Jump to content
GIGN Forum

Uudee Bralis Dexyus


calens
 Share

Recommended Posts

Kaa jau agrak bija zinams nejaukais sikais perdelis dexyus trauceja savam BRALIM uuDEE normalu dzivi GIGN'a chitojot ar vina pw un adminejot ar vina pw, shoreiz vinsh speleja pret manu draugu 1x1 de_dust2 ieksh a1 un a2 un ieteicams butu sho demku skatities ar wh un vajadzetu gudru chiteru kjerstitaju viedoklus ka piemeram Slowiks aka Slowhands vai kads cits mans viedoklis ka shoreiz ari vinsh lietoja papildprogrammas nu ko skatamies un apspriezham varetu iznakt interesanti

>>> http://yy.lv/download.php?f=22064 <<<<< DEMO , Skatamies un spriezham

cool2.gif

Link to comment
Share on other sites

Domā, ka kādam tas rausta?

Ev, vakar speleju pret SpawN un man ir demo, tikai nezinu, kā lai viņu dabū internetā!!!!

Ieklausieties viņa!!!!111oneoneone1111

BTW: es tūlit ar tavu niku ieiešu ļevaja serverī , ar čītiem , uzcepšu demo , un ielikšu te. zaban.gif

Link to comment
Share on other sites

Kaa jau agrak bija zinams nejaukais sikais perdelis dexyus trauceja savam BRALIM uuDEE normalu dzivi GIGN'a chitojot ar vina pw un adminejot ar vina pw, shoreiz vinsh speleja pret manu draugu 1x1 de_dust2 ieksh a1 un a2 un ieteicams butu sho demku skatities ar wh un vajadzetu gudru chiteru kjerstitaju viedoklus ka piemeram Slowiks aka Slowhands vai kads cits mans viedoklis ka shoreiz ari vinsh lietoja papildprogrammas nu ko skatamies un apspriezham varetu iznakt interesanti

>>> http://yy.lv/download.php?f=22064 <<<<< DEMO , Skatamies un spriezham

cool2.gif

Ļauj man tev nedaudz paskaidrot lietas būtību. Šī topika un šī demkas ielikšana šeit ir līdzvērtīga situācijai, kad kāds čalis NATO Samita laikā ir uz lielākā ēdienu galda vidū nospiedis neveselīgas krāsas kluci, to ir nofilmējušas puspasaules televīziju pārstāvji un tas ir izpelnījies nosodījumu gandrīz no visiem cilvēkiem kas to ir redzējuši. Cilvēki ir šokā un nesaprot kā kaut ko tādu varēja pieļaut.

Tagad, pēc 20 gadiem džeks beidzot ir izlaists no cietuma kaut kur Sudānas ziemeļos, jo reti kura valsts viņu grasās ielaist savā teritorijā. Izlaists no cietuma viņš kļūst par bomzi un kādā saulainā sestdienas vakarā izdomā apmeklēt publisko tualeti. Šajā publiskajā tualetē viņš nospiež tradicionāla izmēra un krāsas kluci. Nu lūk, ja kāds būtu nofilmējis to kā viņš spiež to kluci, tad to filmiņu varētu pielīdzināt tevis ieliktajai demkai wink.gif

Link to comment
Share on other sites

experts slowiks ir klaat smile.gif

slinkums un arii neredz jeegu skatiities to demku, nu iespeejams vinsh spelee ar chiitiem tanii demkaa, ko tad mums tagad dariit? domaaju, ka uudee peec shii posta apskatiishanaas vareet nopeert savu mazo braali un pateikt, ka chiitot ir slikti, bet vai taapeec dexijs (muahaha) turpmaak nechiitos? nedomaaju...

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...