Jump to content
GIGN Forum

Ka Juus Sakat Cs?


husis666
 Share

Recommended Posts

Šāds topiks jau ir bijis.

A kas attiecas uz cs tad mani viens draugs no klases aicināja uzspēlēt cs un tā kā viņš zināja, ka es to uzskatu par lūzeru spēli, tad viņš piedāvāja izmaksāt. Aizgājām toreiz vai nu uz 4F vai DP valdemāra un paspēlējām kādu stundu, divas. Tā kā toreiz UT spēlējām tikai reizi nedēļā (tikai smile.gif ) tad sanāca tā ka es biežāk aizgāju uz interneta klubu uzspēlēju pāris reizes cs. Kaut kā iepatikās. Atceros pat pirmo reizi, kad spēlēju cs - tas bija assault un es zināju, ka pirmajā raundā jāpērk 1-3 (deagle toreiz), jo tas šauj cauri sienām. Pirmo reizi internetā spēlēju cs.delfi.lv prodigy un man šots bija 4-15 smile.gif Kad pirmo reizi lanā spēlējot biju pirmais komandā (iekš cs_italy ar šotu apmēram 21:20) tad sajutos jau nedaudz kā pro smile.gif vispār par visu šito es jau rakstīju smile.gif nu ja, tā arī sākās cs laiki. Cs vispār maita, ja nebūtu viņa, man 11 (un arī 12-ajā) klasē būtu daudz labākas atzīmes smile.gif

Link to comment
Share on other sites

eee, macho meen, taa DatoruPasaule ko tu domaa ir gandriiz blakus 49.vsk?

awwww, cik aizgrābjoši smile.gif

sāku spēlēt tikko kad parādījās 1.5 versija. atceros, ka toreiz man mājās bija tikai PS1, par PC vispār neinteresējos. tad kādu dienu, kad bija rudens brīvlaiks (nu zinat skolā ir tāds 1 nedēļu garš brīvlaiciņš) viens skilled paciks no klases (viņš jau tad nopietni bija aizrāvies ar cs) aizcināja nāks uzspēlēt mani un vienu manu draugu. nu ok, piekritām, sak' jāizmēģina kā tad tur ir uz tā nezvēra (datora) spēlē spēlītes. pirms tam tikai cik biju saskāries ar datoru, tad pie sava labākā drauga mājās spēlējam GTA1 smile.gif

diena bija apmākusies un mēs visi satikāmies kkur ap 11:00 pie "Datoru Pasaules" uz Valdemāra ielas. gājām iekšā un skilled'otais paciks paņēmā 2 kopjums blakus (man un sev) un mans draugs atsevišķi, bet tajā pašā zālē (tur ir 2 zāles). tas tika darīts ar nodomu, jo mans draugs jau bija iepriekš spēlējis cs, bet es nebiju, takā man vajadzēja ar kādu sēdēt blakus, lai parāda visu. pogas tur kkā man salika, atceros, ka viņš man prasīja kuru pogu gribi izmantot ieroču pirkšanai, bļa nav ne jausmas, man vienalga ( es atcirtu) un viņš teica, nu tad būs "B". es pastījos uz "B" un redzēju, ka tas taustiņš ir visnobružātākais, sapratu - visi izmanto "B" pirkšanai smile.gif

karte bija 16fighters (karte ar vienādām pusēm un katrā pusē augsts tornis) un protams mēs 2vs1 pret skilled paciku. kāsām jau pamatīgi, bet kkā cīnījāmies. atceros kā viņš ar awp mūs pownoja, vienk likās ka viņš ir neriks.lv

pēc tām dažām stundām mēs laiku vēl pagarinājām, tad vēl un tā mēs tur nosēdējām līdz kādiem 16:00, ejot laukā no Dē-Pē (tā mēs saucās to e-salonu) es sajutu tādu sajūta (bļa grūti aprakstīt), ka vajag vēl un vēl, man tā spēle nereāli iepatikās un kopš tās dienas mēs bieži gājām pēc stundām uz kādu stundiņu-pusotru uzspēlē counter strike. vēlāk arī no rītiem, kad nebija agrās stundas gājām spēlē, bija jautri, jo spēlējām pa lanu savā starpā!

