Jump to content
GIGN Forum

Help


arvist
 Share

Recommended Posts

daru visu peec vincisers pamaaciibas( pievienoju wad failu mapei). Spiezhu go vinjsh izmet paaris errorus un konsulee augshpusee raxtiits :

Unknown option "?wadinclude"

paliidz kaads.. ;(

Link to comment
Share on other sites

Vai tieshaam neviens nevar paliidzeet? man ljoti vajag juusu paliidziibu sad.gifunsure.gif

Link to comment
Share on other sites

ej TE vai arii TE un tur viss buus raxtiits!

ne nu lap.. neraxtiishu vairs taa!!! bet banana tochna kko var atrast? shaubos! sad.gif

Link to comment
Share on other sites

man tā mape pirmo reizi kompilējās 45 min un es vel piedavām pa to laiku rukāju cs biggrin.gif

bet tagad man viņa vel ne reizi nav apstājusies kompilēt jau kādu 3 reizi es kompilēju pa 4 h un apstādinu jo tas čista neiskatās normāli itkā jau nekas tajā mape nav sarežģīts nu neskatoties ka ta ir rats mape rolleyes.gif vienīgais ko es tur nomainīju ieliku savu wad failu un čau biggrin.gif es pat to mapi samazināju biggrin.gif bet tomēr nē viņa gļuko uz nelabo biggrin.gifbiggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

nu itkā kad viņa kompilējas man tajā kompilēšanas logā rādas not responding bet man tā ir bijas daudzas reizes un visu sakompilē kā vajag smile.gif un kā jau rakstīju mape nav sarēžita ta ir pat pavieglināta vienīgais jaunais ir logs ar stiklu biggrin.gif un protams mana vad faila attēls smile.gif

Link to comment
Share on other sites

bu paldies tev amnezija !!!! :@ man vajag lai man paliidz ar manu probeelu .. VNK taksh vareeji uztaisiit jaunu topicku un viss negribu lamaaties, bet bl* tu esi vnk jociigz! luudzu kaads paliidz ar to textiiru iecepshanu mapee ( visu dariiju peev vincitera pamaaciibas! sad.gif )

Link to comment
Share on other sites

es iisti nez vinciter .. laikam , ka es lietoju ZHLT.. Konfigureeju hameerru peec oddisha pamaaciibas... luudzu paliidzi man.. sad.gif mana mape bez iecepinaataam textuuraam nevar iztikt! sad.gif

Link to comment
Share on other sites

nju paliidz kaads.. man nepatiik, ka mapes staav puspabeigtas.. aa un veelvien probleema ... salieku mapee light nokompileeju eju csaa.. uzlieku mapi bet man vinjaa viss ir pilniigi gaishs.. nekaadas smakas no taam gaismaam.. sad.gif

Link to comment
Share on other sites

ar tam gaismaam ir taa.. ja es apgaismoju mazas telpas ar 1 vai 2 lampaam tad vis ir ok.. bet tikliidz ir vairaak lampas vai arii lielaaka telpa iisti nevaru saprast kura gadiijumaa.. nju bet tad man viss ir vnk kkaadaa orgjinaalajaa gaishumaa bet eenaam utt... sad.gif

nju taa pievienoshu bildi kur raxtiits vis.. iisteniibaa visu raxtiiju pats, jo kopsh hammera paarinstaleeshanas es biju shokeets.. deufoltos viss bija tuksh ( pie expert kompileshanas veida) paliidzat ljoti luudzu..

Vai tieshaam nav neviena pasha, kas vareetu paliidzeet????? blink.gif

post-22-1173033627.jpg

Edited by arvist
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...