Jump to content
GIGN Forum

Cik Daudzi Ir Ieksh Csm?


carrot
 Share

Recommended Posts

  • Replies 53
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

esmu dusmīgs, jo ja nemaldos, tas sms maksāja 95 sant. = 3 aliņi, vai kā tagad super netto bija akcija uz Walter aliņu 2l pa 58.. sad.gifpost-6-1145456783.gif

neesi beediigs.

antinz man paraadaa kaadu fuuri ar alu, taakaa kad satiksu to, dabuusu alu, tu man paliidzeesi iztuksot laugh.gif

Link to comment
Share on other sites

esmu dusmīgs, jo ja nemaldos, tas sms maksāja 95 sant. = 3 aliņi, vai kā tagad super netto bija akcija uz Walter aliņu 2l pa 58.. sad.gifpost-6-1145456783.gif

A tu pa tiem 95 sant. tāpat yos aliņus nevarētu dab;ut, jo tā nauda ir kartē, ārā vairs jau nedabūsi.

P.S nēsi bēdīgs.

Link to comment
Share on other sites

Manus svētus paunzorus no 1.2 neviens neredz sad.gif((((((((((((((((((((((((((((

edit- bļēē, tagad par savu 50k trajautu sapirku 2 nažus baigos un pacēlos +15vietas nacionālajā rangā yo, krušīšu visus nafig nost @ 1.2, uzcelšu vel labu piķi šosezon un tad jāiet flešijs no 1337 notriekt biggrin.gif

edit2- BE WEWY WEWY AFWAID!!!!!

Edited by ExtraOrdinary
Link to comment
Share on other sites

a es uz 1337 sad.gif peedeejaa speelee meeginaaju zaudeet, bet maneejie visus raundus ar uzjiem speeleejot vinneeja 10:2, peectam ka cts visi raundi ar scoutiem, un tur pateicoties eco(usp) vinneeju 3 raundus:( 1337 es naaku ar mieru

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...