Jump to content
GIGN Forum

Cs Skana


1ntake
 Share

Recommended Posts

tikko iegaaju csaa un skana gljuchii! kad izshauju tikai peec kaadas pus sekundes noskan. vispaar arii tie trikshkji kad ar peli uzbrauc piem uz new game vai find servers. kas taa pa lietu?

pamegjini parinstaleet cs` ja nekas nemainaas tad meklee vainu kkur control panelii saound uzstaadijumos!

Link to comment
Share on other sites

vakar viss bija 4ikiniekaa un aizvakar arii un pirms gada arii. to cs paarinstaleeshnau gan jau buus jaapameegina bet kompis ofic velk. nekaads uuberkruts nav bet

2.4ghz

768mb ram

128 mb geforce 4 mx

Link to comment
Share on other sites

Pie reizes es ari varetu uzprasit, nesen jau biju izveidojis topiku, tatad man ar austinas ta divaini darbojas XD.gif lieta tada ka vis tads vienmerigs un ne suda nevar pateikt no kuras puses kads launais izlidis.. Pirms bija parinstelets pc vis gaja vienkarsi burvigi a nesen parinsteleju un te peksni plurks neiet vairs.Mosk tur kau kadus specialos draiveros vaig nez uzinsteleju defultos kas nadza dakim lidzi, bet no otras puses tada gadijuma tac austinam vaidzeja nakt kadam diskam lidzi a ne vis maita nenaca gan, negribas ticet ka austinas beigtas vis it ka normali tada zina strada..

Link to comment
Share on other sites

Man arii taa ir bijis!Vai tev taa ir vnm?agrk bija ja parslogoju PC,tad vnk rr kompi un viss atkal bija shtokos!

Pec parinstelesanas tagad ta vislaik ira nezinu mosk cisna vaig kadus specefiskos draiveros ko var zinat ar tam musdienu tehnalogijam..

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...