Jump to content
GIGN Forum

Atkal Par Busteri!


rieksts
 Share

Recommended Posts

Nezinu patiešām pofig kur busteris stāv. Un man nav nekādu problēmu nekas nav jāgaida vai jārestartē kompi ieslēdzu busteri ierubīju paspēlēju CS pa internetu paskatos kautko citu kādu spēli paspēlēju busteri ārā neslēdzu un pēctam esju cs viss ok ārā nemet

Vajag tikai drsk prātiņa un viss būsa ok nevis piedirst visu forumu ar postiem tipa man neiet busters, busters nestyrādā vai busters lago utt.

Edited by Tamerlan
Link to comment
Share on other sites

Man pie pirmās palaišanas reizes hl.exe aizverās ar erroru, otrajā reizē ir ok. Vienmēr huh.gif

Tas būtu sīkums, bet tas lags, kad ik pa laikam fps nokrīt uz 30 tracina. Nezinu kā cīnīties.

esi provējis to jaunāko bustera versiju? Jo daudziem viss pēc tās versijas uzlikšanas sāka FUNCIKLĒT normāli.

Link to comment
Share on other sites

funciklee

shis vards man parak labi patiik 1d71.jpg

ja par temu tad neesu piefiksejis nekadus bugus pedeja laika saistiba ar bustzooru smile.gif

stav visi faili uz desktopa, shorkatz ara no foldera /desktop/buster/ runoju vis apdeitojas if needed, un spelet varu, labu vispar nav un vis ir chikinieka 31.gif

Link to comment
Share on other sites

es un dazi mani draugi esam atklaajusi ka busteris funciklee tikai tad ka vispirms restartee pc un tad uz reidz jaapalaiz busters un jaaiet speeleet gignaa!!!!kaapeec taa!!!!

me tas pats... bet tas ir reti... bet ira... tapeec arii topicu vienreiz biju uzrakstiijis...

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...