kopii-peist smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Es no sākuma lanā tad ar botiem un tad netā wink.gif

Link to comment
Share on other sites

uz valdemāra ielas bija tikai viena DP. Un jā, laikam, tur bija blakām kaut kāda skola, animalu, kad izmeta no pirmās, viņš uz turieni aizgāja (ja kāds tādu vispār atceras smile.gif )

tas animals bija tas no BOFH (Bastard Operators From Hell), tjipo tas klans kuraa bija barklijs, bloodlords, radiomix, dabldii un paareejie profi? smile.gif a lol macho, tur jau normaals gabals no 1. gimnaazijas liidz DP, droshvien ar 3. troljuku braucaat smile.gif galvenais "kaut kaada" skola, 49. vsk skaitaas diezgan speeciiga skola, nu nejau tik kruta kaa pirmaa, bet arii laba smile.gif

staastinsh:

kad jau kontru speleeju kaadu gadu vai vairaak, tad vienu vakaru biju iegaajis uzspeleet, naaku iekshaa DP skatos viens choms (tas choms bija jau normaalu laiku atspeleejis bastojot stundas utt., vinsh speleeja diezgan ok) no skolas staav un runaajaas ar kkaadu dzeku pie kases. nakoshajaa dienaa prasiiju kas tas taads bija, shis saka hatters (tjipo taa laikam tas niks rakstiijaas), es wtf? tas hatters tjipo tad skaitiijas pro (lol)! veel uzzinaaju, ka ir kkads slepenais pro serveris, kur vini tiek uzaicinaati (izredzeetie!), veelaak atklaajas, ka tas ir 4tus serveris, tad aktiivi saaku apmekleet 4tus lapu un nereaali iefanoju par BlackJed, atceros lapaa bija izvietota filmina, kur 4tus klans bija lietuvaa kkadaa chempii un finalaa speleeja pret hystryx (arii tiims no latvijas) un BJ vienaa raundaa nukee palika 1vs5 un iznesa visu tiimu, prikoliigi izskatiijas, ka saakumaa dala skrien pa ielu (poxodu daudziem bija diigli) un tie aatri nokrita un Dzedajs saaka nemt pretiniekus pa vienam, beigaas uzplantoja B spotaa atveera durvis, nostaajaas aiz kastes un atneema peedeejai kontrai dziiviibu smile.gif es biju shokaa, vienkaaarshi skatiijos to minuutes garo filminu kaadas 250x un gribeeju taa speleet kaa vinsh (LOL) smile.gif aa un par to hatteru, vinsh kkad speleeja gignaa, prasiiju vai vinsh ir biji DP, vinsh teica ka ir, tad es sapratu, ka tas bija vinsh kuram es biju tik tuvu, bet nenojautu par to, ka vinaa maajo pro speeks!

Link to comment
Share on other sites

Saaku ar Half-life, tas gan iipashi neaizrava, bet bija tada speliite fortress(man liekastaa saucaas), taa bija laba . Un ja kaads atceraas bija arii pie vecaa half life tada spelee Wanted, vot ar to viss sakaas, kapajaam to un ar lokiem head taisijaam paaris meneshus:)

Tad skatos klubaa blin mauc kaut kaadu shaudisanos arii no ta pasha saraksta, kur ir wanted, fortress. Ierochi bija cool un pirma karte bija militia kuru iepazinu laugh.gif

Tad jau bastojaam muuziku un 6taa maucama uz tuvejo zaali pa lan maukt assault, tie tik bija laiki thumbsup.gif

Paaris gadus nesanaaca paspeleet biezhi jo kompja nebija un neta araa sad.gif

Iegadajos datoru, un kaadus 2 gadus ar botiem speleeju majas, un internet zaales pa online.

