Jump to content
GIGN Forum

Apskataas !


blast
 Share

Recommended Posts

Idejas autors paņemt no gigna , laikam ir madn.y vai kā tur, kas aktīvi posto/spamo arī šajā topikā ! Spriežu pēc tā, ka viņš tur ir admins!

Tad nu izteikšu lielu fui madnijam par to, ka vinam nestrada galva un ir pipsis!!

Link to comment
Share on other sites

Žēl, ka pats madny visus uzskata par mulķiem un domā, ka visi ir tādi paši āpši kā viņš

Tad es tev pateikšu tikai vienu KUPI OCKI!

Ja tev liekas, ka apmainot vietām šo to (pim Info par serv notiekošo kā ari dienas bildi utt ) tu iegūsti pats savu nezagto/ nešpikoto HP tad tu maldies...

Vinīgi prieks, ka cilvēki grib līdzināties gignam un thinko: "Ja man būs tāda mājaslapa kaā gignam tad mans serveris un līdzarto arī es būšu tikpat foršs"

smiliez.de_2428.gif

Edited by ^Ali^
Link to comment
Share on other sites

Njaa madn.y pashpikots ir, nu ir... arii tavs teksts taja above.lv tjipa - I like you i''ll kill you last, Hmmm ja nemaldos ir no Pain biggrin.gif . Bet nu dzeki samierinaties dzekinjam 15 gadi, lai tak spamo un shpiko peec paris gadiem gan jau sapratiis ko un kaa dariit, bet pagaidaam, atlausim vinjaa plosiities veetraam naughty.gif

Link to comment
Share on other sites

Ar sito topicu tu officiaali esi ticis PRIDURAKU aprindas... apsveicu...!

Ja ? nevar buut!!!!

KRETIINS

No kka jau idejas ir jasmel .

Un kur teikts ,ka shi desa shito ir pashpikojis no gign?

Tak ir pilna dirsa ar webiem un forumiem ,kuri nedaudz lidzinas gign.

Vaitad par to shis cilveks butu jasoda?

stfu.gif

Edited by Jem
Link to comment
Share on other sites

Jem gribētu pastrīdēties - parādi to "pilno dirsu" ar tādiem webiem kā gignam!

Cik atceros no worm teiktā, gign webs ir taisīts no 0 un nav kautkāds smirdīgs template, kuru ņem visi pidiņi!

Edited by ^Ali^
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Sor ka te iepostoju, vnk pamaniju, ka 4uwis uzracis рito topic'u unpamaniju, ka te runa ir par tвdu idiФtu kв to Madn.Y aka Er*ins Z*mоtis. Dюeks pзc manвm domвm jau sзn ir idiOtu aprindвs, pirms gada рamзjam bija рмibas rokas un tas prasija man, lai daudzko uztaisu viтam (pa naudu) tв tiku pie 50 lS new_silly.gif nu un kв jau varзja paredzзt рis bomzIS un nevar neko atdot, P.S par visu to, ka viтр рpikojis no peina un citam, tas ir ticami, jo viтam vienmзr bijis vis рpikots, niks viтam Bija MOst_waNTed, serveris viтam bija 100% mostwanted, visas dziesmas un visi plugini, kr4 rezumз: viтр- neorмinвls bomzis; es- nelga, kurр uzticзjвs neorмinвlam bomzim. argh, cik labi tagad jыtos smile.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Nu viss ar to skaidrs ,ka tagad jaiet puikam pakarties lai pec tam pa TV raditu atkarigo bērnu stadija del WEB aizgaja pakarties un tad es domaju nekas no ta nemainitos es zinu kas ir Madn.Y ka vins kuu - kuu bet lai tak spiko nu un ta visi zinas ka tas naw vina !

smiliez.de_2523.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...