Jump to content
GIGN Forum

Mīkla


psycho
 Share

Recommended Posts

  • Replies 81
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

panjem zem pudeles paliec korkji un neapgazot pudeli dabun vinju no apakshas ara

atbilde:panjem ar linealu ieliec pa apaksha esoso korkji

korkjis aizlidos bet pudele staves ka stavejusi tikai biki zemak laugh.gif

1 cilveks devas pie drauga

neapstajoties pie dzelzcelja devas tam pari

ignorejot celazimi kjiegelis vinsh devas talak

tad vinsh apstajas pie tas zimes kad stavet aizliekts

poli4i vinjam nepiesejas

kapec ?

tapec ka....

Link to comment
Share on other sites

vaitad nav vispirms dalishana un tad saskaitishana?

vai tad ir starpība?

_ _ _ _ _ _

Q: How do you get an emo out of a tree?

A: Cut the fucking rope.

smile.gif tu gribi teikt ka starp 4/2 un 2+1 nav starpības?

un miedziņš nekur neiekrita.

p.s.

lol neredzēju visus tos postus pirms manis. Un lētākais ko tu varēji izdomāt ir atmazgāšanās ar "joku". laugh.gif

Link to comment
Share on other sites

smile.gif tu gribi teikt ka starp 4/2 un 2+1 nav starpības?

un miedziņš nekur neiekrita.

p.s.

lol neredzēju visus tos postus pirms manis. Un lētākais ko tu varēji izdomāt ir atmazgāšanās ar "joku".  laugh.gif

nu bļad, pajokoju, šoreiz nesanāca.

end of this theme.

P.S. "joks" jau bija domāts no paša sākuma. tik daudz jau nu vēl izrēķināt māku smile.gif

Edited by cash^
Link to comment
Share on other sites

1 cilveks devas pie drauga

neapstajoties pie dzelzcelja devas tam pari

ignorejot celazimi kjiegelis vinsh devas talak

tad vinsh apstajas pie tas zimes kad stavet aizliekts

poli4i vinjam nepiesejas

kapec ?

tapec ka....

varbuut taapeec, ka vinjsh gaaja ar kaajaam?! wink.gif

Link to comment
Share on other sites

pa celju brauc mazs zils kamazinsh, cik mashiinu brauc pa celju?

ja belashu tirgotaaja Ljena paardod triis belashus dienaa un viens belash tiek taisiits no 1/3 kakja, tad cik ilgi sunji var dziivot neuztraucoties, ja Kalviisha apetiite pieaug par 1,435% dienaa, iznemot sveetdienaas un briivdienaas, bet dienaas kad Demakova uzvelk minjukus Kalviisha apetiites pieauguma procenti dubultojas.

Mini miiklinju mazo berninj liidz tev suka smadzenes uzvaaraas

Edited by kerchs
Link to comment
Share on other sites

Q:CIk gnomus vajag lai nomainiitu spuldziiti?

A:12- 1 kas nomaina, 11, kas uzcelj to 1 tik augstu...

Q: kas ir dzeltens un raada fakuca

A: 29.gif

Q: Dega 3 svecas, vienu nopuuta, cik palika?

A: izdomaajaat pashi

Q special for cash: Daarzaa aug 3 aabeles, bumbieres ir pa 3 vairaak nekaa aabelju, bet kjirshu ir pa 2 mazaak nekaa bumbieru, cik aabelju daarzaa??? blink.gifsmiliez.de_2477.gif

Link to comment
Share on other sites

Q special for cash: Daarzaa aug 3 aabeles, bumbieres ir pa 3 vairaak nekaa aabelju, bet kjirshu ir pa 2 mazaak nekaa bumbieru, cik aabelju daarzaa??? blink.gif  smiliez.de_2477.gif

special for RiSKS: PAŠOL DIRST!!

P.S. 2 ābeles

Edited by cash^
Link to comment
Share on other sites

Tātad - manas nevainīgās mīkliņas happy.gif :

1. Lai vareetu no priekshas paglaudiit, vajag aizmuguri palaiziit.

2. Apkaart mati, viduu desinja.

3. Uz priekshu un uz atpakalj, abiem kopaa labi.

4. Ko Tu taa uz mani skaties, nomet draanas un meties virsuu.

5. Mataina galvinja, veikli aiz vaidzinja straadaa.

6. Sieviete, kura no saakuma ap Tevi nepacietiigi trinas, bet peec tam jau naudu prasa.

7. Ieiet sauss, iznaak mitrs un daavina siltumu un laimi.

8. Kljuust garaaks, kad vinju njem ar rokaa. Kad tas kljuust garaaks, to ievada atveree.

9. Kurai sociaalai grupai kritiskaas dienas ir divas reizes gadaa?

10. Pie taa turas ar divaam rokaam, seezjas virsuu un vismaz 5 minuutes taa kaartiigi pasviist. Peec tam gan ir labi.

11. Kaadas 40 minuutes( vai pat vairaak) ar to cilveeki nodarbojas naktii.

Un atbildes:

1. Marka.

2. Kukuruuza

3. Shuupoles

4. Gulta

5. Zobubirste

6. Konduktore

7. Teejas maisinjsh

8. Droshiibas siksna

9. Studentiem

10. Velotrenazjieris

11. Internets

atradu draugiem.lv kautkad pirms kāda laiciņa, autoru nezinu.

