Jump to content
GIGN Forum

X3m Cfg


MADKILL
 Share

Recommended Posts

Fps par 100 vairāk nevar būt, bet tas tā, btw wink.gif

Es arī izmantoju x3m cfg, jo defaultais sux. Normāli Fps ir 100, bet diemžēl tādās kartēs kā de_aztec, kur daudz atvērtas telpas, fps ir ~ 30 - 40.

Pirms daudziem gadiem, kad spēlēju ar kaut kādu citu cfg, bija daudz labāk. Varbūt kāds, kam de_aztec ir fps 100, var padalīties ar savu cfg?

Link to comment
Share on other sites

beerni, par vienu un visaam reizeem atkal un atkal, nu cik var? tie fps tajaa konfigaa ir tik daudz, jo tiek izmantota komanda "developer 1" un fps_max tur poxodu kkaadi 999 ir uzlikti... ar "developer 1" fps leks paari sotakam (ja attieciigi fps_max buus lielaaks par 100), bet visas kustiibas (skrieshana, lekshana utt.) buus leenaakas nekaa ar developer 0, tapeec neizmantojiet to meeslu...

ieteikums visiem, kam ir fps dropi - nedomaaju, ka konfigi jums paliidzees, nopeerciet labaaku kompi...

Pats arī izmēģināju šo x3m.cfg - Kad iegāju fps bija 70. Bet pēc tam kad uzliku atpakaļ savu konfigu sapratu, ka ar manu cfg fps ir 81

priduraks, kaa tev vareeja buut mazaaks fps ar x3m konfigu, ja tur ir uzlikts "developer 1" un "fps_max 999" ? un kas tie bljadj par taadiem mistiskajiem skaitjiem 70 un 81? k-kaads dirseejs bljadj...

Edited by slow hands
Link to comment
Share on other sites

priduraks, kaa tev vareeja buut mazaaks fps ar x3m konfigu, ja tur ir uzlikts "developer 1" un "fps_max 999" ? un kas tie bljadj par taadiem mistiskajiem skaitjiem 70 un 81? k-kaads dirseejs bljadj...

ne ne nedirs pats ja neko nezini bļaģ. Apsties no sākuma mana pc parametrus webā (nick: meee) un tad dirs. Un nets arī man nav nekāds labais (mDSL). Bet šoreiz par netu neiet runa.

Edited by Who.mE?
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...