Jump to content
GIGN Forum

Vajadziba


Recommended Posts

eetj!

Punkts 1. Gribeju palugt man pievienot xvotemap opciju. Pamatojoties uz to, ka darba dienu ritos un pecpusdienas , kad njemu aktivu dalibu cs speleshana, nav sevishkji aizraujoshi spelet winterus un vostokus etc 5 lidz 8 cilvekiem nu tad luk tautas saverveshanais veletos sho opciju.

Punkts 2. Gribetu arii vairak jau uzzinat kaa tur ir ar xpoint opcijam, jo cik sapratu, tad tur nak kaut kas lidz, bet kas to es nezinu. Tapec, kad man ir loti liela velme iegut xpoint - atvieglo dzibvi tas diezgan lielaa meraa.

paldies par uzmanibu!

Link to comment
Share on other sites

Varbuut kaads paskaidros kaa iisti tas xpoint jaalieto. Jo peec defaultaa amx principa nestraadaa. Drosh vien pa gigniski sataisiits, tapee luudzu kaads uzraksta piemeerus happy.gif.

pamatprincips loti vnk nobindojam uz kadu pogu slap vai slay un visas personas kuras redz ar taget vari ieslepot un arii pec naves visas personas uz kuram uzsledzies vair ieslepot vai attiecigi noslayot. Nezinu gan tiesa vai tas arii shancee uz xrocket utmldz.Tikai cik reiz noptatu no macho, ka vinjas gluzi vienas pashas taa nenak, kaut kas komplektaa nak lidzi vel un tas ir jautajums, kas tad isti nak.

Edited by Mahmeds
Link to comment
Share on other sites

pamatprincips loti vnk nobindojam uz kadu pogu slap vai slay un visas personas kuras redz ar taget vari ieslepot un arii pec naves visas personas uz kuram uzsledzies vair ieslepot vai attiecigi noslayot. Nezinu gan tiesa vai tas arii shancee uz xrocket utmldz.Tikai cik reiz noptatu no macho, ka vinjas gluzi vienas pashas taa nenak, kaut kas komplektaa nak lidzi vel un tas ir jautajums, kas tad isti nak.

Pamatprincips man bija skaidrs no pirmsaakumiem.

Kas man nav skaidrs ir - kaada ir interpunkcija shim briinumam uz gign, jo uz gign 'amx' ir saiisinaati uz vienkaarshiem 'x', iespeejams variable $name arii ir saiisinaats. Tapeec es gribeetu uzzinaat kaada iisti rindinja ir jaabindo, lai tas viss straadaatu.

Link to comment
Share on other sites

Pamatprincips man bija skaidrs no pirmsaakumiem.

Kas man nav skaidrs ir - kaada ir interpunkcija shim briinumam uz gign, jo uz gign 'amx' ir saiisinaati uz vienkaarshiem 'x', iespeejams variable $name arii ir saiisinaats. Tapeec es gribeetu uzzinaat kaada iisti rindinja ir jaabindo, lai tas viss straadaatu.

bind mouse1 "xpoint xslap"

Link to comment
Share on other sites

Tev vajadzētu biku vairāk uzmanīt savu paroli, lai vairāk nesanāk tā kā bija - puba spēle viens mahmeds un csdm otrs

!

nu taa problema katra zinja ir noversta. Un tas cilveks, kas to darija nemaz neapzinajas ar kadu niku vispar pat spele ... tak 4to nekads 4ernis tapat sanakt nevareja.Un tas viss notika aptuveni minutes 3..

Link to comment
Share on other sites

Ja nomainīji paroli, tad viss okey, bet par 3 minūtēm gan tu te fleitē -  bija viena karte  rolleyes.gif

nu ka bija mapes beigas skiet jau , kad pateici man vel viens muhameds rambaa nu labi varbut 10 min tas viss pasakums ievilkas wink.gif Sapratu jau arii diezgan atri kas apr delam bija jo tika spelets no mana otra kompja kuram tik biezi nagus nepieliku klat un vnk cs tur stavs tads kads vinsh ir sagatavots rpeiksh manis. smile.gif

Edit; ak jaa AliGator runajot par temu, Tev simtpunkti , ka x points ir. Zini, kas tur nak lidzi ?

Edited by Mahmeds
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

A ka tjip, ar xpoint var noslapot piemeram visu komandu kautvai reizee vai arii tos kurus tjip redzi, piem kad miris, to noslapot no kura skaties ?

Jaa , slapot var tos uz kuriem skaties pec naves un arii speles laika cik saprotu uz tiem uz kuriem merkjee. Kewl smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...