Jump to content
GIGN Forum

Wtf?


Thesnake
 Share

Recommended Posts

viirusi vai arii paarkarst sisteembloks.. tjipa sisteemblokam ir max temperatuura, bet ja temperatuura ir augstaaka par max tad kompis rubaas aaraa.. man bij taads prikols. Aizvedu uz datorslimniicu un datoru izaarsteeja.. cerams ka kko saprati ko es te uzrakstiiju laugh.gifsmiliez.de_2125.gif

Link to comment
Share on other sites

Varētu būt... kad uzreiz kompis nereali sāk domāt / ventilators netiek līdzi un tad parkarst..

Man aizmugurē bija siena .. tiešik kur viss iet arā.. no vācu (pa griezu sāniski PC lai nau tik tuvu sienai..)

Par to sūkšanu... ja domā ar parastu putekļu sūcēju tad nesanāks new_silly.gif , jo nevaru taisīt PC vaļā .. garantija...

Link to comment
Share on other sites

Par to sūkšanu... ja domā ar parastu putekļu sūcēju tad nesanāks new_silly.gif , jo nevaru taisīt PC vaļā .. garantija...

Bled tad aizved uz to sasodito garantiju.

Kada tev tolka mums te jautat pec kkada smirdiga padoma ,ja labi zini ,ka pats neko tapat tam pc nedriksti darit.

Link to comment
Share on other sites

Bled tad aizved uz to sasodito garantiju.

Kada tev tolka mums te jautat pec kkada smirdiga padoma ,ja labi zini ,ka pats neko tapat tam pc nedriksti darit.

Ooo, cik tu mums kruts...

Neuztraucies, bez tavas palīdzības un tava ūber krutā padoma vari aiziet padirst smile.gif

Zināšu ko darīt..nevis tu man teiksi ko darīt .. gribu jautāju, gribēšu aizvedīšu

Link to comment
Share on other sites

thesnake, tu esi BOTS. tev saka, ka vinjsh paarkarst - un tiem cilveekiem ir taisniiba, taapeec vareetu vinjos ieklausiities, bet nee, taa vietaa tu kaut ko stulbi murgo. par taadu lieto kaa BIOS esi vispaar dzirdeejis?

Link to comment
Share on other sites

Izsuc ar putekļu suceju ventilatoru un visu parejo!

A tu nedzirdēji šamējam mīziens taisīt vaļā, jo garantija, man ari bija garantija, es 1 dienā atrāvu vāku vaļā, jo vajadzēja pārrakstīt info no hdd, nu tācu paņem vainu pats izsūc, vainu aiznes uz servisu pasaki, ka neiet, un ja tev prasa kapē atplēsta garantijas plombe, tas pasaki, ka tev vajadzēja jaunu hdd pielikt..

P.S domāju ka padomi sniegti pietiekami, tev tik jārealizē.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...