Jump to content
GIGN Forum

Kā Lai Atbloke Karti?


Edzha
 Share

Recommended Posts

Liet tada, ka sodien nopirku toxic karti man sakrajas baigi daudz tie 1 ls no veikaliem cool2.gif bet tas ta man visu laiku sito ir bijusi zelta zivtina tagad ieliekot toxic karti vins man parada "Talrunim ir noteikti ierobezojomi" Nu uzpiezu labi vins pieprasa Ierobezojumu kodu, bet ka lai es vinu zinu? laikam to pieprasa tadel ka man ir tele2 telefons kaut ka negribas pirkt jaunu mobilo del toxic ja kadam ir bijis kas lidzigs tad pasaki kur lai rauj to kodu ! mekleju google par atbolkosean mobilo bet tur ir par telefonu atblokesanu ne karti ! rolleyes.gif

Link to comment
Share on other sites

Liet tada, ka sodien nopirku toxic karti man sakrajas baigi daudz tie 1 ls no veikaliem cool2.gif bet tas ta man visu laiku sito ir bijusi zelta zivtina tagad ieliekot toxic karti vins man parada "Talrunim ir noteikti ierobezojomi" Nu uzpiezu labi vins pieprasa Ierobezojumu kodu, bet ka lai es vinu zinu? laikam to pieprasa tadel ka man ir tele2 telefons kaut ka negribas pirkt jaunu mobilo del toxic ja kadam ir bijis kas lidzigs tad pasaki kur lai rauj to kodu ! mekleju google par atbolkosean mobilo bet tur ir par telefonu atblokesanu ne karti ! rolleyes.gif

mo6 tew kaut kas sapisies ar SIM karti ,vai nu pats telefons dry.gif

Link to comment
Share on other sites

tad met to karti ārā un nopērc jaunu bet var jau ari aizvest uz pie lmt vai tele2 veikaliem vai kur un viņi itkā uztaisa tev jaunu karti bet numurs paliek......tad uz kāda pieslēguma tavs un muteres telefons pirkts???ir daudz idažādi varianti piem telefons maina tīklu vai saplīsis...kādi 5 ls pa remontu.....ja vienīgi pasaki cik vecs ir tavs telefons un cik muteres un uz kuru tīklu jums pirkts???

Link to comment
Share on other sites

atradu kas par prob fatera mobilaja iet vinam vnk mobilais nav nemts no TELE 2 bet prosta a manas muteres un manejais no TELE 2 ! lieta tada ka tele 2 bloke to karti un laikam lai atbloketu jamaksa cik tur 5 ls vai cik

Link to comment
Share on other sites

jeebal, jūs ahujenna gudri visi esat

katrs k-ko tik dirš, lai gan nesūda nezin

tie ierobežojumi nozīmē, ka tev ir pirkts tele 2 mazcenas mobīlais un viņš ir bloķēts uz citiem tīkliem

kad tev paiet līgumā noteiktais laiks, tad čāpo uz klientu centru, kur tev pa brīvu atbloķēs vai arī ej uz tirgu/kādu ļevo servisu, kur tev pa kādu piecīti atbloķēs

chance nr2:

ir k-kādi "kalkulatori", kur ievadot savu IMEi kodu tev izsviež citu kodu, kuri ievadot tu atbloķē telefonu

kur dabūt? - nezinu

kā sauc? - nezinu, nav bijusi vajadzība pēc tādiem

bet eksistēt - eksistē un darboties darbojas

Edited by cash^
Link to comment
Share on other sites

jeebal, jūs ahujenna gudri visi esat

katrs k-ko tik dirš, lai gan nesūda nezin

tie ierobežojumi nozīmē, ka tev ir pirkts tele 2 mazcenas mobīlais un viņš ir bloķēts uz citiem tīkliem

kad tev paiet līgumā noteiktais laiks, tad čāpo uz klientu centru, kur tev pa brīvu atbloķēs vai arī ej uz tirgu/kādu ļevo servisu, kur tev pa kādu piecīti atbloķēs

chance nr2:

ir k-kādi "kalkulatori", kur ievadot savu IMEi kodu tev izsviež citu kodu, kuri ievadot tu atbloķē telefonu

kur dabūt? - nezinu

kā sauc? - nezinu, nav bijusi vajadzība pēc tādiem

bet eksistēt - eksistē un darboties darbojas

par nr2 to es jau zinu es datuve.lv lasiju meginasu

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...