Link to comment
Share on other sites

biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif nežēlīgi ver parēkties ar shitām miklām nevaru beigt ņirgt.

a man ari viena ir prātaa es shito bishk pielaboju.

A un B , vell daži burti sēž uz jumta A un B nokrīt un pārsit galvu viņus aizved uz reanimāciju (opērēt) vēlak parējie kas palika uz jumta bija teroristi un uzspridzināja jumtu. kur ir A un B ?

Atminējums : A un B sež uz reanimācijas jumta HA HA HA

Link to comment
Share on other sites

Tātad - manas nevainīgās mīkliņas happy.gif :

1. Lai vareetu no priekshas paglaudiit, vajag aizmuguri palaiziit.

2. Apkaart mati, viduu desinja.

3. Uz priekshu un uz atpakalj, abiem kopaa labi.

4. Ko Tu taa uz mani skaties, nomet draanas un meties virsuu.

5. Mataina galvinja, veikli aiz vaidzinja straadaa.

6. Sieviete, kura no saakuma ap Tevi nepacietiigi trinas, bet peec tam jau naudu prasa.

7. Ieiet sauss, iznaak mitrs un daavina siltumu un laimi.

8. Kljuust garaaks, kad vinju njem ar rokaa. Kad tas kljuust garaaks, to ievada atveree.

9. Kurai sociaalai grupai kritiskaas dienas ir divas reizes gadaa?

10. Pie taa turas ar divaam rokaam, seezjas virsuu un vismaz 5 minuutes taa kaartiigi pasviist. Peec tam gan ir labi.

11. Kaadas 40 minuutes( vai pat vairaak) ar to cilveeki nodarbojas naktii.

Un atbildes:

1. Marka.

2. Kukuruuza

3. Shuupoles

4. Gulta

5. Zobubirste

6. Konduktore

7. Teejas maisinjsh

8. Droshiibas siksna

9. Studentiem

10. Velotrenazjieris

11. Internets

atradu draugiem.lv kautkad pirms kāda laiciņa, autoru nezinu.

tu esi nežēligs SEXaparats

Link to comment
Share on other sites

3vardes 3dienās apēd 3mušas,cik dienās 1varde apēdīs 1nu mušu? 1d71.jpg

vienu ?

Triis draugi atnaaca uz kafejniicu. Pasuutiija eest, paeeda. Oficiants atnes reekjinu: 30 dolaari. Katrs pa desmitniekam sametaas - eerti. Seezh taalaak. Peec kaada laika kasieris pasauc oficiantu un saka: "Es kljuudiijos. Tev bija jaaprasa 25 dolaari, nevis 30. She tev 5 dolaari, atnes atpakalj." (nu gadiijaas godiigs cilveeks ) Oficiants saak domaat: "Kaa vinji 5 dolaarus uz triis cilveekiem sadaliis?" - ieliek divus dolaarus sev kabataa, un atdod vinjiem triis dolaarus. Klienti katrs pa dolaaram arii panjeema. Sanaak, ka katrs samaksaaja 9 dolaarus. Taa? (3x9=27) , ak jaa, oficiantam kabataa ir 2 dolaari, kopaa 29, bet bija 30? Kur palika viens dolaars?

Link to comment
Share on other sites

3vardes 3dienās apēd 3mušas,cik dienās 1varde apēdīs 1nu mušu? 1d71.jpg

1aa dienaa 3 vardes apeed 1u mushu, taatad 1a varde 1u mushu apeediis 3 dienaas

Triis draugi atnaaca uz kafejniicu. Pasuutiija eest, paeeda. Oficiants atnes reekjinu: 30 dolaari. Katrs pa desmitniekam sametaas - eerti. Seezh taalaak. Peec kaada laika kasieris pasauc oficiantu un saka: "Es kljuudiijos. Tev bija jaaprasa 25 dolaari, nevis 30. She tev 5 dolaari, atnes atpakalj." (nu gadiijaas godiigs cilveeks  ) Oficiants saak domaat: "Kaa vinji 5 dolaarus uz triis cilveekiem sadaliis?" - ieliek divus dolaarus sev kabataa, un atdod vinjiem triis dolaarus. Klienti katrs pa dolaaram arii panjeema. Sanaak, ka katrs samaksaaja 9 dolaarus. Taa? (3x9=27) , ak jaa, oficiantam kabataa ir 2 dolaari, kopaa 29, bet bija 30?  Kur palika viens dolaars?

