Jump to content
GIGN Forum

Problēma Ar Datoru.


testordie
 Share

Recommended Posts

Labdien visiem GIGN spēlētājiem un memberiem. 1mkārt.. Laimīgu un cūcīgu jauno gadu..(zinu ka esmu bišku atpalicis.) Un tagad pastāstīšu kas man ir par problēmu. sad.gifconfused.gif

No vakardienas (31.12.06) man datoram radijās tāda problēma, kā pakāršanās(nevis, kā cilvēki uztaisa pašnāvību pakaroties, bet vispārt) apstājas viss dators.. Pats dators jau rūc, bet man uz ekrāna apstājas bilde un es nekā nevaru izdarīt. Ne ctrl+alt+delete , ne alt+f4 nekā. vienīgi restartējot datoru. Bet es manuprāt ir kaitīgi datora veselībai. Katru reizi kad spēlēju kādu spēli (gta vc-mp, cs, diablo2 LoD u.c) pēc kāda laika(apmēram 15-20min) dators apstājas kā jau teicu pakārās.! Nedomāju ka tā ir kāda vīrusa vaina vai arī paša datora. Dators man ir normāls. 256mb of RAM, 80gb HDD un GeForce (neatceros kāds) 128mb. Interneta pieslēgums mDSL.(lattelekom)

Vēlētos no jums dzirdēt ko lai es iesāku, lai vairāk man nebūtu šādas problēmas, un kas ir pie vainas dēļ šādas traģēdijas.

Paldies par uzmanību. Ceru uz to labāko. 4.gif1d71.jpg

Link to comment
Share on other sites

Nu skatoties cik sen tu neesi tiriijis ja paaris gadus tad protams ka var buut arii no taa. Es savu kompi reizi 6 meneshos tiiru nekaadu hujnju nav. Bet var buut ka arii viruss kaads tev antivirus stav? Man ar bija viruss tikai tas datoru parstarteeja vislaik 2 antivirusi neatrada tikai ar nod32 iztiriju taka pamegini kadu citu antivirusu ja tirishana nepalidz

Link to comment
Share on other sites

(..) Nedomāju ka tā ir kāda vīrusa vaina vai arī paša datora. (...)

Nu, ehhh, tad jau iznāk, ka vaina būs Tevī pašā! unsure.gif

Link to comment
Share on other sites

1) izslēdz kompi.

2) pagaidi kādu stundu, ļauj kompim atpūsties.

3) ieslēdz kompi.

4) ieej BIOSā.

5) pie hardware monitor paskaties, kā forši kāpj temperatūra.

6) izslēdz kompi

7) attaisi kompi

8) izsūc ar putekļusūcēju

9) vēl ekstra kārtīgi iztīri ventilatoru un hītsinku (lielo metāla štukovņu) ar ausu tīrāmajiem puļķīšiem un zobu bakstāmajiem (aizņems vismaz pusstundu, bet ir tā vērts).

ja pēc visa tā vēl tas pats notiek, tad pasaki to te.

Link to comment
Share on other sites

1) izslēdz kompi.

2) pagaidi kādu stundu, ļauj kompim atpūsties.

3) ieslēdz kompi.

4) ieej BIOSā.

5) pie hardware monitor paskaties, kā forši kāpj temperatūra.

6) izslēdz kompi

7) attaisi kompi

8) izsūc ar putekļusūcēju

9) vēl ekstra kārtīgi iztīri ventilatoru un hītsinku (lielo metāla štukovņu) ar ausu tīrāmajiem puļķīšiem un zobu bakstāmajiem (aizņems vismaz pusstundu, bet ir tā vērts).

ja pēc visa tā vēl tas pats notiek, tad pasaki to te.

EDD es tevi mīlu. Paldies. Būs tas jāizdara. Tikai 1 problēma. Kas un kur atrodas BIOs? new_silly.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...