Jump to content
GIGN Forum

Ban Par Skaistaam Aciim


ban1
 Share

Recommended Posts

Tas jau vairs man nepatīk ienāku, spēlēju visu laiku gign serverī un tad ienāk <flashback> un kautko sāk runāt par to ka man pirms 2gadiem ir bijis bans uz gign servera.

BAN] Izbanojis tevi ir: flashback

BAN] Nobanotaa speletaja niks ir: ban1

Un saka ka vairs es te varot nespēlēt.

BAN] Iemesls banam: sk iisakot EJ PROM un nenaac atpakalj <c> Macho @ Jan 13 2006

Pirms tam viss bija norm ar visiem atkal normāli sadraudzējos, ar visiem pārrējiem adminem norm runāju piemēram, bloodlord, sye, GOLFY_S, aToss, Dj erix, cilveeks. Visu laiku normāli spēlēju bet nu tagad ban par neko, kas tas ir ??

BAN] Bana terminsh ir peec nenoteikta laik

smiliez.de_2125.gifsmiliez.de_2125.gifsmiliez.de_2524.gifsmiliez.de_2125.gifsmiliez.de_2125.gif

Link to comment
Share on other sites

Nu it kā pēc Bustera uzlikšanas visi bani tika noņemti, a ja tā, tad ja tie cilvēki, kuriem bija bans var šeit spēlēt.. Piemēram, nesen redzēju veco cīteru FuNn, nu jau spēlēja tā neko, redz, ka šoreiz bez čītiem. Es par noņemšanu.

ban1, neceri wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Nu jā bet nu vairs tak neviens nau redzējis ka es spēlēju ar 4iitiem un vairs arii nedomaaju esmu naacis pie praata. violent1.gif

Šis arguments nerunā tev par labu, iespējams, ka biji domājis ko citu, bet tad lūdzu iemācies rakstīt tā, lai citi arī saprot ko domā..

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...