Jump to content
GIGN Forum

Jaunz 1x1 Cup


ciguzins
 Share

Recommended Posts

  • Replies 93
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

bljeģ, pirmajā kārtā gan jau to pediņu es izdrāzīšu, bet pēc tam pret macho spēle.

ahuet! nu nafig man tā neveicas??

cash noteikti esi baigais papa... 76.gif

varu pateikt ka tev jau neveiksies pirmajaa kaartaa so stfu.gif un beidz saukt citus savaa vaardaa 20.gif

Edited by UnsEEn
Link to comment
Share on other sites

cash noteikti esi baigais papa... 76.gif

varu pateikt ka tev jau neveiksies pirmajaa kaartaa so  stfu.gif un beidz saukt citus savaa vaardaa  20.gif

hi biggrin.gif

bļaģ, arī pirmajai kārtai es netikšu pāri sad.gif (man jau salielīja, cik labs tu esot..)

p.s. sry par diršanu..

Edited by cash^
Link to comment
Share on other sites

macho tevis delj,skjiet es lidz finalam netikshu love02.gifeusa_shifty.gif Ok pirmaja karta kaut kadu Tuhu vai Muhu,domaju panjemshu!tad preti bus sniedzinsh vai vietejais maukuris,kuri mani arii nebaida,lai gana to mapi kuru bus jaspele vispar nepazistu new_shocked.gif

Un tad nak cienigs finalmachs, ar macho,kursh ilgak par 5min skjiet neieilgs smiliez.de_1343.gif Bet nu tad laikam machijam ar flashback bus cinja pa pusfinalu,kursh man paies garam!Bet nu eij un sazin,moshk macho neierodas un es uzreiz tieku talak,jo Rīgā bieži nelaimes gadījumi atgadās smiliez.de_750.gif

Edited by GooD`MeN
Link to comment
Share on other sites

cash noteikti esi baigais papa... 76.gif

varu pateikt ka tev jau neveiksies pirmajaa kaartaa so  stfu.gif un beidz saukt citus savaa vaardaa  20.gif

laugh.gif

nebiju ievērojis, ka unseen piereģistrējās lai to pateiktu smile.gif

es apsveru iespēju spriedzes palielināšanai varbūt vienu spēli zaudēt.

p.s.

flashback - good luck with that.

Link to comment
Share on other sites

HLTV buus? (roflmao)

mozh uztaisam prognozhu speeli?

manas prognozes:

Rietumu finalaa tiksies sharps vs unseen (sore, macho) un Austrumu finaalaa tiksies budgie vs issue, Superfinaala tiksies sharps vs budgie un turniiru uzvarees budgie smile.gif

1. budgie

2. sharp

3. issue

4. unseen

27. macho

48. flashback

P.S. davai izsakiet savas prognozes, uzvareetaajam (tas kas preciizi noteikt top3) -flazhoks no fjuurija!

P.S.S. buutu bloodlords tur pieteicies, visiem pizdec buutu bez variantiem smile.gif

Edited by slow hands
Link to comment
Share on other sites

jā, jā, to pašu teica spitfire - ka es zaudēšu c rusham. Un viņš kļūdījās, lai gan bija dikti pārliecināts par to. Tāpat kļūdīsies arī tu (lai gan reāli, tu JAU esi kļūdījies smile.gif ).

esmu pārsteigts par jūsu neticību man. Jāvinnē arī šitas turnīrs, tad varbūt kaut kas mainīsies smile.gif

Link to comment
Share on other sites

cmon es jau zinu kurš ir uzvarētājs......ES  cool2.gif

AIEDIT: kāds passtāstiet par spēlētāju  iceb, ja kāds zin biggrin.gif

Tev nav izredzhu wink.gif .

SHARP^ es "UN VIENS" salikshu.

P.S. es esmu peerkams admins wink.gif .

Edited by el_Moerto
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...