Jump to content
GIGN Forum

Recommended Posts

Vardu sakot T uzinaja, ka krievu valdibais ievedis kimiskos ierochus. Protams, vini to grib iznicinat, bet CT nelau to darit. Tipa neatlauj uzlikt bomb un apsaut visu komandu biggrin.gif Vardu sakot orginalais bomb plant scenarijs.

Vieniga lieta, ka lietus karte varetu biku bremzet visu padarisanu. IESPEJAMS...

Autors: BuZZeR;

Max PPL: 32 (16 katra kopene);

R_SPEED: normals, w_poly 500-600 (max 850);

Aiznem vietas: 5.1mb;

Download: de_indust v1.0 final;

Faila formats: ZIP;

Ievertejiet: #1 #2 #3 #4 #5 #6 #7 #8

Nu ko jums tikai atliek izvertet un pienemt vai noraidiet... Man jau patika smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Nav gan... Protams, tur ir kadi 3 vagoni un sliedes smile.gif Tur vairak ir nelieli angari... kur ari ir jaliek bomb un kastem ar kimiskijiem ierochiem biggrin.gif. Pie tam karte nava liela varetu teikt, ka tik ka de_dust2 biku mazaka. Tur pat laga nevar noslepties un kempot. Vienigi sturisos... Es nevaru iemest overview, jo nava kur ielikt kaut kur neta... Bet ta karte smuka, paskraidiju apkart, sakariga...

Link to comment
Share on other sites

Neredzi, tapec, ka tev cl_weather ir atslēgts. Tas ir identiski de_aztec.

Ar jaunām kartēm ir tā, ka viņas lielākā daļa spēļetāju nemaz negrib spēlēt. Piemēram, de_cpl_fire reti kad tiek spēlēta, lai arī ir interesanta karte. Tas tikai tāpēc, ka liela daļa fraggeru paziņo, ka viņi šo karti nezinot, tāpēc nevar no sirds kā roboti atfragoties, un adminam karte ir jāmaina uz kādu daudz nodrāztāku.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

apraxts rlz! pateicoties incarnation!

Es gribu teikt, ka jaunas mapes uz cs.gign.lv servera nenaaktu par ljaunu!

Kuras var mainiit gan pa dienu, gan pa nakti ...

smiliez.de_265.gif

Link to comment
Share on other sites

hmmm pats mapi neesmu iemegjinaajis, bet scriini izstaas interesanti grafiks taads labs.. tongue.gif man leikas ka esmu to mapi redzejis vairakos cs muvikos. bez tam neaizmirsiisim jauno v13 patchu tur man liekas visas mapes ir gaishaakas. un cl_wheather 0

Link to comment
Share on other sites

karte rlz bet uz gigna jau jaunas kartes nav ko cereet jo jaunaa karte

reti kad tiek spēlēta, lai arī ir interesanta karte. Tas tikai tāpēc, ka liela daļa fraggeru paziņo, ka viņi šo karti nezinot, tāpēc nevar no sirds kā roboti atfragoties, un adminam karte ir jāmaina uz kādu daudz nodrāztāku.

un tapeec nav ko cereet jo pat ja ir parastaas kartes mapcyclaa adminiem vinjas besii un vinji tas nespeele...piemeeram shodien domaaju 1.reiz uzspeelee oilrig uz 1.6 bet nee rank1 jau nepatiik taadas kartes kas nav vecaas un pistaas nezcik reizes un uzlika inferno...

un atkal aiziet vecais cycle...inferno,aztec,dust2,(dust)inferno,aztec,dust2....

un taa vienmeer nekas nemainaas...

bija kaadreiz uz 1.5 forsh krievu servs cs.distera.lv kur nevienam admin tiesiibas nebija un tur gaaja visaadas kartes kas bija mapcyclaa tur vareeja izspeeleeties arii militia assault vertigo un dazhaadas citas jo admini tikai bija no klana kam tas servs piedereeja un tie tur reti uzspeeleeja un ja speeleeja tad kartes nemainija vot tas bija forsh servs thumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

hm nu kopsh tika pievienota odigy mape mapcyclam esmu redzeejis biezhi adminus liekam taas mapes bet kamoon oirilgs NAV normala mape. bet shitas militia assault vertigo de clan1 mill cs_estate utt tiek speletas uz gign smile.gif

Link to comment
Share on other sites

cs kartes vispaar tikai 1 reizi esmu speeleejis un tas bija estate kad bija vienreiz vel militia tad arii uzreiz nomainija bez votes uz.....INFERNO grrrrrrr bljee nevaru izteikt kaa taas kartes piebesiijushas jaa tur var normaali izfragoties un ir taa karte itkaa sabalanseeta bet OMG taa izbesiijusies bljee no kautkaadas 1.3 versijas visi vinju draazh un draazh un draaazh zaban.gif tas ir kautkaads debiilisms....kaut taadu karti kaa inferno un dust2 vispaar nahrenizeetu no mapcycliem bljeeee besis vispaar taads shoriit pa to

P.S. sorry par tiem daudzajiem blje un citiem suudiem wacko.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...
  • 1 year later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...