Jump to content
GIGN Forum

Recommended Posts

Ja predlagaju ubrat mirror damage! I ubrat 4tobi v na4ale rounda za 5 sek...esli otnimesh hp teammate to ne bilo bi slay. Ato bivajut tuposti dopustim vibegaesh v de_aztec za T i vidish v daleke 4eloveka...ti strelaesh po nemu i vdrug pered toboj pojavlajetsa teammate ti strelaesh emu v HS i u teba ostajotsa primerno 30 hp.....eto ze ne specialno a slu4ajnost...ili v na4ale rounda dopustim ti ne4ajanno snal teammate 5 hp i srazu slay...nu ? Eto bivaet znaesh kupish awp dumaesh shas vseh ubjosh i vdrug takaja nelepost )= smiliez.de_2428.gif

Link to comment
Share on other sites

Viss ir OK!!!Besii jau dazreiz kad kaads no saveejiem pielec priekshaa un tu vinjam headshot un tev uzreiz arii zaban.gif un tu pats smiliez.de_2477.gif , bet ir OK - naakamreiz jaapiesargaas...Bet var jau arii to mirror damage nonjemt ja admini piekriit!!Man ir OK!! tongue.gifbiggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

hmm varetu nonjemt to sudu ka kad shauj pa saviem tev pasham un vinjiem naak hp nost. laikam jau par to te arii iet runa. parasti kad eju kaut kur ar awp shauju saskrien saveejie prieksha un trapu kaadiem 3 un pasham paliek 1 hp sad.gif

Link to comment
Share on other sites

radler smiliez.de_265.gif ! Mozno prosto otklu4it friendlyfire! NO ja udmaju etogo delat ne stoit...Prosto postavit tipa 4to 5 sekund nelza atakovat...i 4tobi bilo 2 vihoda esli teba svoj ubjot! 1 ) slay nextround 2) slay now.....i bez vsakih pribambasov..i Mirror damage otklu4it i super budet. smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Tas, ka pasham peec TA njemas nost hp ir ljooti labi - to nevajag aiztikt!

Vieniigi briizhiem traucee tas slaps - vareetu taa, ka, ja traapi savejam hp tev nonjemas tikpat bet tevi neaizslepo deelj 1hp uz kartes otru pusi + veel kriitot pazaudee pusi hp..

Bet toch mirror damage ir jaatstaaj - savaadaak buus paaraak daudz pudinju, kas par saveejiem shaus(kaut arii netiisham, bet tomeer) Daudzi paliks neuzmaniigaaki un no taa pashi necietiis..

Karoche to slapu vieniigi vajag atvienot..

peace.gif

Link to comment
Share on other sites

es arii piekriitu daudzu viedoklim ,ka mirror damage ir jaapaliek, jo tas ir godiigi . .

..kaut gan biezhaak sanaak, nevis, ka tu no paarskatiishanas traapi saveejam, bet taapeec ka tu spray, a tieshi tajaa momentaa kads no taveejiem skrien tev garaam...tas gan taa negliiti sanaak parasti.

draaaaausmiigi kretinee tas slaps....to vajadzeetu nonjemt....kaut vai par piemeeru - es aztec'aa pie T, tur kur sadalaas celji pa bombsaitiem . . . es normaali spray pa vaartiem, bet man tiesh taja momentaa viens pieskrien priekshaa...es it kaa paspeeju paarstaat shaut un nonjemu vinjam liidz ar to tikai kaadi 5-6 hp, bet slaps ir taads, ka es no augshas veesi nolidoju lejaa, uudenii diemzheel netraapu un man paliek paari kaadi 40 hp, kas nav iipashi daudz . .

taa kaa - mana viedoklja kopsavilkums - mirror damage - jaa; slap - nee.

Link to comment
Share on other sites

TFU visiem leetu4iem kuri ir par FF-Off..

Slaps ar nah vajadziigs, bet vieniigi MD iedotais damage vareetu buut lieleeks.. - tipo ja saveejam uztaisi 50 dmg - pasham nonjem 99...

Jo nafig vajag tos leetos idinjus, kuri pus stundu shauj liidz attopas- ne tot 4el....

Ja vispaar shie te fignjas paliek - vispaar vajadzeetu lai aatraak slay`o par TA, jo pashlaik ir taa - var gandriiz aptveri iemaukt un tikai tad dabuu Lielaa Zibens dusmas..

Bet runaajot par to slapu - nu nez... ja normaals (viduveejs) player`s ieshauj saveejam - ok satraukums utt, bet vinjsh uzreiz sapratiis, ka kautkas nav taa un vairs ne4ekos - bija enemy vai ne.. bet atrodas arii taadi, kuri arii ar visu slapu pamanaas pus aptveri iemukjiit...

Manuprat (ja taa godiigi) - vispaar nah tos visus pribambasus...

Jo sanaak taa varen dumji - ja paarskaties, uztaisi saveejam 30dmg teams ciesh dubultaa - jo tev pasham nonjem tikpat...

Nju nez.. Lielajiem adminiem buus lemts teikt gala vaardu..

Link to comment
Share on other sites

kamoon zhuk tik traki jau ar vairs nav uz gigna ka kads atskrien un izshauj aptveri pa saviem.ir gan bijushi taadi gadiijumi bet domaju ta ir pagatne... bez tam tas netiek darits speciali.un tu doma ka tas butu baigi godigi ja tu pretiniekam nonjem 50 hp un tev pasham nonjem 99?kamoon redz ja TA netiek darits speciali tad kapec vispar janjem nost damage un veel pietam gribi lai veel vairak nonjem? pedeja laikaa uz gigna paraadijushies daudz frageru kuriem lai dabuutu kaut vienu fragu jaanesaas zem citaam lodeem. gadaas ljoti biezhi ka tu noseedies shauj shauj gribi izshaut aptveri pa sienu aiz kuras staav pretinieks bet atnaak kaut kaads barinjsh saveejo un izskrien cauri tavaam lodeem.. un ja tev nepaveicas vienam no tavejiem bija ljoti maz hp - vinjsh dead + ja vinjsh veel ir stulbs tev uzliks nakama raunda slay vai kaut ko tamlidzigu.ljooooti biezhi ir taa ka tu shauj un zem lodem paskrien kaut kaadi aazhi nosper fragu un tev aizlidina pa gaisu+novelk veel hp. es vispaar esmu par ff off.

Link to comment
Share on other sites

ff off gan nebuus. Nekaada realitaates efekta ka tu vari pleest pa saveejo (biezhi vien taa var arii trauceet).

bet TA veel dazhreiz gadaas tiishs... veel vakar viens puisis permanento banu par to paraava... izbesiija kaartiigi...

Link to comment
Share on other sites

Man liekas, ka minor damage un slaps pie TA palīdz ātrāk saprast, ka šauj pa savējo. Citos serveros kaut kāds nūģis stāv pa gabalu un vālē pa savējo, kamēr tas gatavs, tikai tāpēc, ka "viņam bija tumšs un viņš nevarēja atsķirt"

Link to comment
Share on other sites

Man liekas, ka minor damage un slaps pie TA palīdz ātrāk saprast, ka šauj pa savējo. Citos serveros kaut kāds nūģis stāv pa gabalu un vālē pa savējo, kamēr tas gatavs, tikai tāpēc, ka "viņam bija tumšs un viņš nevarēja atsķirt"

MINOR DAMAGE 4.gifsmiliez.de_2125.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...