Jump to content
GIGN Forum

Mīkla


psycho
 Share

Recommended Posts

  • Replies 81
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

1. Rītā garš, pusdienā īss, vakarā atkal garš.

2. Izkāris mēli, koku laiza.

3. Kas par visu augstāks?

4. Kas vīrus gāž bez rokām?

5. Gaisā kāpj, zemē nekrīt.

Nu šitās tādas LV mīklas... Kas atminēs dabūs cepumu!

1. kā jau teica ēna, diezgan acīmredzami smile.gif

2. Ēvele

3. Debesis vroģe, bet par debesīm augstāka ir stratosfēra un izplatījums, ja vien mēs nepieņemam, ka mēs arī no turienes pieņemam debesis kā punktu kas ir augstāk. Vispār jau diezgan nekorekta mīkla.

4. Ļoti daudz lietas - sākot jau ar minēto kājnieku mīnu, turpinot ar meteorītu, zemestrīci, tornado vai vienkārši stipru vēju, indi, alkoholu, ātri lidojošu miskastes konteineru, dažāda veida dzīvniekiem (neskaitot primātus, jo tiem ir rokas) un beidzot ar granātām un spridzekļiem smile.gif

5. Lietas, kas vieglākas par gaisu, teiksim dūmi vai kaut vai tas pats hēlija balons.

vai es neesmu supergudrs smile.gif

Link to comment
Share on other sites

4. Ļoti daudz lietas - sākot jau ar minēto kājnieku mīnu, turpinot ar meteorītu, zemestrīci, tornado vai vienkārši stipru vēju, indi, alkoholu, ātri lidojošu miskastes konteineru, dažāda veida dzīvniekiem (neskaitot primātus, jo tiem ir rokas) un beidzot ar granātām un spridzekļiem smile.gif

vai es neesmu supergudrs smile.gif

sapeeries laugh.gif

p.s vinchister modernā- smiliez.de_1164.gif

Link to comment
Share on other sites

es reāli iekļāvu visas kategorijas, kuras eksistē, jo pieņemot ka sprāgstvielu kategorijā kājnieku mīna ir kaut kur pa vidu vai beigās un granāta un spridzekļi sākumā, es sāku ar iziešanu no šīs kategorijas, apstaigāju visas citas un atnāku atpakaļ uz tās sākumu wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...