Jump to content
GIGN Forum

Jautajums


rusty
 Share

Recommended Posts

taatad ienaca doma savam pc piemest klaat vel ramu, bet nezinuu kaa isti to dariit. piem. caur ko vinjsh jaainstalee klat un taada garaa. + vai, ja metu klaat vel vienu gb ram koolers ar buutu vaidziigs?

Atver PC, palupii vai ir briivi RAM sloti.

Ja tev taga ir 2x512 un 2 briivi sloti veel, nopeerc 2x512 identiskus gabalus RAM

Link to comment
Share on other sites

Nekas nav jainstalee,vnk ieliec ramu un vinsh kad ieslegsi kompi tad tev buus darba kartiibaa ,bet laikam japerk rams ar tadu pashu frekvenci ka pirmais,jo ja nopirksi ramu ar lielaku frekvenci,tad jaunais stradas tik un ta uz tas frekvences kas ir pirmajam ramam,vismaz man viens draugs ta teica kursh sajedz kko no kompjiem tongue.gif.un ja rams nederes tad dators tev pikstes(vismaz man ta bija un vecaa datora(kur tie laiki),)kad bazu klat 256,jo vairak ramu neatlava kompis pievienot,tad vnk aizej apmaini uz veici

Link to comment
Share on other sites

bļa, ko jūs te varat muldēt

RAM iespraud un viss!

kompi palaid un viņš tavu RAM pazīs arī windows pazīs un nekas nav jāinstalē! Un nekādi cooleri RAM'am nav!

EDIT: nu jā coments jau pateica...

Ja vinji nepienjem vies otru kaa manam vecajam pc tad ir biosaa jaasakonfiguree ( jaanoraada rami daudzums utt )

Link to comment
Share on other sites

vairaak kaa 3gb buus ja uzinstalees windows xp 64bit, kuram maz draiveru...

EDIT:

Un lai kautkas straadaatu paluuri uz uzliimes kas atrodas uz RAM sticka, un nopeerc RAMu ar tieshi taadiem specs.

Piem. ja uzliime saka:

Crucial 5X9JLP98S-1G (modela numura beigaas parasti ir izmeers)

DDR2-800 5-5-5-12 (5-5-5-12 ir latency, zemaaks = labaaks)

1024MB (1GB)

tu ej uz veikalu un prasi velvienu taadu, bet

ieteicams lai abi gabali buutu identiski esmu meginajis

Transcend SDRAMu un OKI un vini negaaaja... kautgan abi

bija PC-133 SDRAM.

Nedomaaju ka kaads vareetu sashtukot Samsung un Micron chipus,

visticamaak ka neies.

Ja modelis ir piem. Kingston DP928SX05-1G un tu vel piepeerc klaat

to pashu DP928SX05 tikai -512M 2gab. arii derees.

SLOT 1 = 1GB RAM

SLOT 2 = tukshs

SLOT 3 = 512MB

SLOT 4 = 512MB

Nu tad aiziet, peerc sev vel 1GB RAM biggrin.gif

Edited by thydevil
Link to comment
Share on other sites

lab kr4 atradu maatesplates instrukciju. kr4 pie ram raxtiits 4DDR DIMM memory slots (supports up to 4GB memory)

suports DDR 400/333/266/200 DIMM

kr4 ko noziime pedeja rindinja?

sry pa jautajumiem, bet es tiesham neesmu lietprateejs shadas lietas un man tas ir svariigi - maybe jums liksies muljkjiigi jautajumi, bet nu ko...

Link to comment
Share on other sites

lab kr4 atradu maatesplates instrukciju. kr4 pie ram raxtiits 4DDR DIMM memory slots (supports up to 4GB memory)

suports DDR 400/333/266/200 DIMM

kr4 ko noziime pedeja rindinja?

sry pa jautajumiem, bet es tiesham neesmu lietprateejs shadas lietas un man tas ir svariigi - maybe jums liksies muljkjiigi jautajumi, bet nu ko...

Ka tava maatesplate atbalsta DDR RAMu

Taga apluuri esosho RAM gabalu savaa PC.

Ja uz vina rakstiits DDR-400 4-4-4-8, tad taadu arii peerc!!

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...