Jump to content
GIGN Forum

Models


p0pE
 Share

Recommended Posts

oddish, man arī nepalīdzēja! smiliez.de_2477.gif

vēl jo projām spawns zaļš klucis un modelis rozā kubiks dry.gif

OMFG! cool2.gif _modeli parādīja!!! smile.gif

(bet spawns nefiga)

Ja tu taisīji mapes pirmstam ar zaļo kluci un tagad iegāji savā mapē tad protams radīsies zaļais klucis, uzspied new un pamēģini ielikt spawnu iespējams rādīsies!

Link to comment
Share on other sites

es kjipa ieliku to spr iekshaa pie paareejiem sprite un spawnus man tagad raada...

bet moneljus nevaru noproveet, jo nevaru vinjus pat panjemt! sad.gif skatiit atteelaa..

post-22-1176377124.jpg

Link to comment
Share on other sites

nja paldies.. , bet modelus taapat neraada. (tos *.mdl failus raada, bet #d skataa neraada..)sad.gif

Oddish es jau izmantoju Cycler sprite ( atteelaaa var redzeet, ka tas ir vieniigais priekshmets mapee! smile.gif )

varbuut kaads no jums abiem varat paraadaatit tieshi kaadiem oprioniem ir jaabut pie 3D skata? ( ieteicams atteelaa )

Jo tas ir vieniigais ko es varu iedomaaties, ka s vareetu buut pie vainas..

P.S. pievienoju savus optionus...

post-22-1176463493.jpg

Edited by arvist
Link to comment
Share on other sites

Karoča man ir, kas piebilstams Maping SDK jūs te teicāt ka arī ar viņu nerādās modeļi tā es nolēmu viņu izmēģināt --> jo man nebija un gribēju pārliecinšties vai strādā smile.gif

Kad es sāku konfigurēt SDK jebšu Hammeru, kas tur ir konfigurēšana bija bish savādāka nekā te un 1 reizē konfigurēju kā te ,bet man ar negāja tad konfigurēju neizmantojot gign.lv pamācību nu pac jau zināju, kas jādara tapē nedarīju uz aklo un vienā vietā piefiksēju, ka ir jādara savādāk SDK nekā parastajā konfigurācijā. karoča tur, kur jāpievieno fgd fails es pirmajā reizē pievienoju expert_tom un atraku no vecās VHE mapes bet SDK ir counter-strike.fgd un tad man modeļus rādīja, lai gan man ar uz expert tom VHE1 rādīja XD.gif

P.S Ceru, ka kāds bija izdarījis nepareizi pirmajā reizē kā es un šis noderēja wink.gif

Edited by amnezija
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...