Jump to content
GIGN Forum

Narkotikas


0xDEAD BEEF
 Share

Kadas narkotikas jus uzkatat par nekaitigam?  

99 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Jautajuma butiba ir nevis uzzinat to, ko jus patreiz lietojat vai esat kadreiz lietojis, bet gan to, ko jus uzkatat par narkotikam un ko ne.

Attiecigi, tas, ko jus neuzskatat par narkotikam ir tas, ko jus kadreiz varetu lietot.

Uzreizu piebildishu, ka aptauja ir pilnigi anonima!

Es centos sarindot sis vielas kaitiguma seciba, bet protams - VISAS SIS VIELAS IR SASODITI KAITIGAS.

Jus varat ari iepostet kadu viedokli, ka piemeram-

Es uzkatu, ka alkohols un cigaretes nemaz nav anrkotikas, jo kas tad tas vispar par narkotikam? Tas tacu ir viegli atmest! Un zaliti ari var reizi pa reizi uzpipet, bet atlausos atgadinat, ka kaut ari alkoholu neuzskatu par narkotiku labi apzinos un zinu, ka ir daudzi alkoholikji - cilveki, kas ir atkarigi no alkohola un nespej bez ta ka ari ir daudzi, kas nespej atmest smekesanu.

nu kaut ka ta! smile.gif

Beefy

Edited by 0xDEAD BEEF
Link to comment
Share on other sites

Kaut kas īsti neštimmē - te Tu saki, ka vēlies uzzināt, ko mēs uzskatām par narkotikām un ko nē, bet jautājums aptaujā ir - kas ir kaitīgs un kas nē. Un protams viss no minētā ir kaitīgs, tas taču visiem ir zināms.

Vai dēvēt par narkotiskām vielām? Hmm, nu nez, ne gluži, jo nejau cigaretes, piemēram, kā tādas ir narkotiska viela. Narkotikas jau ir tas, kas satur narkotiskas vielas. Un cigaretes piemēram satur nikotīnu.

Un vēl jau ir sāpju remdinošie līdzekļi un miega zāles. Un smieklu gāze smile.gif.

Link to comment
Share on other sites

Baltais ķīnietis FTW! 4.gif

Kokaīns salīdzinājumā ar balto ķīnieti ir kā šņaucamā tabaka biggrin.gif

aha....

Heroīna deva pēc lasītā - ~0.5 grami

Baltā ķīnieša - 1/1000 no grama smile.gif

Visas augstāk minētās vielas ir kaitīgas. Visi cilvēki to apzinās, bet tāpat lieto. Muļķīgi ir domāt, ka alus lielos daudzumos ir nekaitīgs....

Link to comment
Share on other sites

speciāli Degpunktam:

narkotikas ir baigi labās. no viņām man normāli iekačā. es reizēm ar draugiem paniekojos ar kko no tā visa, un tad mēs ejam pa ielu un normāli stailojam.

visi rajona nūģi mūs par to apskauž, jo vienreiz mans čomaks zem zāles pieskārās ģeogrāfijas skolotājas dibenam. viņa beigi stresoja, bet beigās nočilloja un likās mierā.

un vispār - esītī visas 13gadīgās čiksas ir mūsējās! y0

p.s. 50cent ir mans brālis

dry.gif

Link to comment
Share on other sites

speciāli Degpunktam:

narkotikas ir baigi labās. no viņām man normāli iekačā. es reizēm ar draugiem paniekojos ar kko no tā visa, un tad mēs ejam pa ielu un normāli stailojam.

visi rajona nūģi mūs par to apskauž, jo vienreiz mans čomaks zem zāles pieskārās ģeogrāfijas skolotājas dibenam. viņa beigi stresoja, bet beigās nočilloja un likās mierā.

un vispār - esītī visas 13gadīgās čiksas ir mūsējās! y0

p.s. 50cent ir mans brālis

dry.gif

10cms.gif lielisks posts

Koķis un heris jau man labi čomi. Es domāju, ka tie, kas viņus nelieto ir nestilīgi lūzeri. Pārākais kaifs kniebties pēc tam. Visiem iesaku! wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Tas nebija degpunktā, bet LNT ziņās.

P.S. Ja šito rādīs degpunktā, tad es jau laicīgi pasveicinu mammu!

P.P.S. Ja kādam vajag, man vēl pilns ar ecstasy ripām stāv mājās un amfiķis arī bišķi ir. Cenas - tās pašas, kas iepriekš wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...