Jump to content
GIGN Forum

Visiem No Jekabpili :d


Hagodva
 Share

Recommended Posts

YO YO YO MANI MILJAKI DZHEKI BRALIS MASICAS UN CITI DAUNI biggrin.gif

ES SAKU YOOOOOOOOOOOOOOOOO !

kr4 pacani, realno ja na etix vixodnix rabotaju v jekabpilse, pokazivaem svaju produkciju,i kto xo4et stebanutsja posmatret v kakom on gavne #ivet to mo#ite ostavit svoi po#elanija zdes,esli xotite li4no ja k vam priedu i poka#im kak u vas grjazno v dome ! Polu4ite podarok es4o biggrin.gif KABOBOCHKU KANFET biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

Skiet, ka hago ir satraucies par kaut kadam socialam problemam un nav apmierinats ar pastavoshos kartibu.. blink.gif

bduh.gif

viņš vienkārši stāsta, ka būs jēkabpilī un var aiziet kādam parādīt kaut kādus putekļsūcējus vai ko viņš tur tirgo.

Link to comment
Share on other sites

Ne nu isteniba jau zaudet nevar!Vinsh atbrauc parada super jaudigus putekljsucejus,papras lai iedod ietestet,izsuknee istabu papras tos soliitos saldumus un izmet pa durvim laukaa!Zaudetajos nepaliksi,bet Jekabpili tachu baigi pluudi bija,ka vinsh lidz turienei tiks! naughty.gif

Link to comment
Share on other sites

Ne nu isteniba jau zaudet nevar!Vinsh atbrauc parada super jaudigus putekljsucejus,papras lai iedod ietestet,izsuknee istabu papras tos soliitos saldumus un izmet pa durvim laukaa!Zaudetajos nepaliksi,bet Jekabpili tachu baigi pluudi bija,ka vinsh lidz turienei tiks! naughty.gif

ar putekļusūcēju uz gaisa spilvena :smailijs,kurkādsvartāsuzgrīdasnežēlīgismiedamiestjiparoflmao:

Edited by cash^
Link to comment
Share on other sites

DA JA VRU < DAJTE MNE NOMER JA PRIEDU XATU VSTAVLJU biggrin.gif:D:D:D:D:D

smiliez.de_2469.gifsmiliez.de_2428.gif

Kr4 rabotat budem sevodnja,zavtra,poslezavtra !

Pilesos imenno <b>KIRBY</b>, priedu i ubju va6 pilesos !

Esli vi o4en ploxi v RU to specialno dlja vas moi druzja ja vam podganju cipo4ku , latishechku ! biggrin.gif

tak 4to ne terjajtes pi6ite v pm....

Link to comment
Share on other sites

lawl! Hago, tu vari droshi atnaakt pie manis uz majaam un iztiiriit manu istabu, ja tu to izdariisi atlaushu tev 15min paspeleet konter straiku uz sava forshaa kompiisha smile.gif protams, ja tavs firma veic reidus pa Riigu.

P.S. es atkal iedomaajos, ka vinam mozh tur kkaads ubershits, kas meera puteklu daudzumu uz vienu kvadraatmetru, protams, vinsh ar savu uberieriici pastaigaa pa istabu un pazino spriedu: "Juus dziivojat meeslos, juus reaali peec 2 nedeelaam varat nomirt, ja neiegaadaasieties muusu ubersuuceeju, kas pilniibaa uzsuuks katru putekliiti!"

P.S.S. neticiet shitiem kraapniekiem, sore, hago smile.gif

Edited by slow hands
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...