Jump to content
GIGN Forum

Ljoti Luudzu Paliigaa!


Recommended Posts

ljoti luudzu paliidziet ar sv_downloadurl(paliidziet tikai tie kam straadaa) karo4 vai kaads nevar uzraxtiit peec siikumiem kaa tas viss jaauzliek!!!man ir savs ftp folderis!!!taa karo4 es pie taa server.cfg faila visu ierakstiiju peec pamaaciibas no viena foruma anglju valodaa es raxtiju shaadi

//Downloadurl CVARS

sv_downloadurl "ftp://darkcarrot.ucoz.com/cstrike/"

sv_allowupload 1

sv_allowdownload 1

un man vinjsh nestraadaa!!!!kaapeec????servera konsolee nekas nau jaaraksta!!!nu karo4 pasakiet visu ko zinat!!!! thumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

ljoti luudzu paliidziet ar sv_downloadurl(paliidziet tikai tie kam straadaa) karo4 vai kaads nevar uzraxtiit peec siikumiem kaa tas viss jaauzliek!!!man ir savs ftp folderis!!!taa karo4 es pie taa server.cfg faila visu ierakstiiju peec pamaaciibas no viena foruma anglju valodaa es raxtiju shaadi

//Downloadurl CVARS

sv_downloadurl "ftp://darkcarrot.ucoz.com/cstrike/"

sv_allowupload 1

sv_allowdownload 1

un man vinjsh nestraadaa!!!!kaapeec????servera konsolee nekas nau jaaraksta!!!nu karo4 pasakiet visu ko zinat!!!! thumbsup.gif

ja jaa!!!!! Saakaas Sw_Downloadur nejeit tapec kad nveins vel nav iemacijiess pareizii ierakstitt server.cfg failaa pareizii adresii no kuraa javelkaas failiem!

Server.cfg failaa ir apakšaa jaraksta ta kā ir zemāk un pec tam iekopee HLDS servera konsulē! Un tas ir viss!

"http://darkcarrot.ucoz.com/cstrike"

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...