Jump to content
GIGN Forum

Ekskursaija


Guest darek
 Share

Recommended Posts

Guest darek

Nu tjipo , u4ene lika katram(no mans klases) izdomaat uz kurieni labaak braukt exkursijaa, te pat pa Latviju tikai uz 5 dienaam....Juus neviens nezinat kur buutu normaala vieta , kas tur ir apskataams itd.

Link to comment
Share on other sites

uz 5 dienaam ???

nenormaali ilgi ja tikai pa latviju...ja godiigi latvijaa tik ilgi nav ko dariit...

nu varbuut uz gaujas nacionaalo parku 1. diena

nuuuuuu uz teerveti 2.diena tur jautri diezgan

tad dzeerves pils nakts exkursija---super paarmiizt jeegu varees -- pils

nuu nez vel kautkur

iesaki u4ene shitos vel kaadu akvaparku pakjerat---ventspilii bija leeti -- laikam 3 Ls uz visu dienu !

Link to comment
Share on other sites

Nu tjipo , u4ene lika katram(no mans klases) izdomaat uz kurieni labaak braukt exkursijaa, te pat pa Latviju tikai uz 5 dienaam....Juus neviens nezinat kur buutu normaala vieta , kas tur ir apskataams itd.

tikai? tikai? Es taa skatos jums forshas ekskursijas. Nu brauciet uz juurmalu kost, ko es veel varu ieteikt. Kurzemes apceljoshana arii ir ok. Tur tuurisma shits vairaak sataisiits...

Link to comment
Share on other sites

vo vo vo lirel...mees tur bijaam rudenii es equipments vecenes un tur vel dazhi chomi...aaaapaac saakumaa jau visi krutie---nu jaa jaa visi tur miizushi a ko ta mees mees jau krutie kur ta meees mees jau nebljausim...

a vot pienaak nakts paeedam un aiziet ejam aaaaaa paarmiiizaam jeegu tur mani saaakumaa aiz kaajas paraava tad kaukaadas raganas krita virsuu tad vel kaukas spraaga nu karo4 super zaban.gif beigaas kad bija taa otraaa trase pa lauku tur gan tik interesanti nebija bet tas ir to veerts to tieshaam ir veerts ie4ekot to varees atcereeties vel ilgi...

Link to comment
Share on other sites

Nu tjipo , u4ene lika katram(no mans klases) izdomaat uz kurieni labaak braukt exkursijaa, te pat pa Latviju tikai uz 5 dienaam....Juus neviens nezinat kur buutu normaala vieta , kas tur ir apskataams itd.

a nah pa latviju uz 5caam dienaam? aizshaujiet uz ccehiju... vai uz villnjas tirgu...

Link to comment
Share on other sites

Guest darek
tikai? tikai? Es taa skatos jums forshas ekskursijas. Nu brauciet uz juurmalu kost, ko es veel varu ieteikt. Kurzemes apceljoshana arii ir ok. Tur tuurisma shits vairaak sataisiits...

Mees jau pashi no Kurzemes , taaka te viss ir apskatiits , gribeetos vairaak kautkur taalaak nu cik nu taalaak , bet kautkur smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest darek
a nah pa latviju uz 5caam dienaam? aizshaujiet uz ccehiju... vai uz villnjas tirgu...

Uz chehiju jau ir buuts nu uz to viljnas tirgu jau nee ,bet chehijaa pashaa ir buuts.

Link to comment
Share on other sites

muah Dzeerves pils labaa ... Iesaku visiem aizbraukt un piemiizt bikses ... biggrin.gif

Tur visi, bez iznjeemumiem, paarmiizh jeegu ... tongue.gif

Un no kaa tad tur buutu ko baidiities ? ja tur buutu spoki labaaak tos apskatiitu un uzziimeetu nekaa baidiitos smiliez.de_2125.gif

Un kursh muusdienaas baidaas no tumsas ? blink.gif

Link to comment
Share on other sites

Mjaaa...Taada neshvaka ekskursija! dry.gif

Mums lielaakaa bija uz trijaam dienaam! Taas arii lietderiigi pavadiijaam- smiliez.de_2076.gif4.gif

Skaidrs nebiju taa iisti nevienu no trijaam dienaam, bet neko garaam nepalaidu, jo tuseejaam pie juuras visu laiku vienaa vietaa un koda visi, ieskaitot uchenes 4.gif!

Bet ko es varu ieteikt:

1. 5dienu kodiens Vidzemes $veices galvaspilseetaa - Jaanjmuizhaa! Tur vienmeer ir jautri!

2. Apceljot Latgales skaistaakaas vietas, katru otro vakaru dabuujot pa kjirbi no vieteejiem, arii jautri.

3. Braukt uz kaadu debilu akvaparku, izsist zobus un/vai/arii vismaz kaut ko salauzt, kriitot uz slapjajaam fliizeem- nenoliedzami vilinoshi jautrs pasaakums.

4. Panjemt ieveerojamaako Latvijas vietu karti un ar kaadu tuurisma firmu apceljot skaistaakaas vietas, bet tas galiigi nav jautri un vispaar shito neiesaku.

