Jump to content
GIGN Forum

Mani Pameta Draudzene


0xDEAD BEEF
 Share

Recommended Posts

cik nopietns topics, tik nopietni ieteikumi...

PS. NG ir tik taal komercializeejies, ka 40% no lapas satura ir reklaama! Visaadi baneri, linki, kaut kaadi debiili SMS pakalpojumi ar nika regjistraacijaam uz pus gadu, utt., uc. Kas tad tur var buut interesants?! Man vnk njrigas rauj par to, ka NG jaunumos raxta zinjas par GIGN shaa briizha aktuaalaako teemu - ?Mani pameta draudzene, ko darīt?? wink.gif

BEIDZ! TAs ir riktigu kruta! Tagad es esmu skola populars, jo tas tacu ir MANS topiks un MANS niks paradas INTERNETA! ESMU POPULARS!

Sandra pat ar mani gribeja runat, bet ES ar vinu vairs nerunaju, jo es sodien izgaju ara un vienu baigo smuko ciksiti satiku un mes iesim vakara uz kino!

Beefy

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 95
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

BEIDZ! TAs ir riktigu kruta! Tagad es esmu skola populars, jo tas tacu ir MANS topiks un MANS niks paradas INTERNETA! ESMU POPULARS!

Sandra pat ar mani gribeja runat, bet ES ar vinu vairs nerunaju, jo es sodien izgaju ara un vienu baigo smuko ciksiti satiku un mes iesim vakara uz kino!

Beefy

malacis! man par tevi ir prieks.. ceru, ka viss izdosies un tev nebūs jānāk atpakaļ čīkstēt :0

gaidīšu jaunumus par Andri un Sandru.

p.s. bļad, kaut man tā būtu.. upset.gif

Edited by cash^
Link to comment
Share on other sites

BEIDZ! TAs ir riktigu kruta! Tagad es esmu skola populars, jo tas tacu ir MANS topiks un MANS niks paradas INTERNETA! ESMU POPULARS!

Sandra pat ar mani gribeja runat, bet ES ar vinu vairs nerunaju, jo es sodien izgaju ara un vienu baigo smuko ciksiti satiku un mes iesim vakara uz kino!

Beefy

GL & HF (sex) ! cool2.gif

Link to comment
Share on other sites

BEIDZ! TAs ir riktigu kruta! Tagad es esmu skola populars, jo tas tacu ir MANS topiks un MANS niks paradas INTERNETA! ESMU POPULARS!

Sandra pat ar mani gribeja runat, bet ES ar vinu vairs nerunaju, jo es sodien izgaju ara un vienu baigo smuko ciksiti satiku un mes iesim vakara uz kino!

Beefy

Malacic!Atceries,ka 1majā naktī vēl nevajag sexoties!Parunā ar viņu un uzzini,kā viņa to visu grib!Tikai nesavāri ziepes tagad!Un gaidisim kadu ziņu no Tevis!Lai veicas! thumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

malacis! man par tevi ir prieks.. ceru, ka viss izdosies un tev nebūs jānāk atpakaļ čīkstēt :0

gaidīšu jaunumus par Andri un Sandru.

p.s. bļad, kaut man tā būtu.. upset.gif

Eu cash, a kas tev? Tipa tu rakstiji, kaut man ta butu... tevi ari pameta meitene?

Beefy

Link to comment
Share on other sites

Eu cash, a kas tev? Tipa tu rakstiji, kaut man ta butu... tevi ari pameta meitene?

Beefy

es sodien izgaju ara un vienu baigo smuko ciksiti satiku un mes iesim vakara uz kino!

kaut man šitā būtu.. smile.gif

jo pašlaik esmu viens sad.gif

Edited by cash^
Link to comment
Share on other sites

kaut man šitā būtu.. smile.gif

jo pašlaik esmu viens sad.gif

Nu izej lauka... varbut kada bus! wink.gif

Isteniba paldies - skola mani sauca par geju ar to zeleju matos, bet tai ciksitei riktigi patika un vina teica, ka es labi izsaktos (Anna).

