Jump to content
GIGN Forum

Ram (nepareizs)


Inmate#9
 Share

Recommended Posts

Ja 100% gadijumos buutu ta ka teica vincester.....tad buutu loti labi!!! smile.gif

Man jaerk tads pats Ram kads man jau stav to es sapratu....

PS. nee pag pag pag....tas nozimes ka vins galigi sa4akarets un nebus vairs lietojams ????

Edited by Inmate#9
Link to comment
Share on other sites

I dritvai ko Jus te murgojat! Kas skaitas nepareizais ram ????? Nav tadu nepareizu un pareizu ramu. ir shirba ar kadam frekvencem vinsh stradas. Vinchester taa piksteeshana notiek tikai tad ja rams ir sajats vai izskustejies. Un nekas to4 nedegs, neksplode, nesprags vai kaut kadigi citadi saistisies ar uguni.

Link to comment
Share on other sites

Es nesaku, ka būs ugunskurs vai eksplozija vai kautkas saistīts ar uguni. Es saku tikai to ja piem uzlikt RAM ddr2/667 klāt kādu ddr/400 tad ir liela iespēja ka rams ar mazāku frekvenci vienkārši saakarēsies un nestrādās.

Edited by Tamerlan
Link to comment
Share on other sites

Kr4....es zinu ka par sito nekas nav rakstits!!!

Taatad....

Kas notiks ja es nopirksu RAM kas nav domats manam PC???

nu piemeram man stav DDR..kas notiks ja es ieliksu nejau DDR bet kadu citu kas neatbalsta mana PC ieksas??? huh.gif

ja buus taads rams, kas nederees tu vinju vnk nevareei iespraust! wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Duh nežvanksti pats es rakstu kā saka iz dzīves.

Pats biju uzlicis 512ram ar mazāku frekvenci nekā man bija pēc nedēljas My computer properties jau rādīja ka ir nevis 1Gb RAM bet 512. Izvilku arā 512 ar mazāko frekvenci un pamēģināju pie drauga palaist tas pats mātes plate vienkārši vinju neredz. Tas nozīmē ko ka rams ir sacakarēts un vairs nefunkcionē.

Link to comment
Share on other sites

bwah, manupraat vai nu var iespraust vai nevar biggrin.gif un piikst tikai, kad videokarte ir iesprausta nepareizi vai vispaar karaajaas gaisaa vainezkasturveel. par ramu man nekad nekas piiskteejis nav.

Link to comment
Share on other sites

bwah, manupraat vai nu var iespraust vai nevar biggrin.gif un piikst tikai, kad videokarte ir iesprausta nepareizi vai vispaar karaajaas gaisaa vainezkasturveel. par ramu man nekad nekas piiskteejis nav.

Neee smile.gif Pikstuli atshkjirigi un dazadi, neatceros tagad tieshi bija kaut kaa ja 3 x nopikstas tad bija ramas araa ja 2x tad shkiet procesors atteicies un ja 1x tad bija vidiks smile.gif taaa vot ir smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Nu paga - ir ari tads rams, ko var iespraust, bet vins vienalga neder, jo atskiras tas frekvences.

Tatad -

a) ramam ir jabut tadam, ko var iespraust

B ) ramam ir jabut tadai frekvencei, kadu atbalsta matesplate, savadak nekas nestradas. Es nezinu tas frekvences, bet zinu, ka ta ir stele, ar ko vini ari atskiras, jo izbaudiju to uz savas adas. Laikam pc 133 un 266 ir ta atskiriba.

c) ramus jaliek pari. tas ir rakstits matesplates manuali. Proti - nevar likt 512 un 256 - tad vis drizak nestradas. Tapatas ja ir viens rams, vins jaliek pareizaja slota, nevis kura pagadas. tas viss, ka pareizi saspraust ramus, tas ir rakstits matesplates manuali

d) ar ramu jaapietas loti uzmanigi, jo statiska elektriba vinu var izii sapist un tas nav joks. Es parasti noskaloju rokas, lai nonemtu stat ladinu, pirms to daru. Putuplasta cibas + sintetiskais paklajs = atrakais ram cels uz elli!

un c) punkts nav mans izdomajums. Tam tiesam ir nozime, kada seciba ramus sasprauz matene un ari tas par ramu sprausanu pari nav izdomats - pari nozime piem 2x256 + 2x512 nevis 2x512 + 256.

Beefy

Edited by 0xDEAD BEEF
Link to comment
Share on other sites

mūžīgi putrojos ar tiem simm un dimm, tādēļ nepateikšu, kuriem moduļiem tā bija, bet vecās atmiņas, kuras gāja pa pāriem, bija jāliek vienādas.

tas, ka tamerlāme nejēdz pasargāt rāmi no statikas, arī rada šitādus mītus...

Link to comment
Share on other sites

Gribēju uzprasīt man tagad stāv 2x512 es varu likt vēl klāt 2x1Gb vai tomēr labāk likt tāpat kā pirmais pāris 2x512 ??

Labak visus vienadus un nevis atshkjirigus, tad ir jega no vinjeiem lielaka , neka kad vinji ir dazadi zaudee jaudu.

Link to comment
Share on other sites

bļaģ, nekādu jaudu nezaudēs, ja ievērosi pāris lietas:

1. frekvence - vēlams visiem moduļiem vienādu

2. taimingi (4 cipari, parasti rakstās x-x-x-yay.gif - jo mazāki jo labāk, bet arī vēlams, lai būtu vienādi taimingi

3. izmērs (mb/gb) jau ir pohuj

skaidroju uz pirkstiem pēdējoreiz:

ja ieliek 2 moduļus, vienu ddr400 512mb ar 3-4-3-8, bet otru ddr333 256mb ar 3-3-3-7, abas strādās, pie tam ar rādītājiem ddr333 3-4-3-8.

Kā man viens gudrs datoriķis teica - atmiņa vai nu nodeg pie pirmās ieslēgšanas, vai arī kalpo bezgalīgi (ideālos apstākļos). Pēcāk atmiņas deg tikai pie barošanas problēmām

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...