Jump to content
GIGN Forum

Pif_paf_ti_umer!


keda2222
 Share

Recommended Posts

mda biggrin.gif beidzot ir iznācis mans pirmais cs moovijs. Neesat bargi, jo neesmu skilots džeks un fragi noteikti nebūt tik interesanti kā citiem. Iespējams atšķiras ar to, ka ir pa vienam killam, jo diemžēl vairāk vienā raundā nevaru nošaut sad.gif. Nezinu, ko teiksiet par kvalitāti, bet es centos...

pif_paf_ti_umer

Link to comment
Share on other sites

Man patika, tie fragi ar scout un awp vispār baigi labie! smile.gif Priekš pirmā movie tiešām varu tev ielikt 8/10! Tas tikai tapēc, ka pirmais movie, jo pats zinu, ka neko labāku nevarētu uztaisīt! Nu jā, un runājot par Čaku, nezinu vai viņš bija īsti vietā.. Un baigi garš un neinteresants tas šākums bija.. Nekas, no kļūdām tikai mācās! Keda turies!

Link to comment
Share on other sites

mda biggrin.gif beidzot ir iznācis mans pirmais cs moovijs. Neesat bargi, jo neesmu skilots džeks un fragi noteikti nebūt tik interesanti kā citiem. Iespējams atšķiras ar to, ka ir pa vienam killam, jo diemžēl vairāk vienā raundā nevaru nošaut sad.gif. Nezinu, ko teiksiet par kvalitāti, bet es centos...

pif_paf_ti_umer

blaa taads muuvijs ,tiri normaals norm ar AWP wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Viss ir ok, var redzeet, esi centies, galvenais nemiiz! GL! thumbsup.gif

ha ha, RapRock tekstu nospēri, skaties, ka nepiekauj LANā! 4.gif

nepatika, ka nepabeidzi savu fragu, proti, kā nošauj, uzreiz nex frag..nobeiguma nebija nekāda, no dziesmas uz dziesmu ar pārslēdzies, kā n00bs + intro bija par garu un neinteresantu, varēji vismaz fragus apakšā palikt, tad vēl, specefektu nekādu, ļoti nepārdomāti salikti fragi, tik daudz, ka scouti bija kopā, kvalitāte arī sūkāja.

pāris smuki kili + labas šaras. čaks un acdc arī bija ok.

no 10 punktiem, lieku tev 4 (sekmīgs, karoče esi). cool2.gif

Link to comment
Share on other sites

Zinu, ka ir daudz trūkumi, bet vienkārši uz mana pc to ir neiespejami uztaiisit. Kad taisu caur sony vegas, man viss nenormāli raustas un es nevaru naxaļavu salikt tos specefektus, un ja beigās man nepatiks atkal visu partaisit, kas man jau tapat ir piebesijis, ka 2 min garu filmu vins liek ~2 h. Taisot caur video mach 2 sec garu klipiņu tas aizņem ~ 10 min. Jāpateicas manai pacietībai, ka es vispār to filmu saliku kopā, jo biju to domu jau atmetis, jāpateicas arī draugam zorgam, ka visu filmu salika kopā...nu bet tās tavas domas paldies par 4 smile.gif

Link to comment
Share on other sites

csdm fragus gan nezinu vai vajag likt. Zūd visa romantika smile.gif Ja nu vienīgi es varētu likt kadru kā es no spites kompja 20-30 fpsā nolieku 10 pēc kārtas. UNREAL smile.gif

sākums tāds pagars un ja tu taisi ar video vegas tad pārlsēdzot kadrus izmanto to fade efektu, citādi tā nesmuki sanāk.

Link to comment
Share on other sites

Nu ja, ka atkarība no nemiiz kunga!  laugh.gif

BTW es esmu varonis tajā mūvikā es 2reiz pa 3sekundēm nošāvu vienu un to pašu čeloveku!1  cool2.gif

filmiņai par faktu, ka tur ir redzams ūberpro players RapRock, filmai dodu klāt vēl vienu balli. tātad, 5 balles. videuvēji! apsveicu.

Edited by HoLLow_LiFe
Link to comment
Share on other sites

Titri bija inchigi un muzons arii labss,bet parak ilgi bija jagaida un movika sakumu vareji toch savadaku izveleties,galigi debili ari imuzons parleca!pec tam awp un scout fragi bija 1maas klases arii kvalitete tuch tuch uzlabojas,bet nu sakumaa tie apraustiitie fragi arii nepatika sad.gif Bet nu lai veicas wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...