Jump to content
GIGN Forum

Kapeec Ta?


{AppoLLo 13}
 Share

Recommended Posts

KApeec tagad counter-strike serveru sarakstaaa viss nerindojaas peec zvaigzniishu skaita?? man serveris atrodas 4 lapaa ar uzpusivairaak zvaigzniiteem nekaa kaads serveris 1 lapaa ?? kapee taa?? manam serverim vajadzeeja buut augstaak sad.gif

AA un shodien serveri manaa ap 21.00 speeleeja [GIGN] macho Dr.Pain worm odinsh (bet vai tie bija iistie??) speeleeja kaa PRO ! un teica ka serverim dos 6 zvaigzniites ! kautko taadu teica ! SAvaa starpaa runaaja cik zvaigzniites likt ! ! biggrin.gif

TAa jau normaali dzeki ! bet vai tie bija iistie GIGN??

Link to comment
Share on other sites

1kaart, ja nemaldos, tad priekshpeedeejaa jaunumaa bija rakstiits, ka serveri pirmkaart tie kaartoti peec onlainlaika

2kaart, atcerieties to tagad un uz visiem laikiem - 4dienaas 20:20 saakas CSI Miami (ar Horaaciju Keinu priekshgalaa), tad nu, ja man ir briivs laiks, tad skatos to

p.s. CSI beidzas 21:20! tad nu 21:00 CS nespeeleeju, tikai skatos CS aaaaaaaaaaI

Link to comment
Share on other sites

AH ! nuj labi biggrin.gif MAN JAU ONLINE taims nekad nebuus augsts sad.gif

LAbaak buutu ka serveri kaarotos peec zvaigzniiteem smile.gif

TAS buutu pats labaakais !

AA un kaads nezin KUR var lloti labi noreklameet serveri?? rolleyes.gif

Turkur tas ir atļauts proti http://www.gign.lv/forum/index.php?showtopic=909

Edited by SchWarZ ;)
Link to comment
Share on other sites

vislabaakaa vieta kur reklameet ir mircaa #gather.cs kanalaa, kad man agraak bija cs serveris, tad es tur katras 15min reklameeju un vienk nereaali daudz tautas saradaas, vienu briidi pat konkureeju ar taadiem grandiem kaa daunis.sytes.net un jur4iks.sytes.net, bla labi laiki bija...

ja tanii chanaa kkadi krievi saak braukt virsuu, tad vienkaarshi pasaki, lai vini brauc uz Krieviju, ja kkas nepatiik smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Ja es nemaldos, tad zem klana [GIGN], vinji speelee tikai savaa serverii.. Tapeec pieljauju ljoti mazu iespeeju ka tie buutu vinji. Vnk citi ir atradushi labu iespeeju, kaa speeleet ar chiitiem tavaa serverii, jo tev noteikti ir bail vinjus banot, ka peec tam tevi te nenoliek wink.gif

Link to comment
Share on other sites

es prosta jebu.

kвdas trоsssimttыkstoрTRILJONS reizes man tas debоlais jautвjums ir prasоts "EU TU SPЗLЗJI MANВ megaserveris.kur.esnahujnekadneietu.KOM ??????? "

apbrоnojami... Tev neienвk prвtв padomвt ar galvu? Teiksim - mums ir populвrs serveris ar antiиоtu, spзlз labi spзlзtвji, NAFIG mums kratоties uz kaut kвdu lagainu sыdu ar superHОRФ modu, kur katrs otrais иоto un admins vislaik mзtв mesidюus "EU SLЗDZIET AIMU ВRВ, WH VAR ACSTВT!!!"

smiliez.de_2477.gifsmiliez.de_2477.gifsmiliez.de_2477.gifsmiliez.de_2477.gif

smiliez.de_2428.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...