Jump to content
GIGN Forum

Shtorms


MADKILL
 Share

Recommended Posts

  • Replies 52
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

paprasi mamai lai izvērtē situāciju cool2.gif Ziņās teica, ka vecākiem jāizvērtē situācija. Ja tev māte atļauj neiet, tad neej! Vai arī aizejat ar Vasju iedzert šnapsi un skolotājai pasaki, ka tikšana uz skoli bija dzīvībai bīstama.

wink.gif

Edited by darker
Link to comment
Share on other sites

nu ja kaads no jums dziivo mezhaa, tad labaak toch neejiet, jo var kaads koks uzkrist virsuu... nedomaaju, ka tas veejsh buus tik speeciigs, lai aizlidinaatu pa gaisu sabiedrisko transportu, tapeec droshi riit 7:00 seedieties tramvajos un uz skolinju smile.gif sacereejaaties, kur tie laiki, kad ziemas briivlaiks tika pagarinaats par 1 nedeelu deel taa, ka bija nezheeliigs aukstums, labi laiki bija, jeptv...

P.S. a lol, flashbacks tak dziivo mezhaa smile.gif

Edited by slow hands
Link to comment
Share on other sites

Iisteniibaa buutu reaali forshi neiet uz skolu shodien. Vakar kkur ap 19:00 elektriiba chakareejas un es aizgaaju guleet. Domaaju guleeshu liidz 6 no riit, bet nekaa, pamodos tagad un zinu, ja riit aizieshu uz kolu, tad buushu miegains, rupjsh un briizhiem aizmidzis. Tik feini buutu seedeet maajaas. Iesleegt kaadu normaalu Hatebreed, Dimmu Borgir vai Children of bodom (grupinjas kuras man shobriid pievelk) gabalu un vienkaarshi bezjegaa chakareet internetu. Mosh uztaisiit kaadu skaist signature vai pamekleet kaadu normaalu free hostu un pachakareeties bishkjinj. laugh.gif

Link to comment
Share on other sites

Sapnot nav slikti!

Bet tas nepiepildisies!

Ja rit nebus jaiet uz Skolu!

Tad es tev 10Ls!

Tu laikam esi tik stulbs, ka zinjas neklausies, vai vnk zemaak par 2 postu nelasi..

paprasi mamai lai izvērtē situāciju cool2.gif Ziņās teica, ka vecākiem jāizvērtē situācija. Ja tev māte atļauj neiet, tad neej!
Link to comment
Share on other sites

Sapnot nav slikti!

Bet tas nepiepildisies!

Ja rit nebus jaiet uz Skolu!

Tad es tev 10Ls!

Davaj, tureeshu tevi pie vaarda. Ja nebuus 10Ls, es kkaa dabuushu adminja tiesiibas uz foruma un uzlikshu warnu, kaut vai tas buus peec 5 gadiem. evil6.gif

Link to comment
Share on other sites

paprasi mamai lai izvērtē situāciju cool2.gif Ziņās teica, ka vecākiem jāizvērtē situācija. Ja tev māte atļauj neiet, tad neej! Vai arī aizejat ar Vasju iedzert šnapsi un skolotājai pasaki, ka tikšana uz skoli bija dzīvībai bīstama.

wink.gif

šajā postā šķiet viss ir skaidri un gaiši pateikts!Bet nu ja vētra ir virs 25m/sek tad it kā oficiāli lidz 12klasei ir atļauts palikt mājās,jo pastāv risks savainoties ceļā uz skolu smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...