3 draugi samaksaaja 27$, no kuriem 2us savaaca oficiants, taatad 27-2=25!!! veel var piemineet, ka 27+3=30 (saakumaa samaksaataa sumaa).

Link to comment
Share on other sites

Tātad - manas nevainīgās mīkliņas happy.gif :

1. Lai vareetu no priekshas paglaudiit, vajag aizmuguri palaiziit.

2. Apkaart mati, viduu desinja.

3. Uz priekshu un uz atpakalj, abiem kopaa labi.

4. Ko Tu taa uz mani skaties, nomet draanas un meties virsuu.

5. Mataina galvinja, veikli aiz vaidzinja straadaa.

6. Sieviete, kura no saakuma ap Tevi nepacietiigi trinas, bet peec tam jau naudu prasa.

7. Ieiet sauss, iznaak mitrs un daavina siltumu un laimi.

8. Kljuust garaaks, kad vinju njem ar rokaa. Kad tas kljuust garaaks, to ievada atveree.

9. Kurai sociaalai grupai kritiskaas dienas ir divas reizes gadaa?

10. Pie taa turas ar divaam rokaam, seezjas virsuu un vismaz 5 minuutes taa kaartiigi pasviist. Peec tam gan ir labi.

11. Kaadas 40 minuutes( vai pat vairaak) ar to cilveeki nodarbojas naktii.

Vnk

marka

kukurūza

šūpoles

gulta

zobu birstīte

tramvaja konduktore

tējas maisiņš

drošības siksna

studentiem

velotrenažieris

nternets

Link to comment
Share on other sites

vienu ?

Triis draugi atnaaca uz kafejniicu. Pasuutiija eest, paeeda. Oficiants atnes reekjinu: 30 dolaari. Katrs pa desmitniekam sametaas - eerti. Seezh taalaak. Peec kaada laika kasieris pasauc oficiantu un saka: "Es kljuudiijos. Tev bija jaaprasa 25 dolaari, nevis 30. She tev 5 dolaari, atnes atpakalj." (nu gadiijaas godiigs cilveeks ) Oficiants saak domaat: "Kaa vinji 5 dolaarus uz triis cilveekiem sadaliis?" - ieliek divus dolaarus sev kabataa, un atdod vinjiem triis dolaarus. Klienti katrs pa dolaaram arii panjeema. Sanaak, ka katrs samaksaaja 9 dolaarus. Taa? (3x9=27) , ak jaa, oficiantam kabataa ir 2 dolaari, kopaa 29, bet bija 30? Kur palika viens dolaars?

Bet shitaa miikla ir laba, man kad pirmo reizi iedeva es man liekaas, kaadas 3 h domaju biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

vienu ?

Triis draugi atnaaca uz kafejniicu. Pasuutiija eest, paeeda. Oficiants atnes reekjinu: 30 dolaari. Katrs pa desmitniekam sametaas - eerti. Seezh taalaak. Peec kaada laika kasieris pasauc oficiantu un saka: "Es kljuudiijos. Tev bija jaaprasa 25 dolaari, nevis 30. She tev 5 dolaari, atnes atpakalj." (nu gadiijaas godiigs cilveeks  ) Oficiants saak domaat: "Kaa vinji 5 dolaarus uz triis cilveekiem sadaliis?" - ieliek divus dolaarus sev kabataa, un atdod vinjiem triis dolaarus. Klienti katrs pa dolaaram arii panjeema. Sanaak, ka katrs samaksaaja 9 dolaarus. Taa? (3x9=27) , ak jaa, oficiantam kabataa ir 2 dolaari, kopaa 29, bet bija 30?  Kur palika viens dolaars?

Tur gadījumā nesanāk tā ka viņi samaksāja katrs 9us (x3=27) + viņi dabūja katrs pa dolāram atpakaļ, bet no tiem 3 oficiants 2 savāc sev...

Tātad 3-2=1

P.S 45ās minūtēs smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Bet shitaa miikla ir laba, man kad pirmo reizi iedeva es man liekaas, kaadas 3 h domaju biggrin.gif

tā nav mīkla, tā vienkārši ap pirkstu aptīšana.

kad tiek prasīts kur palika tas viens, tad noformulēts tā... neloģiski. 30 dolāri bija 3x10. 25 dolāri 3x9 - 2. No 30 uz 25 pāreja -3 džekiem un 2 oficiantam. No 27 uz 30 nevar pāriet, pieliekot oficianta 2, jo tas ir neloģiski - 27 var rasties tikai gadījumā ja no 30 atņem džeku trīs $ (jo pie 25 pieskaita oficianta divus). Ja drusciņ padomā tad viss ir diezgan skaidrs smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...