Isteniba man bija biku neerti, bet vina bija baigi forsha un paskatijas uz mani un es domaju - ko tad zaudet... Ne nu Sandra man ari es par vinu domaju, bet Anna man tiko uzrakstija sms un baigi kruta!

Beefy

Link to comment
Share on other sites

Beefy ta ka laikam pashnaviibu netaisies taisiit , varbuut tomeer moci atdosi taapat? 4.gif

Uzprasi, lai vēl parakstās uz tā moča. Viņš tak tagad ir viens no tiem stilīgajiem un kičīgajiem zēniem, tādus močus var atļauties desmitiem!

Klau! Nevēlies man to savu zāģi aizšaut, ar ko tu to galvu gribēji zāģēt. Izskatījās labi apkopts un darba kārtībā.

edīte:

pagaidaam man gruuti izsekot beefy domai!

doma taada, ka noris izpaardoshanas un paarsoliishanas procesi, klaat veel nedaudz tiinju probleemu un slaveniibu gaidaamais noriets.

Edited by kaamis
Link to comment
Share on other sites

O ! Mes bija uz Labo Ganu! Baigi ok filmina un Annai patika un es vinu pavadiju lidz majam un mes pat bisku pasucamies!!! 18.gif)

Kachau! (nenoturiga gan ir milestiba jauniba)

Izradijas, ka Anna man dzivo diezgan patuvu! Tas vispar super super! Tagad es nevareshu bencikam dot asvu moci, jo bus javizina Anna, jo vinai loti patik moci! Baigi norm rit klase paradishu dzekiem vinas bildi vini apdirsisies un Sandra ari!

Beefy

Link to comment
Share on other sites

O ! Mes bija uz Labo Ganu! Baigi ok filmina un Annai patika un es vinu pavadiju lidz majam un mes pat bisku pasucamies!!! 18.gif)

Kachau! (nenoturiga gan ir milestiba jauniba)

Izradijas, ka Anna man dzivo diezgan patuvu! Tas vispar super super! Tagad es nevareshu bencikam dot asvu moci, jo bus javizina Anna, jo vinai loti patik moci! Baigi norm rit klase paradishu dzekiem vinas bildi vini apdirsisies un Sandra ari!

Beefy

HAHAHAHHAHHAHAHAHAHAH biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif Labzzz smile.gif lai veicas un turies,un zinjo par saviem piedzivojumiem un savu milestibu ar Annu! thumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

O ! Mes bija uz Labo Ganu! Baigi ok filmina un Annai patika un es vinu pavadiju lidz majam un mes pat bisku pasucamies!!! 18.gif)

Kachau! (nenoturiga gan ir milestiba jauniba)

Izradijas, ka Anna man dzivo diezgan patuvu! Tas vispar super super! Tagad es nevareshu bencikam dot asvu moci, jo bus javizina Anna, jo vinai loti patik moci! Baigi norm rit klase paradishu dzekiem vinas bildi vini apdirsisies un Sandra ari!

Beefy

Beef kamoon, nu kaamoon davai veciit tev tas mocis nahuj nav vajadziigs, tikai nositisieties abi divi kada skaista vasaras diena, braucot uz 180 km/h pa Valdemara ielu, kad taja pashaa briidi autobuss pilns ar 3 klases skoolniekiem izbrauks uz celja un juus buusiet izmetaati pa visu autobusu, asini it visur, un pat varbuut mans mazais mazdelins tur arii sedees ar apaliem vaidzinjiem un barenitis(ha ha es to izdariiju), un raudaas gauzhas asarinjas, jo mocis kuru vectevs vareja dabuut buus sasists, un juus visi nosodiis un ganiis, jus apglabaas blakus kakiem, un vispaar juus busiet beigti un juusu miilestiiba buus izgaisusi, jo elle miilestiibas nebuus, un vispaar redzi, labaak moci atstaaj man, vai ne? thumbsup.gif4.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...