Jump to content
GIGN Forum

Diskusija: maksas lietotaji


Recommended Posts

Guest darek

Es domaaju , ka shii domaa ir no viens puses(sorry) stulba , bet no otras puses norm.

Kaapeec slikta::Es cs speeleeju taapeec , ka man patiik un es domaaju , ka lielaakaa dalja memberu arii taadeelj speelee cs..Bet ja peekshnji buutu jaamaksaa tad nah. es labaak eju speeleet serveri kur nav jaamaksaa , un speeleeju laimiigs....

Bet savukaart Kaapeec labi::Soory , bet kaapeec vareetu buut labi , es neko nevaru izdomaat....sorry..

Nu jaa taas ir tikai manas subjektiivas , viena membera domas....

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 148
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Blae nu man 4ista nav ko teikt par sho teemu, bet gribu pateikt vienu (Attiecas uz smiliez.de_2477.gif ):::

1. Ja gribeesi uz servera speeleet (patstaaviigi, bez *disconecta* vai *kicka*), buus jaapiekriit ADMIN'u Noteikumiem (Jaamaksaa)

2. Ja negribi maksaat, no can do... viss paliek tavaas rokaas

3. Speeleet vari ar regjistreetu vai neregjistreetu niku, bet tad negaudo, ka tev uz ekraana nejaushi paraadaas *kick* vai *disconected*

4. Ja tu tieshaam gribi speeleet GIGN serverii, skat 1. Punktu

Man dzilji [beep] white-line, tu maksaa vai nee, tu speelee vai nee.. etc

btw Who Cares ?

Edited by wh1tejohn
Link to comment
Share on other sites

ideja kaa nopeliit ir ok... bet uz shito briinumu var taa pamatiigi iekrist ka vispaar nekaa vairs nav ... var pazust cilveeki... un tad no taas maizes pelniishanas jums tur nesanaaks... sad.gif taakaa par shito vaig kaartiigi padomaat un apsveert visus par un pret un nonaakt pie vilkpeezha (jaunais ES sinoniims vaardam kompromiss[to izdomaaja muusu gudrie valodnieki]) ... wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Mjaaa, ilgi nepagaaj tas laiks, kad saakaas naudas pikjo$ana sad.gif !

Nee, nu ideja jau nav slikta wink.gif - paaris cilveeki uzvaaraas, bet man iipashi nepatiik, ja Tu nemaksaa un peekshnji ienaak kaads kretiins, kur$ no senchiem izspiediis tik cik vajag un ar savu superiigo speelee$anu izmet mani aaraa! Bet tas taa.... tikai manas domas!

Link to comment
Share on other sites

Tavs vienalga diemzheel neko nenoziimee. Man teiksim nav vienalga vai Jurko mochii vai nemochii uz gigna.

2Jurko> Veel nekas liidz galam nav izdomaats un nekaada pikjoshana nav saakusies. Ja saaksies tad viss arii buus izshtudiereets liidz peedeejam...

Link to comment
Share on other sites

es skatos ka daudzi nav uztverushi ideju lidz galam pareizi... maksashana nav obligaata ... vienkarshi, tiem kas gribeetu pikjot, tiem arii tiktu dazhaadi bonusi... jautajums ir taads vai shie bonusi ir vajadziigi. Varbut vel kadi ieteikumi sakaraa par to kaadi bonusi butu vajadziigi? Tjipa 'Deelj kaa tu buutu gatavs maksaat'? Man neinteresee viedokji 'es nebutu gatavs maksaat', tadus es palugshu nemaz reply pogu nespiest 20.gif

Link to comment
Share on other sites

Kjipa pa taadaam lietaam es buutu gatavs maksaat...

It iipashi pa to sisteemu kaa speeleetaaji speelees...

Bet ta labaak nevis 1 ls meenesii bet 12 ls pa gadu vai vairaak (Kaa izdomaas)

Un kaa juus domaajat nodroshinaat ka kaads nespeelees zem kaada cita acconta ?

