Jump to content
GIGN Forum

Kā Uztaisīt Mirc Kanālu?


Who.mE?
 Share

Recommended Posts

Who.Me labaak uzraksti kaa uztaisiit BOTU kanaalaa!!!

Kā uztaisīt vai jau ielikt gatavu?

Ja domāji ar ielikt gatavu, tad tur nav nekas jāmāk līdzi nāk pamācība. Bet mby es uzrakstīšu tutoriāli par to kā uztaisīt mirc scriptu. wink.gif

Edited by Who.mE?
Link to comment
Share on other sites

wissu jau itka zinaju bet tos siikumis tu man aplidzeeji .. paldies...tik par to topick nejedzu smile.gif no citiem chaniem topick war nokopet cool2.gif ne ganjau pac iemacisos uzstaisiit smuku topick... shito topick waretu pinned ..kautkas ar to topick taisiisanu man neizdodas smile.gif scriptu jau newaig bet par BOTU es ar gribeetu zinat... man patik tads kads bij #wild.vip tip uzdod jautajumus un jaatbild pareizi taka dazhos dc++ hubos smile.gif

Edited by hEat
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 8 months later...

Man problēma! Uztaisiju mirc kanālu #... ok ! Tad viss aizgaja ka vajag vnm pirms ieju sava kanala nospiezu /ns identify mana parole .. vinjs apstiprina un atver kanalu un tad nospiezu /hop un varu sedet tur un rikoties .. bet tagat ieju kanala rakstu ka vienmer visu to pasu bet vinjs nereaģē un stav tikai ar zalu krasu rakstits man kanals .. :/ Damn ko darit kas pa lietu ? Jauns kanals jataisa vai ? :ermm:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...