Ieteiktu apvienot pirmos triis un lielu daudzumu alkohola 4.gif

Edited by Jurko
Link to comment
Share on other sites

Brauc uz Abragciemu !!! Tur laps tongue.gif . Muusu u4enes gandriiz atskaldiija. Vareeja normaali atkosties (TUr var aiziet uz Enguri un nopirkt trektereejamo) Tuvu pie juuras arii laps tongue.gif

Njaa , vilinoshi peec teksta "Muusu u4enes gandriiz atskaldiija" biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest darek
Tochna uz Vilnas tirgu. uz 5 dienaam uuuu smiliez.de_2125.gif tur jau varees gadam saprikties un paarmiizt jeegu biggrin.gifsmiliez.de_2524.gif

Atkal viens spameris vairaak , to vinjsh domaaja kaa joku....

Link to comment
Share on other sites

Reali ir iespejams 3 dienas pa gaujas upi braukt... bet tas vasaraa kad karstums... prieks garanteets visiem, iespeja labi nosauljoties kaa arii pa nakti forshi ugunskuru uztaisiit... papildus bonusaa iespejams sakjert eerces un dzeeraajus. Peedejais gan nav obligaati, vienkarshi reizeem kliist rinkjii visaadi... kaa reiz mees braucaam shada exkursijaa, cilveki bija ap 15, viens kex panjemis lidzi lielo glabshanas plostu, tajaa samochija iekshaa visas somas & etc crap, parejie ar laivaam. Shovasar mosh akal kauko lidzigu maneejie ex-klasesbiedri riikos... karoche iesaku... tik ieteicams poteeties pret eerceem, iespeeja sakjer eerci ir diezgan liela, bet nu tas uz katra pasha sirdsapzinju

Link to comment
Share on other sites

Nu man worma ideja patika 4.gif Tas ir taapat kaa kost triis dienas pie juuras vienaa vietaa, tikai veel ir iespeeja nosliikt 4.gif Teiksim posmaa Strenchi-Valmiera no 30 cilveekiem paliek 27; Valmiera - Ceesis no 27-25; Ceesis- Sigulda 21 4.gif Spiidosha ideja wink.gif Kaa man tas agraak neienaaca praataa 4.gif Plosto uz plostiem smiliez.de_29.gif4.gif

Link to comment
Share on other sites

jurkooo taa dzeerves pils ir kurzemee laikam netaalu no kazdangas bija...iisti neatceros ne es biju pie rulljiem un taa iisti neatminos kur bija bet taada veca pils ir....

bet tur vajag pamekleet kautkaadaas uzzinjaas varbuut un tur jaapiesakaas ir aatraaak jo tur aatri aizsit laiku ... bet vajag taadu lielaaku baru tad jautraak un tur arii nav daaargi---ap 5 Ls bija kad deva pusdienas vakarinjas brokastis un pirms naaves trases--tas ir tas celjsh pa pili vel sashljikus !

nu karo4 varbuut paprasi lirelam vinsh teica ka tjipa vinjam tuvumaa...

Link to comment
Share on other sites

jurkooo taa dzeerves pils ir kurzemee laikam netaalu no kazdangas bija...iisti neatceros ne es biju pie rulljiem un taa iisti neatminos kur bija bet taada veca pils ir....

bet tur vajag pamekleet kautkaadaas uzzinjaas varbuut un tur jaapiesakaas ir aatraaak jo tur aatri aizsit laiku ... bet vajag taadu lielaaku baru tad jautraak un tur arii nav daaargi---ap 5 Ls bija kad deva pusdienas vakarinjas brokastis un pirms naaves trases--tas ir tas celjsh pa pili vel sashljikus !

nu karo4 varbuut paprasi lirelam vinsh teica ka tjipa vinjam tuvumaa...

Paldies chuvak 4.gif Jaaizlaizh shovasar 4.gif

Link to comment
Share on other sites

Ja jau taa baisaa pils ir tik reaala tad Jurko kravaa mantas brauksi nevis shovasar bet ar mani 8:00 no riita !

Un vispaar ljautinji attopieties vasara vairs nav taalu ! Araa buus kruglasutachnijs siltums taa kaa varees dzert, kumaariit

kaameer kriiti, tad celties un shtukot ko jaunu , jo guleet vasaraa var jebkur !

Taa kaa peerkiet shortus, trusenes, bumbierenes, T-sheertus, zandeles (der arii gaaloshas) un puushiet peldrinjki (laiks njurkot) ! Ceru uz juusu saprati un iespeejamo satinshanos kaapaas ar peldrinjkiem !

Ar cienju Pulkvedis

Link to comment
Share on other sites

Ja jau taa baisaa pils ir tik reaala tad Jurko kravaa mantas brauksi nevis shovasar bet ar mani 8:00 no riita !

Un vispaar ljautinji attopieties vasara vairs nav taalu ! Araa buus kruglasutachnijs siltums taa kaa varees dzert, kumaariit

kaameer kriiti, tad celties un shtukot ko jaunu , jo guleet vasaraa var jebkur !

Taa kaa peerkiet shortus, trusenes, bumbierenes, T-sheertus, zandeles (der arii gaaloshas) un puushiet peldrinjki (laiks njurkot) ! Ceru uz juusu saprati un iespeejamo satinshanos kaapaas ar peldrinjkiem !

Ar cienju Pulkvedis

Nevaru, jo man ir jaastraadaa nonstopaa pa 90Ls meenesii tongue.gif4.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...