Tad piesledzu netu un atgriezos gign atkal kapaat thumbsup.gif

Nu kaut kaa taa, ja kaadam interese nekad neesmu piedalijies nevienaa turnira neesmu bijis neviens krutaa klanaa, neesmu nekad bijis papa un arii nebushu, tapeec ludzu neapceliet, ja es botojos speleejot 4.gif

p.s. d2_team the best thumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

o jā atceros to wanted un team fortress tie gan bija labie laiki. wantedā bija jāzog pretinieku vista un bija visādi mega smieklīgi ieroči + jau gatavi wanteda boti smile.gif

p.s. nez kur tagad tādu varētu atrast, būtu rēcīgi uzspēlēt

Eu kaads atceraas Wanted jeehuu smile.gif

Jaa kadam interesee shiss speliite Wanted kachajaam sheit smile.gif

Vai arii sheit Wanted

Edited by bencik
Link to comment
Share on other sites

tas animals bija tas no BOFH (Bastard Operators From Hell), tjipo tas klans kuraa bija barklijs, bloodlords, radiomix, dabldii un paareejie profi? smile.gif a lol macho, tur jau normaals gabals no 1. gimnaazijas liidz DP, droshvien ar 3. troljuku braucaat smile.gif galvenais "kaut kaada" skola, 49. vsk skaitaas diezgan speeciiga skola, nu nejau tik kruta kaa pirmaa, bet arii laba smile.gif

nu es tak nezinu kas tā par skolu bija, tāpēc saku kaut kāda. Un jā, tas ir tas pats animals.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

man bija taa, ka labaakais draugs(vaardaa nesauksim) gandriiz visu laiku speeleeja kkaadu speeli, saucoties konter straiks...reti vinjsh kkur gribeeja aiziet vai kko citu dariit...tad man palika zb un teicu vinjam, lai lien nost no taa datora un ejam dzert...uz ko vinjsh pasaka, a tu pameegjini paspeeleet, redzeesi...taa nu manas cs dienas saakaas... biggrin.gif

aa jaa: saaku ar botiem tad lan un tad nets...

ps: darek tu veel prasi??? biggrin.gif

Edited by jonathan
Link to comment
Share on other sites

man bija taa, ka labaakais draugs(vaardaa nesauksim) gandriiz visu laiku speeleeja kkaadu speeli, saucoties konter straiks...reti vinjsh kkur gribeeja aiziet vai kko citu dariit...tad man palika zb un teicu vinjam, lai lien nost no taa datora un ejam dzert...uz ko vinjsh pasaka, a tu pameegjini paspeeleet, redzeesi...taa nu manas cs dienas saakaas... biggrin.gif

wasn't me rolleyes.gif

Bet kā es sāku. Mmm smile.gif tas bija sen(~4 gadus atpakaļ). Dzīvoju Talsos un mums tur bija viens tads i-klubs, vārdā "black space". Kkā vienreiz sanāca ieiet un skatos sēž vairāki fanāti un spēle kaut kādu spēli, kas gan sākumā likās diezgan debīla un garlaicīga. Pēc laika iegāju, tajā pašā zālē un tad jau redzēju, ka spelē tādi cilvēki kā "cilveeks", blade's, redline's, siemens un vēl daži. (samurays, manliekas, tad vēl nespēlēja) un kkā pierunāja mani arī paspēlēt. Nu tad tā arī viss sākās. Oh, tur tak vēl visādi turnīri notikās, par kuriem biju diezgan lielā starā. Pat vēl tagad atceros, ka vienreiz vinnējām "cilveeka" team'u smile.gif Man tak vēl diplomi mājās... āā, nu ja! Spēlēju ikafe tādēļ, ka man mājās internets vēl nebija un tad kad jau pieslēdza - spēlēju mājās.

p.s tad gign's arī kļuva par manu mīļāko pub serveri smile.gif

? darek

Edited by big_shit
Link to comment
Share on other sites

Man draugs(Traffic) ieinstalēja cs parādija ka jaiet ir neta un dragaju. Mans 1 servers kura speleju bijs cs.battle.lv Kad man ieinstaleja cs es uzreiz speleju serveri battle.lv un vienu dienu vinsh bija pils(es nezinaju ka vispar var but pils, un netisham izdzesu) tad es stresoju un nezinaju ka dabut atpakalj serveri(dauziju datoru wink.gif ) tad atcerejos un ieliku favorit un atkal biju ierinda!!!un pec kaut kadiem 3 meneshiem uzzinaju ka tadi boti vispar ir!!(tad 2 nedeljas ar botiem padragaju bet apnika(un atkal nets(pec tam uzzinaju ka ir vairaki serveri neviss tikai battle..))) Nutā ari viss sākas !!!!

thumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...