Jump to content
GIGN Forum

Recommended Posts

reiz sensenos laikos speleju hl ar draugiem lana, bija forsi..

vakar pametas ideja uzspelet atkal, tikai soreiz advancetak, ar pluginiem un nelielu fun piesitienu...

novilku serveri tb cereju ka vis ir ok, kad sledzu ieksa (bez -console) vizuali vis ok.. bet problema tada ka nevar izveleties mod type Half-Life, lidz ar to ari karti un serveris praktiski nerukaa...

jautaJums: Kapec ta ? tas ir pat ar orginalo swds.dll, apdeitoju serveri caur steam aka pie shorkata rakstiju klat -username un -password ....

1d71.jpg

Link to comment
Share on other sites

jus laikam visi 4i esat totali idioti smile.gif

es teicu ka ESU novilcis HL serveri aka -game valve !!!!!!! un pie starta nevaru to palaist, jo tas NEJAUJ izveleties Game: Half-Life !!!!!!

ja gribat gudri padirst tam ir spama sadala!!

Link to comment
Share on other sites

jus laikam visi 4i esat totali idioti smile.gif

es teicu ka ESU novilcis HL serveri aka -game valve !!!!!!! un pie starta nevaru to palaist, jo tas NEJAUJ izveleties Game: Half-Life !!!!!!

ja gribat gudri padirst tam ir spama sadala!!

tad laid caur -console un viss ies

Link to comment
Share on other sites

vel viens lohs uzradas zaban.gif

doma es to nemeginaju ? palaizot caur console parada ka ielade metamodu amx boosteru un citas huinjas.... bet augsa neparadas ne fps ne karte NEKAS !!!!!

kad vienreiz jums daleks kur ir problema ?

kaa var uzraadiit fps uz nekaadas kartes?

-console +map stalkyard -maxplayers 12

16 players

nu vai citu labu map

Link to comment
Share on other sites

kaa var uzraadiit fps uz nekaadas kartes?

vel viens lohs uzradas zaban.gif

doma es to nemeginaju ? palaizot caur console parada ka ielade metamodu amx boosteru un citas huinjas.... bet augsa neparadas ne fps ne karte NEKAS !!!!!

kad vienreiz jums daleks kur ir problema ?

tagad pasaki ar cik suudainu mietu man buus jaskalda tavas jau tikpatka izsiikusas smadzenes ? nosakuma iemacies lasit un tad kko sac spamot post-6-1145456783.gif

tatad te buus paris skriini...

ka redzam atachmenta bildee ar sarkanu apvilktos laukumus kuri tb ir tuksi, nevaru izveleties...

varat neteikt pie shorkata -game valve un parejos meslus tie nestrada, esu jau testejis..

Link to comment
Share on other sites

eeed kartes laimigs, lolita ja nezinaji tapat ka cs servam tapatas ari hl serverim kartes pa defultam ka4ajas ...

ps karti var izveleties tikai pec game uzstadisanas, aka hl cs etc..

Edited by ANAL-GINS
Link to comment
Share on other sites

Nu hmm... neesmu nekad palaidis HL serveri caur Steam GUI, tieshaam nevari palaist console?

IDEJA tu neteici kas tev console rakstiits, ja tu to izmantoji!

tapec pamegini pielikt -insecure , jo pec defaultiem vins bus secure.

Vnk bik jaapalasa

post-2-1173941299.png

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...