Un tad sanaak ka no datorsaloniem ariii nevarees , jo piem. uz IP nevarees likt kjipa reg , un pass saglabaajas config.cfg , un ir taadi datorsaloni kuros nav pieeja .cfg failiem... unsure.gif

Link to comment
Share on other sites

Ja katram kas samaksaas 1 Ls meenesii dos slotu rezuultaats buus, ka no serverii esoshajiem 20 playeriem 18 toch buus ar slotu, jo bez taa buus NEREAALI tikt iekshaa, ja jau tagad ir liels chakars.

Un cilveeki, kas speelee arii no klubiem izteereejot 1 Ls par slotu ietaupiis par katru stundu ko vinji panjem klubaa kaadas minuutes 20 (~ 20sant) kuras parasti izteeree tikai konekteejoties(tb meigjinot tikt serverii) - pareikjinat pashi: piemeram dienaa speelee 3h, tas ir 3 x 0.20Ls (jau 0.60Ls dienaa), un taa piemeeram 10 dienas meenesii(daudzi speelee daudz vairaak) - 6Ls !! 6 - 1(samaksa par slotu) = 5Ls(varka) cool2.gif

Karoche reaali ietaupiis naudu, kuru parasti izteeree, lai tikai tiktu serverii!!

Tad jau daudz labaak rulleetu worma levelu sisteema!

Bet viss ir reaali jaapaardomaa un domaaju, ka tas aiznjems ljooti daudz laika..

peace.gif

Link to comment
Share on other sites

Worms, pateiks kaa maksaat! Bet par ko maksaat?

1. Bijacham piekritu!

2. Maksatu par iespeju kaut ko uzlikt uz lapas, lai piemeram skoola var dabut ara, lai nav jastaiga ar disketem, un ta lai citi memberi vinju nevar redzet!

3. Slots nu jaa der, bet buus baigas dirshanas, jo es domaju daudzi maksaas, TB pareejais ko shaja punkta gribu pateikt pateica jau Bijach!

4. Atraak varetu kaut ko nokachaat!

5. Nju davaj domajat, ka un ko! cool2.gif

Link to comment
Share on other sites

Ja katram kas samaksaas 1 Ls meenesii dos slotu rezuultaats buus, ka no serverii esoshajiem 20 playeriem 18 toch buus ar slotu

- vispirms tiek serverii tie kam ir slots

- pectam tiek serverii tiem kas pikjo

- pectam tiek serverii visi registreetie

- pectam tiek serverii visi paarejie

Link to comment
Share on other sites

Antirec! smiliez.de_2477.gif Vi hotite sdelat 4toto tipa cs.4tus.lv ! Tam toze nuzno platit dengi. Nafiga eti bonusi nuzni? Vozmom server cs.dtcom.lv normalnij pro server gde ne igrajut 10 x 10 kak na cs.gign.lv i vse dovolni. I ne nada nikakih bonusov so vsakimi dengami. ja kon4eno ponimaju dlja worm eto povod deneg zarabotat pravda worm biggrin.gif ? Mne kazetsa eto budet figna........i nifiga ne polu4itsa....mda..zadumka lazovaja.Ja dumaju esli budet predprinata takaja akcija i vse na4nut platit to prostim useram nevozmozno budet voobsche zajti na servak....i mnogije prosto ne budut igrat na njom.Zahodi na server kak vsegda cilveeks ; spooki ; Lirels ; macho ; worm ; Hainy; spEEdy ; anfisa i t.d. karo4e vse drug druga o4en horosho znaju...a ostalnim....hren devil.gif

Edited by spooki
Link to comment
Share on other sites

Ja katram kas samaksaas 1 Ls meenesii dos slotu rezuultaats buus, ka no serverii esoshajiem 20 playeriem 18 toch buus ar slotu

- vispirms tiek serverii tie kam ir slots

- pectam tiek serverii tiem kas pikjo

- pectam tiek serverii visi registreetie

- pectam tiek serverii visi paarejie

Es iisti nesapratu kapeec tu man to raadiji.. smiliez.de_2538.gif

Link to comment
Share on other sites

Karo4e - manas domas..

1. Vajag 2vus serverus...

2. Vajag maxaat

(nah man uztureet serveri, lai kaadi haljav6iki tik gamo.. Un savu iespeejamo atalgojumu par "varku" saukaatu - 2 worm)

3.Jaariikojas - laiks ir nauda un naudas mums nav.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...