Jump to content
GIGN Forum

Wtf ?


Recommended Posts

Man bija pc ļoti slikts ar 256 MB ramu, vidiokaarte 156 MB u.t.t un parastais mdsl internets! Un pavilka cs serverī kādus 14 cilvēkus bez lagiem. Tagad man pc 1024 MB un videokarte 256 MB nu karoci tagad dators ir 100 % labaks un internets mdsl 2.komplekts internets man ilgi pisas bet tagad vis ok sataisija man vinu. Un tagad kad spēle kādi 4 un vairāk cilvēki lago serveris mad.gifmad.gif

KAs par problēmu lūdzu pasaka evil6.gif

Wtf ? smiliez.de_2477.gif

Link to comment
Share on other sites

Man bija pc ļoti slikts ar 256 MB ramu, vidiokaarte 156 MB u.t.t un parastais mdsl internets! Un pavilka cs serverī kādus 14 cilvēkus bez lagiem. Tagad man pc 1024 MB un videokarte 256 MB nu karoci tagad dators ir 100 % labaks un internets mdsl 2.komplekts internets man ilgi pisas bet tagad vis ok sataisija man vinu. Un tagad kad spēle kādi 4 un vairāk cilvēki lago serveris mad.gifmad.gif

KAs par problēmu lūdzu pasaka evil6.gif

Wtf ? smiliez.de_2477.gif

Ja tu domaa kad tev ar 2 mdsl komplektuu ir labaaks nets tu diktii maldiess! Tas kad tev tagad rem ir 1024 tas neko nedot serverim rams tikai dot lai atraak mainitoss mapes un viss takaa . un lago tev tapec kad vnk tev mdsl 2 komplekts ir sliktaaks tapec jau vins ir tik lets .

Link to comment
Share on other sites

NU lab varetu stastit gari nu bet isi.. Tadad man bija tadi pati problema ka tev kad kompis bija sudigaks vis gaja normali net ar bij sliktaks tad uzlaboju ar ramu video un netu nu bet tad sakas lagi nu saka besit lidz pagajushaja menesi saka navigi lagot jaw uz 10 slotiem izmeginaju visu ar realtime ar pagigng faili palielinashanu nekas nesanaca.. Nu nonacu pie risinajuma ka vainigs Windows panemu zdzesu parinstaleju un tagad viss iet normali nevajag nekadu priority mainit neko vis iet ideali bez lagiem pat tad ja kadam genijam kas ienacis serveri ar visadam fignjam ping ir par 1000 pat tad visiem iet ideali..

Ble roakas nogura biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

Besy tie cilvecini kas nemak izmantot mekletaju un vispar man tev ir paris jautajumi :

1. saksim ar to ka NAFIG tu te radi cik tev Video karte tev tie6am liekas ka tas ko mainys?? Cerams ka tu neiedomajies ka videokarte serveri padara labaku , jo TAS TA NAV!! Video karte tev nesamazinas lagus un vispar tev serverim neko nemainys Ja godygi es zinu ka daudzi vispar servara kompin ieliek kkadu 8Mb videokarti un viss jo neko tas nemainys pat ja ieliksi pa6u jaunako karti ko var nopirkt...

2. Es ceru ka tu neieliki RAM tikai tapec ka domaji ka uz 6y "Krutaa neta" Tev buus Uber krutais serveris Jo foruma tas ir simt un vienu reizi jau TEIKTS ka mdsl neder serverim jo tam ir parak mazs Upload atrums un pietam mdsl ir vins no suudygakajiem netiem ko vispar var gribet.

Iesaku tev ja dzyvo vieta kur pieejams cits nets apsvert iespeeju par Interneta nomainu .. Piemeram ja dzyv Pardaugava tad ieaku zb vai Vis-It abiem tyri labs nets... Bet ja dzyvo vieta kur citas iespejas nav tad aizmirsti par laba servera ture6anu liidz brydim kad tev buus pieejams labaks nets smile.gif

Esmu maita Tapec neapvainojies ka rakstu ar uzbraucieniem smile.gif

Link to comment
Share on other sites

nu nezinu pec manam domam zemak par mdsl nevar nolaisties ja nu vienygi bezvadu nets zaban.gif no ta man to4 pretygi paliek

es piemeram uzskatu ka labakais serverim ir kabel internets tur Upload kadi 2 mb/s pilnyba pietiek lai nelagotu es piemeram esm turejis serveri ar Pc kuram tikai 666mhz un 512SDram tas pat tureja uz 14 cilvekiem ar maziem lagiem smile.gif

Link to comment
Share on other sites

ka tiki ne arī.man no MDSL kačājas uz 1000 kb/s...un vēl 15 slotu? SH serveri+2plugini pavel kā zvērs! thumbsup.gif

Kā zvērs, tu saki? Mums te darbā bija mdsl nets, 1024ram,2.3ghz! Palaižam serveri, viss ok, norm iet, nākošajā dienā atsājām neauzraudzībā datoru, jo apkalpojām klientus (pārdodam datorus). tad ap 18.00, kad klienti bija pamaz, atbrīvēju laiciņu un pastijos, kas notiek ar serveri, sākumā neko nepamanu, tad eju mājaslapā neiet, tad pastos uz modēmu activity un internet neejošs! Tad nolēmām nomainīt netu, par 36lati, tagad viss ok, bez lagiem!

Edited by kaarums
Link to comment
Share on other sites

ka tiki ne arī.man no MDSL kačājas uz 1000 kb/s...un vēl 15 slotu SH serveri+2plugini pavel kā zvērs!

Jautajums kada sakara 6eit bazt ieksha DownloaD ATRUMU JA TAM AR SERVERI NEKADAS SAISTUBAS GANDRYZ VISPAR NAV ???

Serverim galvenais ir Upload atrums nevis download ko tad tu taja servery taisies ka4at??? Speeleetajus lejupieladesi ???

biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif

Edited by SMACKER
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...