Jump to content
GIGN Forum

Vasara


rigaslauvas
 Share

Recommended Posts

Driz bus vasara laugh.gif lai gan vel tik pavasaris nak ! jautajums ko darisiet vasara ?

es priek roku dosu tusim utt

OJĀ. Es arī priekšroku dodu TUSIM! Tusis labākais!!

protams, atcerēsimies, ka labs tusis ir tāds kurā var vienu vai vairākas reizes normāli izšaut kuli!

Link to comment
Share on other sites

es jau tev varetu pateikt (privataja) tikai valsts viiriem pie kuriem es straadaaju vaidzetu tevi nogalinaat un nosleept pieraadijumus,taka shaada infromaacija tev ir biistama

P.S. kas tev par dalju ko kas dariis? varu saderet ka tapatas nakamaja diena aizmirsisi visu kas te bus raxtiits

Link to comment
Share on other sites

Strādāšu(joprojām tepat Latvijā - +10cm), dzeršu, pīpēšu, iešu zaļumos ar telti un meiteni pie sāna un darīšu visādas citas foršas lietas, ko nevar darīt fakinajā ziemā.

Ak jā noteikti peldēšos, naktīs blankstīšos apkārt ar citām meitenēm kā dienā un darīšu vel trakākas lietas kopā ar viņām happy.gif

Link to comment
Share on other sites

Jānitrē toluols smile.gif Stāsta, ka metamfetamīna ražošana atmaksājas ar 330-kārtīgu uzviju, bet tas gan varētu būt ilgtermiņa plāns.Vasaru tad arī laikam varētu pavadīt pelnot naudu šādas laboratorijas izveidei.

Drošības iestādēm - viss augstākminētais ir izdomājums un neatbilst patiesībai.

Link to comment
Share on other sites

domāju kādu mēnesi pastrādāt, aizbraukt uz skolas nometni (stāsta, ka pagājušogad tur fakin jautri bija + dzēra visu laiku smile.gif ), nosvinēšu 18, braukāšos ar drauga kvadru, plunčāšos jūriņā, iedzeršu kādu aliņu un moš k-ko stiprāku, atradīšu draudzeni, ja vēl nebūšu atradis, mīšu pedāļus, kādu pirti apmeklēšu. atpūtīšos no pc. izdomāšu, ko gribu pēc skolas darīt

p.s. vasarā dzīvoju saulkrastos. vēl kāds?

Edited by cash^
Link to comment
Share on other sites

OJĀ. Es arī priekšroku dodu TUSIM! Tusis labākais!!

protams, atcerēsimies, ka labs tusis ir tāds kurā var vienu vai vairākas reizes normāli izšaut kuli!

Tad jau tualete ar portativo datoru uz celjiem un atvertam paris pr0n lapam ir pats labakais tuss, ne? wink.gif

Es vasara esmu panemis GARU atvalinajumu. Taisisu savu firmu, braukasu ar motociklu, saulosos un varbut aizbrausku ar moci lidz spanijai! Luk ko es darisu vasara! smile.gif

Un noteikti brauksu uz USMA 2007 tusinu!

Beefy

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...