Jump to content
GIGN Forum

1first Good Men Movie!


GooD`MeN
 Share

Recommended Posts

nezinu vai ir veerts vilkt, jo ja tas movegs ir 3min garsh, tad tas noziimee, ka esmu nonaacis gruutas izveeles priekshaa - skatiities smirdiigu puba movegu vai pasham ieiet smirdiigaa pubaa un 3min uzspeleet, hmm...

Izvelies 3variantu!Nu nevelc no yy.lv bet gana pirmajā topicā,un pagaidi 3-5minutes un tad kačā lejā!

Link to comment
Share on other sites

Good Men, nu nav shitaa nekada filminja normala... Saprotu, kad tu laikam esi saacis tiko vinjas taisiit, tapec shito filminju buutu paradijis labaak kadam no saviem draugiem,nevis uzreiz gign licis smile.gif Fragi pilnigi nekas iipash nav, specefekti salikti smuki smile.gif

Bet varbuut labaak veel 2 meneshus butu pashaudijies, 2 meneshus pamacijies normalus movie taisiit, un vot tad licis gign, kur tevi tad noverteetu thumbsup.gif

p.s. Kapec visi te liek ar shitaam atmaskaam, es pirmo reizi tapeec sudigs... Maybe labaak eu dzeki, es tikai paris meneshus taisu, ievertejat ka man sanaak, nevis bleizh ka gatavs jau pirmais wink.gif

p.s.s. NAV shitas nekaads uzbrauciens, vnk pamacosha atbilde, ko un ka labaak thumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

a ko es saku?

Es vainigs ka tas FF iemaldijas pa vidu? Un runajot par sakumu,tasd inferno kartee tas bija 1rounds pec rr rounda un 7 fragi+uzlikts c4 un tad kad mahmedam ar nazi skreju pakalj man bija palikusi 1lode deaglii,bet tas taa...Lai jau paliek...Kritika naak tikai pa labu:))

Link to comment
Share on other sites

Es vainigs ka tas FF iemaldijas pa vidu? Un runajot par sakumu,tasd inferno kartee tas bija 1rounds pec rr rounda un 7 fragi+uzlikts c4 un tad kad mahmedam ar nazi skreju pakalj man bija palikusi 1lode deaglii,bet tas taa...Lai jau paliek...Kritika naak tikai pa labu:))

Nu re jau kaut kas interesantaaks paliek smile.gif Svece nav jatur puuraa, paraadi kas tev un kaa bija lai cilvekiem ir interesanti, un gign liec filminju tad, kad pats uzskati, kad tas nav suuds, un parejie arii, un viss buuss bumbaas smile.gif

Keep up the good work thumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

nu fragi - 3

kvalitāte - 8

soundtrack - 6

efekti - 6

Ir jānoņem hud_saytext. Vēl tie FF bija pilnīgi nevietā. pārāk daudz skraidīšanas beztolkā. fragi nebija nekas īpašs, dažviet pat vairāk funpārtam der(inferno uz B ar deaglu tupošu cilvēku nenošaut lol.gif ). Nu centies, gan jau kādreiz būs labāks.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...