Jump to content
GIGN Forum

HELOO It's me again


2bad4u
 Share

Recommended Posts

smile.gif Macho Es atkal prasu tiesibas uz gign....... Bet so reiz var but labi apdomas visu... biggrin.gif Es paliku par adminu uz vel viena CS server tagad uz games.devia.lv.....................

Tatad.....kopa iznak 4!

Var but tu padomasi...... biggrin.gif

Ja man uz dazadiem serveriem dod tiesibas tas kaut kas nozime.........

Ta pat uz servera tiesibas nedod!

Please shink about it!

smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Es paliku par adminu uz vel viena CS server tagad uz games.devia.lv.....................

Izklausiisies paarsteidzoshi, bet piemeeram es nenokritu no kreesla aiz paarsteiguma un cienjas, uzzinot, ka tu esi dabuujis tiesiibas uz games.devia.lv.

Taapat man arii nezkaapeec liekas, ka GIGN memberi nesteigsies piedaavaat tev slotus/imunitaati/tiesiibas uz GIGN, lai tikai tu viniem pateiktu savu setinfo uz devia un taadejaadi dotu viniem iespeeju kaadreiz tikt iekshaa shajaa muuzhiigi ar high skilled playeriem pilnajaa serverii.

Nezinu, protams, var jau buut, ka es kaarteejo reizi kluudos un macho vienkaarshi uz doto briidi paardomaa, kaa lai pareizaak sumina vareno games.devia.lv adminu, kas nejaushi iekliidis shajaa nozheelojamajaa un visaadi citaadi niikuliigajaa forumaa....

Link to comment
Share on other sites

Surronder es tev ko teiksu! Teiksu tikai to ka ja es esmu admins uz 4 serverim jau tad es neesmu kads lamers kas grib na xaljavu tikt pie tiesibam un Darit kadi stulbie prikoli ( tadas ka slap slap slap slap slap, slay slay slay slay kick ban for fun). Es neteicu ka ja man ir admin tiesibas es esmu king! Tas vienkarsi pirada ka es nesesmu kads luusers smiliez.de_2524.gif tas pierada ka es esmu atbildigs cilveks un uzticieties man var!

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Bet protams tavs viedoklis ir tavs viedoklis un tu var domat ka gribi!

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Link to comment
Share on other sites

Es isti nedzirdeju kads ir iemesls prieksh tiesibam? Ar to ka tu esi uzticigs, man draudzene ari ir uzticiga cool2.gif Ar to ka tu esi uz 4 serveriem admins? Ka tad tu varesi normali paspelet 4 serveros? Visos jau nu vajadzes tavas leilas admina prasmes un kursh cits, ka tu vinjiem steigsies paliga, tadu domu nepielauj? unsure.gif Reali diena fiziski tu nevari paspelet normalu laiku, un 4 serveros un tur izmantot, un palidzet cilvekiem! A mosh tu esi emulators? dry.gifMans posts, pat bija sakarigaaks!

"DEVIA DA BEST SERVER OF LATVIA!" tongue.gif ( Bot land 4ever)

Link to comment
Share on other sites

Guest darek

Es domaaju , ka tev arii vajadzeetu rakstiit pieteikumu kaa visiem citiem , kas ir prasiijushi , un veel prsii tiesiibas...

Par to , ka tu esi uz 4 serveriem admin ,hhhhmm , itkaa jau pieraada(varbuut) esi apziniigs itd. , bet saliidzini kaads skill ir tajos serveros un kads gign.lv (varbuut tev liksies[kaa daudziem liekas] , ka visi shajaa serverii speeleetaaji ir 4iiteri)...

Nu jaa spams sanaaca , bet ar shito shitu es gribeeju pateikt to , ka ja tu uz 4 serveriem es admins tas nenoziime , ka sheit uzreiz arii taads kljuusi , bet viens tavaa labaa ir tas , ka es tevi nepaziistu , un nemaaku objektiivi spries...

Nu spams sanaaca , bet taadas ir manas domas..

Link to comment
Share on other sites

smile.gif Macho Es atkal prasu tiesibas uz gign....... Bet so reiz var but labi apdomas visu... biggrin.gif Es paliku par adminu uz vel viena CS server tagad uz games.devia.lv.....................

Tatad.....kopa iznak 4!

Var but tu padomasi...... biggrin.gif

Ja man uz dazadiem serveriem dod tiesibas tas kaut kas nozime.........

Ta pat uz servera tiesibas nedod!

Please shink about it!

smile.gif

Es tev labpraat iedotu tiesiibas (protams tas ka tu esi uz devias admins ir vienkaarshi lielisks raadiitaajs) bet mani maac bazhas ka tu gluzhi vienkaarshi nespeesi pareizi uzrakstiit komandas. Taa ka... smile.gif

Link to comment
Share on other sites

biggrin.gif nu macho...........ko es varu teikt...............Es neesmu nekads lamers un komandas es domaju ka spesu uzrakstit pareizi! <P.S.> wh1tejhon senks!

