smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Tatad shout, un jump un forward newar?

Eu, īstenībā kruta ideja - spēles laikā atļauts tikai komandas čats. Lai gan... krutāk būtu ja būtu viss čats atļauts - tad tev vienkārši jāmētā demoralizējoši teksti, kamēr pretinieku komanda padodas un iziet ārā. A tagad var sarunāties tikai komandas starpā smile.gif Kaut kā neloģiski sanāk.

Link to comment
Share on other sites

es vienreiz arii pret kautkaadiem speleju 5x5! tie idinji pat laikam nezinaaja kad ir mainja... vinji domaaja ka peec 10 raundiem biggrin.gif taadi nuubi psc.. aa un veel toreiz kautkad ar vienu 2x2 spelejaam arii mees vinjus ar naziishiem vaacaam nost tie arii galiigaakie boti.. biggrin.gif (laigan pats esmu bots sad.gif ) biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

Par kāpšanu, kur nevar bija jāpasmaida. smile.gif

9. Un, protams, nedrīkst izmantot nekādas negodīgas priekšrocības vai izmaiņas, kas konceptuāli izmaina spēli. Piemēram, mainīt modeļus, izmantot kartes kļūdas, jebkādus čītus utt.

(ja esat mainījis kautko, nāksies pārinstālēt CS! Mums neinteresē, ka "tas modelis tak neko nedod" u.c.

Kā jūs uzķersiet to modeli, ja viņš neko nedod? smile.gif (laikam būs uzstādīts kāds jaunais antičīts111!!)

Beidzot kāds man izskaidroja ko nozīmē play-off sistēma!!1

10. Spēles notiek pēc play-off sistēmas. Kas uzvar, tiek tālāk. Kas zaudē, diemžēl tam turnīrs beidzies!

5. Uzvar komanda, kas uzvar kopumā abās kartēs. smiliez.de_2125.gif

SPĒLĒT SĀKSIM NĀKAMNEDĒĻ, kad būs komandas pieteikušāš. laugh.gif

Edited by SHARp^
Link to comment
Share on other sites

macho vislabaak izmantot komandas 4atu un novest sawu komandu lidz tadam limenim kad tavejie aiz smiekliem vai aiz da jebkaa cita newar uzspeelet biggrin.gif un tavejie aiziet prom un tu paliec the one and only un krushii 1 vs 5 laugh.gif

smiliez.de_2125.gifsmiliez.de_2125.gifsmiliez.de_2125.gifsmiliez.de_2125.gifsmiliez.de_2125.gifsmiliez.de_2125.gifsmiliez.de_2551.gif18.gif4.gifthumbsup.gif reāli smieklīgi

Link to comment
Share on other sites

9. Un, protams, nedrīkst izmantot nekādas negodīgas priekšrocības vai izmaiņas, kas konceptuāli izmaina spēli. Piemēram, mainīt modeļus, izmantot kartes kļūdas, jebkādus čītus utt.

(ja esat mainījis kautko, nāksies pārinstālēt CS! Mums neinteresē, ka "tas modelis tak neko nedod" u.c.

"Piemēram mainīt modeļus.." Kā viņi var zināt ka kāds izmainija modeļus XD.gif

Edited by Chakijzz
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...