Jump to content
GIGN Forum

Bildes


Hainy
 Share

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Sii bilde uznjemta ar nokia 6600 , ja nemaldos , un bilde ir redzams viens mans klasesbiedrs - nee vins nav miris - prosta taada reaala bilde sanaca un vienkarsti gribejas ielikt!

Nu komenteejiet pasi....

Drizuma gaidat ari manu bildi!

post-8-1080222913.jpg

Link to comment
Share on other sites

skatos, visi aktiivi bildes liek, izdomaaju pameegjinaat es arii... taa teikt laimi pamekleet... ta nu rijiet, kritikji, bildi manu...

P.S.es esmu tas kas pa labi... ja kaadam interesee tad taa ir muusu bijushaa informaatikas uchene kas pa kreisi. Tie, kas mani redzeejushi, pamaniis atshkjiriibu (varbuut) - shii bilde ir 2 gadus veca...

post-8-1080228519.jpg

Link to comment
Share on other sites

un te tipa atkal es peec popielas.. 2 vietu paraavaam.. =]

starp citu, viss kas uz kjermenja ir ziimeec ar permanento markjieri... nedeelju nevareejo nomazgaat... biggrin.gif

P.S. shito plz izdzeest... taa sanaaca ka tekja leenaa neta deelj ielikaas 2x...

Edited by DuH
Link to comment
Share on other sites

taax, nu shii ir bik svaigaaka bilde no skolas popielas... viss bodyart ar permanento markjieri, nedeelju nost nevareeju dabuut...

a taa bilde pie uchenes maajaa... vnk sanaaca ka uchene 4 gadus vecaaka par mani un mees sadraudzeejaamies... (ne taa kaa viirietis ar sievieti bet vnk kaa draugi tongue.gif [nepalixim izvirtulji])

post-8-1080229494.jpg

Link to comment
Share on other sites

on nje tolstjinjkij on miljinjki smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Iisteniibaa nav labi aplikt cilveekus peec izskata...

A mosh peec paaris gadiem buusi kaut kaads kroplis(Tfu,Tfu,Tfu) , un tev ne iipashi patiktos ka tevi apsmej ! Taa kaa padomaa... wink.gif

Edited by ***limp***
Link to comment
Share on other sites

Iisteniibaa nav labi aplikt cilveekus peec izskata...

A mosh peec paaris gadiem buusi kaut kaads kroplis(Tfu,Tfu,Tfu) , un tev ne iipashi patiktos ka tevi apsmej ! Taa kaa padomaa... wink.gif

Nu veciit, Tu man liki smagi padomaat lmfao.gif

Nu gan noreecos!

Padomaajiet, ja juus visi buusiet kroplji, tad jums nepatiks, ka par jums smejaas 4.gif

Gjeniaali!

Link to comment
Share on other sites

tjipo lol , tur nav NEVIENA muusu komandas bilde evil6.gif

+myth es neesmu resns , bet buudiigs evil6.gif (prosto tev vajag visu taa samaakslot lai mani vairaak nodirstu)

smiliez.de_2125.gifsmiliez.de_2125.gifsmiliez.de_2125.gif

atceros atgadiijumu , kad komanda es ar draugiem vinu nodirsu , jo vins ir resns , un tad vina mammite pienaaca pia manis un teica,ka man neesot tiesiibas apcelt vinas deeelu.... smiliez.de_2125.gifsmiliez.de_2125.gifsmiliez.de_2125.gif

muahaahahahaha buuudiigs...... smiliez.de_2125.gifsmiliez.de_2125.gif

Link to comment
Share on other sites

nu ok duh, es domaaju bildi kur tu neesi apziimeets ar markjieri biggrin.gif

eheheh paskataties uz aisberga komandas bildes, tur visi taadi siichi biggrin.gif

tas to4 anfisa laugh.gif visi taadi siiki tjipa no kaads 4.aas klases....

infus1on tajaa lapaa sadaljaa bildes / aisberga komanda == taa nav komanda ?? smiliez.de_2551.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...