Jump to content
GIGN Forum

Shis Un Tas


Dr. Pain
 Share

Recommended Posts

Shodien sanaaca mazliet briivs laiks, taapeec izdomaaju apskatiities, kas pa suudiem man uz desktopa staav (pie galda arii vajadzeetu kaut kad piekjerties sad.gif). Taa nu uzduuros kaut kam patieshaam skaistam. Spiediet te, lai nokachaatu. Pats es sho filminju pirms n-tajiem meeneshiem nokachaaju fishkaas, taapeec gan jau dalja buus redzeejusi, bet skatiities taapat ir veerts (domaaju, arii tiem, kas nepaarzina vaacu valodu).

Ja jau esmu uzsaacis topiku, tad pie reizes veelos jums dot iespeeju dzirdeet ko patieshaam lielisku. Mazlietinj no latgalju repa (riktiigs andergraunds, nav nekaads borowa mc) vareesiet dzirdeet te. Veelos juus iepaziistinaat arii ar taadiem maaksliniekiem kaa Kaarlis Aspiriins un onkulis Dzenis - shis un tas no vinjiem.

P.S. Ja jau man ir pasham savs topiks, tad varu pazinjot visiem smagaas muuzikas cieniitaajiem, kas neseko liidzi jaunumiem vai varbuut vienkaarshi nav veel liidz galam iepazinushies ar shaada tipa muuzikas izpildiitaajiem - 22. I klubaa "Melnaa Piektdiena" uzstaasies grindcore/death metal grupa Napalm Death. Man jau sen biljetes kabataa, bet veel ir iespeeja iegaadaaties biljetes pa 14 Ls.

Pie reizes varu arii pazinjot, ka 14. III tajaa pashaa klubaa "Melnaa Piektdiena" uzstaasies death metal legjendas Cannibal Corpse. Diemzheel biljetes veel ieguut savaa iipashumaa nevar, bet varam sekot liidzi jaunaakajaam zinjaam, lai mees buutu pirmie, kas savaa iipashumaa ieguust shiis biljetes (lasi - lai mees buutu tie, kas savaa iipashumaa ieguust leetaakaas biljetes).

Shis pazinjojums par koncertiem bija domaats tiem, kam patiik shaada stila muuzika, taapeec tie, kam nepatiik, var neko neteikt (lasi - ja nepatiik, turi muti).

Link to comment
Share on other sites

P.S. Ja jau man ir pasham savs topiks, tad varu pazinjot visiem smagaas muuzikas cieniitaajiem, kas neseko liidzi jaunumiem vai varbuut vienkaarshi nav veel liidz galam iepazinushies ar shaada tipa muuzikas izpildiitaajiem - 22. I klubaa "Melnaa Piektdiena" uzstaasies grindcore/death metal grupa Napalm Death. Man jau sen biljetes kabataa, bet veel ir iespeeja iegaadaaties biljetes pa 14 Ls.

Pie reizes varu arii pazinjot, ka 14. III tajaa pashaa klubaa "Melnaa Piektdiena" uzstaasies death metal legjendas Cannibal Corpse. Diemzheel biljetes veel ieguut savaa iipashumaa nevar, bet varam sekot liidzi jaunaakajaam zinjaam, lai mees buutu pirmie, kas savaa iipashumaa ieguust shiis biljetes (lasi - lai mees buutu tie, kas savaa iipashumaa ieguust leetaakaas biljetes).

Shis pazinjojums par koncertiem bija domaats tiem, kam patiik shaada stila muuzika, taapeec tie, kam nepatiik, var neko neteikt (lasi - ja nepatiik, turi muti).[/color][/b]

visi smagās mūzikas cienītāji to zin evil6.gifthumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

Shodien sanaaca mazliet briivs laiks, taapeec izdomaaju apskatiities, kas pa suudiem man uz desktopa staav (pie galda arii vajadzeetu kaut kad piekjerties sad.gif). Taa nu uzduuros kaut kam patieshaam skaistam. Spiediet te, lai nokachaatu. Pats es sho filminju pirms n-tajiem meeneshiem nokachaaju fishkaas, taapeec gan jau dalja buus redzeejusi, bet skatiities taapat ir veerts (domaaju, arii tiem, kas nepaarzina vaacu valodu).

Ja jau esmu uzsaacis topiku, tad pie reizes veelos jums dot iespeeju dzirdeet ko patieshaam lielisku. Mazlietinj no latgalju repa (riktiigs andergraunds, nav nekaads borowa mc) vareesiet dzirdeet te. Veelos juus iepaziistinaat arii ar taadiem maaksliniekiem kaa Kaarlis Aspiriins un onkulis Dzenis - shis un tas no vinjiem.

P.S. Ja jau man ir pasham savs topiks, tad varu pazinjot visiem smagaas muuzikas cieniitaajiem, kas neseko liidzi jaunumiem vai varbuut vienkaarshi nav veel liidz galam iepazinushies ar shaada tipa muuzikas izpildiitaajiem - 22. I klubaa "Melnaa Piektdiena" uzstaasies grindcore/death metal grupa Napalm Death. Man jau sen biljetes kabataa, bet veel ir iespeeja iegaadaaties biljetes pa 14 Ls.