Nu macho ja tu man dosi tiesibas nu kaut vai uz TEST TIME nu uz vienu nedelu tu redzesi ka "me" labs admins!! biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

smile.gif Macho Es atkal prasu tiesibas uz gign....... Bet so reiz var but labi apdomas visu... biggrin.gif Es paliku par adminu uz vel viena CS server tagad uz games.devia.lv.....................

Tatad.....kopa iznak 4!

Var but tu padomasi...... biggrin.gif

Ja man uz dazadiem serveriem dod tiesibas tas kaut kas nozime.........

Ta pat uz servera tiesibas nedod!

Please shink about it!

smile.gif

nu par tavu admineeshanas prasmi var spriest peec tavas angļu valodas...

nav nekāds brīnums ka macho neticēja ka tu mācēsi uzraxtīt komandas pareizi...

citēju "Please shink about it" nu bet varbuut muusu domas varētu mainīties ja tu paskaidrotu ko nozīmē vārds SHINK !

Link to comment
Share on other sites

Guest darek
white-line savas domas parasti patur pie sevis

Sorry par offtopick..

Nu tu jau nebuusi tas kursh mani maaciis , taaka iepuut man tur kur skan....

Link to comment
Share on other sites

un 2bad4u tev jau niks vien prasa lai kautkam piesietos...

kaa jau teicu paaraak slikts prieksh mums visiem------mees piekasiisimies visaam tavaam kljuudaam un tu nedabuusi admin tiesiibas uz gign

IMHO

Link to comment
Share on other sites

chuvax tas veel un veel apliecina ka tu esi dabas briinums un caaljsmadzene, ne jaut tu to izlemsi, un ja jau vinsh ir bijis dahzos servos admins, tad jau tas liecina par kaut ko... Bet lai vai kaa vinsh var pamest devia, kaa nekaa gign ir daudz labaaks.

Link to comment
Share on other sites

Surronder es tev ko teiksu! Teiksu tikai to ka ja es esmu admins uz 4 serverim jau tad es neesmu kads lamers kas grib na xaljavu tikt pie tiesibam un Darit kadi stulbie prikoli ( tadas ka slap slap slap slap slap, slay slay slay slay kick ban for fun). Es neteicu ka ja man ir admin tiesibas es esmu king! Tas vienkarsi pirada ka es nesesmu kads luusers  smiliez.de_2524.gif  tas pierada ka es esmu atbildigs cilveks un uzticieties man var!

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Bet protams tavs viedoklis ir tavs viedoklis un tu var domat ka gribi!

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Biedz ir redzeti tadi brinumi,ka tad ,kad vajag tiesibas,tad tu esi pats labinais utt,bet ,kad tu esi kluvis par adminu tad tik iet valaa....Visi shie slap,euz nomaini map ,utt..

Tadi brinumi ir redzeti...Ari No GIGN klana puses,bet kadu labu liacinu atpakal un varda es vinu nesaukshu !!

Edited by kill_me
Link to comment
Share on other sites

Nu macho ja tu man dosi tiesibas nu kaut vai uz TEST TIME nu uz vienu nedelu tu redzesi ka "me" labs admins!! biggrin.gif

neko vinjsh nevarees, tu pats padomaa gignaa katru dienu speele kaadi 20 admini ( nejau visi vienlaicigi ) ...

Peec kaa tu spried ka esi labs adminS? tapec ka netaisi slap slap slap slap slap vienkarhsi aiz fun? ( man piemeram patiik, bet tas taa )

ehh bet ja taa padomaa gignam obligaati ir vajadziigi jauni admini a to ar tiem septinjiem kas vienlaicigi spele serverii nepietiek.

2bad4 es turu par tevi iiksjus tu esi forsh un nobriedis

Link to comment
Share on other sites

vinsh ir bijis dahzos servos admins, tad jau tas liecina par kaut ko...

mmm, es arii esmu bijis admins taados serveros kaa cs.nerazvod.lt:27038 un cs.aita.ru:27083, tas laikam liecina par manu nereaalo pieredzi banoshanaa, kikoshanaa un admin_execclient lietoshanaa...........................

P.S. negribas jau nekaa slikta teikt, bet gign forumaa ir diezgan lieli aizspriedumi pret krievvalodiigajiem(piem. anfisa), zheel, dziivojam mees tomeer vienaa valstii, kaapeec radiit liekas probleemas?

P.P.S text aiz nekaa ko dariit....MU apnika sad.gif

Edited by Barclay
Link to comment
Share on other sites

radler un Keda liels senks ka atbalstat mani!! 4.gifbiggrin.gifsmile.gif

no radlera puses peedeejaa laikaa straumeem pluust ironija ,taa kaa vieniigais ,kas tevi ir atbalstiijis ir keda...un tas ,ka 1reiz jau nedabuji tiesiibas arii par kko liecina

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...