Pie reizes varu arii pazinjot, ka 14. III tajaa pashaa klubaa "Melnaa Piektdiena" uzstaasies death metal legjendas Cannibal Corpse. Diemzheel biljetes veel ieguut savaa iipashumaa nevar, bet varam sekot liidzi jaunaakajaam zinjaam, lai mees buutu pirmie, kas savaa iipashumaa ieguust shiis biljetes (lasi - lai mees buutu tie, kas savaa iipashumaa ieguust leetaakaas biljetes).

Shis pazinjojums par koncertiem bija domaats tiem, kam patiik shaada stila muuzika, taapeec tie, kam nepatiik, var neko neteikt (lasi - ja nepatiik, turi muti).

Napalm Death ir dirsā rauti komunisti, bet 13. (decembrī gan datums tika nomainīts uz 14.) martu gaidu kopš septembra sākuma, tie, kam tas interesētu, to jau sen zin.

Link to comment
Share on other sites

P.S. Ja jau man ir pasham savs topiks, tad varu pazinjot visiem smagaas muuzikas cieniitaajiem, kas neseko liidzi jaunumiem vai varbuut vienkaarshi nav veel liidz galam iepazinushies ar shaada tipa muuzikas izpildiitaajiem - 22. I klubaa "Melnaa Piektdiena" uzstaasies grindcore/death metal grupa Napalm Death. Man jau sen biljetes kabataa, bet veel ir iespeeja iegaadaaties biljetes pa 14 Ls.

Pie reizes varu arii pazinjot, ka 14. III tajaa pashaa klubaa "Melnaa Piektdiena" uzstaasies death metal legjendas Cannibal Corpse. Diemzheel biljetes veel ieguut savaa iipashumaa nevar, bet varam sekot liidzi jaunaakajaam zinjaam, lai mees buutu pirmie, kas savaa iipashumaa ieguust shiis biljetes (lasi - lai mees buutu tie, kas savaa iipashumaa ieguust leetaakaas biljetes).

Shis pazinjojums par koncertiem bija domaats tiem, kam patiik shaada stila muuzika, taapeec tie, kam nepatiik, var neko neteikt (lasi - ja nepatiik, turi muti).

jem, tas tik būs thumbsup.gifthumbsup.gif

p.s, manaa ipashumaa jau ir Kanibāļu biļete wink.gif

Edited by Deadalive
Link to comment
Share on other sites

ja reiz mineets pa metaalu/rock, man baigi iepatikaas viena dziesma - rob zombie ' dracula'.  kr4 varat ieteikt ko klausamu liidzigu shim gabalam

No Rob Zombie man ļoti patīk šis dziesmas -> Superbeast, Living Dead Girl, Demon Speeding, Never Gonna Stop, Iron Head, California, Feel So Numb, Bring Her Down.

p.s. maybe tev varētu patikt Static-X... kr4 nokačā Static-X - Breathe [ ja patiks, tad droši kačā šīs grupas albūmus un šķiro dziesmas kā to daru es ]

Edited by psycho
Link to comment
Share on other sites

Metālists...izņem no avatara un siga Jēzu, tā vietā ieliec lielu resnu sievieti ar zaļiem matiem un alus vēderu.sieviešu dzimuma panks, kas nāk prātā)

es atvainojos, ka esmu ielicis jeezulinju avataraa un parakstaa. patieshaam, luuudzu, luudzu, luuuuuuuuuuuuudzu, piedod.

tiem, kas te staastiija, ka visiem smagaas muuzikas cieniitaajiem jau shie datumi zinaami, veeleetos pateikt, ka nejau jums vieniigajiem patiik smaga muuzika un, iespeejams, ir jaunieshi, kas veel iepaziist shaadu muuziku. Viss staastiitais bija domaats vairaak vinjiem

vbyuer, kaut kaa man ir vienalga, vai vinji ir komunisti vai dirsaa pisti laugh.gif

es ieshu uz konci, jo man patiik vinju dziesmas. pie tam, dzirdot vinjus dziivajaa, man patika arii solista bazari, kas man neshkjita komunistiski. cik atceros, vinja lielaakais mesidzhs bija - domaajiet pashi ar savu galvu

Link to comment
Share on other sites

Metālists...izņem no avatara un siga Jēzu, tā vietā ieliec lielu resnu sievieti ar zaļiem matiem un alus vēderu.sieviešu dzimuma panks, kas nāk prātā)

Kāpēc? Ko tas mainīs?

vbyueris ir dirsā rauts.... .... .... PEĢIKS. HOhoHOhoHO! Un es jau zinu 3 cilvēkus, kuriem interesē 14 marts, bet viņi to zin 2 dienas. Ko teiksi pa šito? a? Mute ciet āij!

Link to comment
Share on other sites

macho, aizmirsi kopiiraitu pielikt evil6.gif

pa teemu - taa kaa pats neesmu iipashs desas fans, vairaak jau duums un bleks, tad dizha interese nav. ja nu vieniigi napalm death. veel padomaash, redzees, kaa buus ar noskanjojumu

Edited by DuH
Link to comment
Share on other sites

Metālists...izņem no avatara un siga Jēzu, tā vietā ieliec lielu resnu sievieti ar zaļiem matiem un alus vēderu.sieviešu dzimuma panks, kas nāk prātā)

btw, aizmirsu paprasiit - kaads metaalistiem sakars ar pankiem?

p.s. kaapeec xzibit'u raidiijumaa "pimp my ride" (a.k.a. "ride my pimp") nelaizh pie mashiinu tjuuneeshanas?

vinjsh mashiinaam ritenjus savaa getto ir iemaaciijies tikai noskruuveet

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...